Бяла техника - климатици, сушилни, съдомиялни, перални, хладилници!

  • 389 976
  • 2 724
# 1 380
Здравейте,обръщам се към вас за съвет за абсорбатор.Нищо не съм запозната относно мощност и т.н. и какви други капацитети да се гледат?Предстои ми ремонт на кухнята догодина,но ми се иска да сложа по рано абсорбатор,да поема част от миризмите на манджорните.
Гледах,че има за вграждане и не.Мисля,че трябва да не е за вграждане,защото комина ми идва по далеч,където ми е печката сега,и предполагам с меките тръби ще трябва да се удължи до комина.

1. Ямболска фирма прави абсорбатори по поръчка и с доста нестандартни форми. Мисля, че се казваше "Гергана" фирмата.

2. Имам колебание: климатици или "Адакс" да слагам  newsm78

Благодаря за насоките,но нещо не намирам нищо за фирмата ,което да е дайстващо в момента.Само стари мнения,добри неща прочетох за тях,но май вече ги няма.ИЛи поне посочените им адреси вече не са актуални.
Виж целия пост
# 1 381
Трябва ми малък хладилник. Този    Beko   става нали? Thinking

Свекървата имаше такъв (само дали не е малко по-висок), сега е при нас на двора, работи си. Доволна съм, но е малък наистина.
Виж целия пост
# 1 382
Аз търся голям, възможно най-голям хладилник с ширина 60см, дълбочината може да е 60 до 70см, макс 75, бял цвят, височината няма никакво значение ( е все пак до 240см де, тавана ограничава). Горен фризер. Много се надявам, без да ми е изискване, да е триделен, т.е. да има три вратички, с онова отделното отделение с нула градуса. Някой да предложи?
Виж целия пост
# 1 383
Горен фризер ли? Що бе, Янтра? По- удобно ли е? И аз искам да е по- голям, ама ми се струва, че над 180 см няма да го стигам, за какво ми е тогава  newsm78 А кухнята ми е вече направена и единствената дупка е 60 см  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 384
Аз обичам горен фризер, категорична съм, че на мен ми е по-удобно. Моят личен хладилник е с горен фризер, на майка ми е с долен, моя си го харесвам повече.

И позна за дупката, настоящия не влиза в 60тте см Simple Smile
Виж целия пост
# 1 385
Трябва ми малък хладилник. Този    Beko   става нали? Thinking

Свекървата имаше такъв (само дали не е малко по-висок), сега е при нас на двора, работи си. Доволна съм, но е малък наистина.

Мерси Meggysan  Peace За един човек ми трябва, така че трябва да е ОК. А има финансово ограничение ... Въпреки че е над определените пари, мисля да е той.
Виж целия пост
# 1 386
За комбинирана пералня-сушилня съм чела добри отзиви само за 1 модел на АЕГ.4

http://www.technopolis.bg/b2c/details/687424/P11100102/Peralnya- … ya-AEG-L-87695-WD

Мисля, че е тази.

Рая-Никол, виж Беко хладилниците.
Благодаря!
А само сушилня, може ли някой да ми препоръча?
Виж целия пост
# 1 387
Сайта на Беко не отваря бг секцията  Sad
Къде можеш да ги видиш отвътре хладилниците, все снимани само отвън. Какво да му гледам отвън, шкаф като шкаф  Confused
Виж целия пост
# 1 388
Аз съм с Беко хладилник 75 см широк, но вече е на 10-11г, мисля по-нататък да го сменям с двоен хладилник, дано да не е скоро де Wink.
За сушилня аз пак съм с Беко (въобще фен съм на марката, с малки изключения почти всичко е такова у нас), отлично съотношение цена - качество.
Виж целия пост
# 1 389
Колебая се между два модела перални: Beko EV7100+ и Whirlpool AWO/C 60100 .
Моля, ако ползвате някой от тези модели, да споделите мнение.
Виж целия пост
# 1 390
Аз търся голям, възможно най-голям хладилник с ширина 60см, дълбочината може да е 60 до 70см, макс 75, бял цвят, височината няма никакво значение ( е все пак до 240см де, тавана ограничава). Горен фризер. Много се надявам, без да ми е изискване, да е триделен, т.е. да има три вратички, с онова отделното отделение с нула градуса. Някой да предложи?
Понеже си взехме подобен и сме много доволни ти пускам:
http://zora.bg/finlux/fxra-34337-a/21045
Нашият е този черния и с отделение 0 градуса,страхотно охлажда,не смесва миризми,наистина е А+
http://zora.bg/finlux/fxra-4651-bk-glass-door-a/21079#!prettyPhoto
Виж целия пост
# 1 391
Аз търся голям, възможно най-голям хладилник с ширина 60см, дълбочината може да е 60 до 70см, макс 75, бял цвят, височината няма никакво значение ( е все пак до 240см де, тавана ограничава). Горен фризер. Много се надявам, без да ми е изискване, да е триделен, т.е. да има три вратички, с онова отделното отделение с нула градуса. Някой да предложи?
Понеже си взехме подобен и сме много доволни ти пускам:
http://zora.bg/finlux/fxra-34337-a/21045
Нашият е този черния и с отделение 0 градуса,страхотно охлажда,не смесва миризми,наистина е А+
http://zora.bg/finlux/fxra-4651-bk-glass-door-a/21079#!prettyPhoto
Къде е отделението нула градуса? не го виждам на снимката. Дали има някакъв шанс да го снимаш, отворен, а? Simple Smile
Виж целия пост
# 1 392
Най-горното отделение на хладилника,не камерата.Вижда се на снимката на черния хладилник.
Виж целия пост
# 1 393
Добре де, не   е ли по- неудобен, по- малък фризера горе  newsm78
Никога не съм  ползвала такъв тип....
Виж целия пост
# 1 394
И какво ако е по-малък фризера горе, въпреки, че зависи. Аз много мразя както на майка ми фризера е долу, и аз не стигам до дъното на последните два рафта на хладилника ( и тя не ги стига). За фризера като е горе, ако не ги стигам - във фризера ровя по-рядко и стъпвам на столче. Ама хладилника отварям по 10 пъти на ден и така губя до 1/5 от обема му.

Най-горното отделение на хладилника,не камерата.Вижда се на снимката на черния хладилник.
Аааа, разбрах, аз защото очаквах с три вратички отвън Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия