Бяла техника - климатици, сушилни, съдомиялни, перални, хладилници!

  • 389 969
  • 2 724
# 2 325
Това е End, т.е. край на сушенето. Всеки път си го изписва.
Виж целия пост
# 2 326
Ахам, при мен не изписва нищо за край, само 0 на минутите /поне не помня да изписва нещо/, пералнята ми изписва подобни "ченгели" при грешка, за това помислих, че това е код за грешка при теб. Явно ще трябва да се изчака мнението на техник.
Виж целия пост
# 2 327
Това съобщение е за край на работата. Пералнята (Уърлпуул) на майка ми дава същото съобщение, когато приключи.
Виж целия пост
# 2 328
Здравеѝте.Бих искал ако е възможно да дадете мнение за комбинирана пералня със сушилня LG F1695RDH7.Важно е за мен , защото ще я купувам по интернет.          Живея в чужбина и ще я изпробвам сигурно след 7–8 месеца.Благодаря предваритлно. Има я  в ТЕХНОПОЛИС мисля.
Виж целия пост
# 2 329
Нямам такава, но харесвам уредите на LG /синът ми има пералня и е много доволен/. В тази тема по-рядко се пише така, че опитай и в тази за пералните:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=610867;topicrefid=20

или тази за сушилните:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=955090;topicrefid=4

Успех!


Виж целия пост
# 2 330
Тук също доста се дискутира по темата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=876925;topicrefid=4
Виж целия пост
# 2 331
Благодаря.Ще пробвам и там.
Виж целия пост
# 2 332
Здравеѝте.Бих искал ако е възможно да дадете мнение за комбинирана пералня със сушилня LG F1695RDH7.Важно е за мен , защото ще я купувам по интернет.          Живея в чужбина и ще я изпробвам сигурно след 7–8 месеца.Благодаря предваритлно. Има я  в ТЕХНОПОЛИС мисля.
аз я имам вече 2 години и съм много доволна
Виж целия пост
# 2 333
Здравейте. Има ли някой опит с хладилник Нео? Трябва ми нещо евтино за сезонно ползване и се спях на тази марка,заради цената.
Виж целия пост
# 2 334
Здравейте. Има ли някой опит с хладилник Нео? Трябва ми нещо евтино за сезонно ползване и се спях на тази марка,заради цената.
Зълва ми имат Нео и го ползват вече 10 години.
Виж целия пост
# 2 335
Искам да купя за майка ми сравнително евтина и здрава готварска печка. Да е обикновена, а не стъклокерамична или газова, хубаво би било да има бързо нагряващи котлони. В момента са с малка Раховец, но е за смяна. Не мога да реша дали да взема малка или голяма печка, защото голяма може да се намери за около 300-350 лв, а малките са по 250-300 лв.  Има ли смисъл в такъв случай да вземам малка?

Пример:
- Печка NEO E-144TR - 299 лв.
ГОТВАРСКА ПЕЧКА
-4 ЕЛЕКТРИЧЕСКИ КОТЛОНА
-1 БЪРЗОНАГРЯВАЩ КОТЛОН
-4 ФУНКЦИИ НА ФУРНАТА
-МАКСИМАЛНА tо НА ФУРНАТА - 280о
-1 ТАВА, СКАРА
-В/Ш/Д: 85/50/60

- Малка готварска печка Eldom 203VFE - 255 лв.
   Обем на фурната: 38 литра
    Чугунена плоча Ø145 mm: 920 / 1000 W
    Чугунена бързозагряваща плоча Ø180 mm: 1830 / 2000 W
    Енергиен клас A
    Грил: 1100 W
    Горен нагревател: 700/600 W
    Долен нагревател: 700 W
    Осветление във фурната
    Емайлиран работен плот и страници, боядисани в бяло
    Размери (В х Ш х Д): 390 х 560 х 502 мм.
    Тегло: 25 кг.

Виж целия пост
# 2 336
Здравейте, бихте ли ми препоръчали готварска печка, със стъклокерамичен плот, чиято фурна да има до 350о С . Благодаря.
Виж целия пост
# 2 337
Здравейте, бихте ли ми препоръчали готварска печка, със стъклокерамичен плот, чиято фурна да има до 350о С . Благодаря.

За какво са  Ви тия 350о, ако не е тайна, че ми стана интересно?
Виж целия пост
# 2 338
И аз мислех да задам този въпрос, ама се притеснявах да не кажат, че е заяждане.  Peace
Виж целия пост
# 2 339
Ама не, аз не се заяждам, просто се зачудих какво се готви на 350о newsm78 ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия