ДА СИ НОСЯТ ИМЕТО С МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ ! 


Наспивам се, не се насилвам да правя нищо, което не ми се прави, лежуркам си по цял ден, лекувам си душата...Ако не ми се излиза - не излизам, нищо, че е слънчево и 15 градуса, ако не ми се готви - ядем готови пици, нищо че е вредно, ако не ми се спи още - зяпам филм, нищо, че е един през нощта...Точно от това имах нужда и съжалявам, че не пратих Бобо в Плевен по-рано, а чаках да изтрещим и двамата с Димитър, за да призная, че имаме проблем. Повече няма да правя така 
И благодаря за честитките 
Много плака, ама здрава излезе 
Понякога такива моменти са много необходими и помагат

Човек трябва да си позволява такива почивки, когато има нужда.
Мъжът ми замина в командировка, но тя продължава да е тук. Нямам търпение да я изпращам вече, че ме подлуди. Абе, не може детето да облече и съблече, ама идвала "да ми помага". Скъсах се да готвя и да й сервирам на принцесата, имам нужда от почивка вече
Сега е навън със Сами, ама трябва да отивам аз да му взема храната от кухнята, че тя не смее да не объркала нещо.
Голяма ми е отмяна, нали?
Половинката се е спасила, но ти е оставила помощник

днес си получи коледния подарък
купихме и триколка, но решихме по рано да я покажем та докато е хубаво времето да и се порадва. Пък и нали не ползва количка от няколко месеца, дано и на бабите да им е по-лесно като излизат на разходка с нея.
Влизам само за да ви съобщя радостната новина че живот и здрава Юли месец ще ставам пак мама 
Тук съм. 
Леко и безаварийно


Препоръчани теми