Бяла техника - климатици, сушилни, съдомиялни, перални, хладилници!

  • 389 982
  • 2 724
# 2 220
Аз бих взела тази: http://www.technomarket.bg/products/09143026/samsung-wd-80j6410aw-le
В момента е на много изгодна промоция в няколко различни вериги.
Виж целия пост
# 2 221
Аристон -не, има много оплаквания. Има едно АЕГ 9/7 кг.
Виж целия пост
# 2 222
Здравейте,
Имаме пералня беко.всичко беше наред,но сега спира по два пъти на всяка програма.не е от помпата,защото я сменихме.спира и показва икона между предпране и пране,ако това има значение.моля за мнение защо забива
Виж целия пост
# 2 223
Аз имам и пералня, и сушилня Беко, доволна съм, експлоатирам ги на мах.
Виж целия пост
# 2 224
Здравейте приятели.

Моля ви помогнете.Ако някои има фурна Amica EBS 6541 моля пишете ми.Имам малко проблемче  и човек които има същата фурна може да ми помогне.Знам че тук не е мястото,но незнам към кого да се обърна вече  Sad

Виж целия пост
# 2 225
Ами кажи си проблема, Чаушева...
Може да ти помогнем и без да имаме твоята Амика.
Виж целия пост
# 2 226
Ами кажи си проблема, Чаушева...
Може да ти помогнем и без да имаме твоята Амика.
Ако напишеш модела на печката е в Гугъл, може да прочетеш проблема и поне в 5 форума Wink
Виж целия пост
# 2 227
Ами кажи си проблема, Чаушева...
Може да ти помогнем и без да имаме твоята Амика.
Ако напишеш модела на печката е в Гугъл, може да прочетеш проблема и поне в 5 форума Wink

който тръгне сам да си прави ремонти, за които не е сигурен, обикновено плаща двойно.
Виж целия пост
# 2 228
Аз имам и пералня, и сушилня Беко, доволна съм, експлоатирам ги на мах.
И ние сме доволни от пералнята,но сега все спира на 23мин до края
Дали е програматора или нещо я спира между предпрането и прането..не знам
Виж целия пост
# 2 229
В нашият случай май така стана.Бяхме в чужбина но изгорял ключа на фурната.Казахме на един приятел да го смени,но при смяната объркал жиците.Писали сме в много форуми но от никъде не казват нищо.И тук май ще ударя на камък.Спасението май е сервиз,просто сме от едно крайно селце и трябва да я караме в някой град.
Виж целия пост
# 2 230
Преди няколко месеца се оплаках в тази тема, че камерата на хладилника не поддържа нужната температура, т.е. температурата е по- виока от нужната. Тогава тук ме посъветвахте да рестартирам хладилника, т.е. да го изключа за 48 часа. Благодаря за съвета, сега хладилника и камерата работят според очакванията!
Виж целия пост
# 2 231
Здравейте. Знам ,че комбинираните уреди не са най-удачния вариант но нямам място място за два. Пералнята ми се повреди, а имам нужда и от сушилня. Някой може ли да ми каже мнение за този модел  http://www.technopolis.bg/bg/Washing-machines%26Dryers/Washing-m … -49-EU-B/p/682512  или поне за тази марка в магазина ни препоръчаха нея и BEKO ?

 Аз съм с такава  http://www.technopolis.bg/bg/Washing-machines%26Dryers/Washing-m … 1697-SWD/p/688320 , без забележки съм. Някой назад точно от Аристон се оплакваше.  Peace
Виж целия пост
# 2 232
Някой има ли тази сушилня или тази? Мнения?
Виж целия пост
# 2 233
Здравейте. Знам ,че комбинираните уреди не са най-удачния вариант но нямам място място за два. Пералнята ми се повреди, а имам нужда и от сушилня. Някой може ли да ми каже мнение за този модел  http://www.technopolis.bg/bg/Washing-machines%26Dryers/Washing-m … -49-EU-B/p/682512  или поне за тази марка в магазина ни препоръчаха нея и BEKO ?

 Аз съм с такава  http://www.technopolis.bg/bg/Washing-machines%26Dryers/Washing-m … 1697-SWD/p/688320 , без забележки съм. Някой назад точно от Аристон се оплакваше.  Peace

Благодаря ви за мненията, но както казах бях в края на бременността си и ни трябваше нещо спешно. Влезнах в болница изненадващо и мъжа ми се ошашкал и купил Аристона без да ме пита.. Е дано не ни създава проблеми за сега съм доволна. 
Виж целия пост
# 2 234
Здравейте! Нямам време да чета назад, трябва ми майстор или фирма за поправка на миялна Беко. От 2 седмици чаках едни, но така и не дойдоха и реших да се допитам тук. Мерси предварително!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия