Ако,решиш да я поставиш вече ще има 2 приема вместо три.
Не ми благодари пия бира

има проблем със страницата




,ама си го пускам покрай ушите вече.Каквото иска да казва,важното е,че гледа малкият,разкарва го с количката и не него си му е добре.


Искам и едно родопско одеало, ма колко тежи - не мога да си го донеса. 



то повечето свекърви са за утрепване.Я ги м'анете и не им обръщайте внимание.Да си гледат работата 
,защото сега като го види-,,ох на баба слънчицето,ох на баба златото'',но много си я обичкам и то най-вече,защото ми е родила,отгледала и възпитала един прекрасен МЪЖ! 

на всички и лека нощ!
. И на мен ми иде, та затова рядко се разписвам.
. И на мен ми иде, та затова рядко се разписвам. 
аз също имам съвсем друго разбиране за семейство, в моето никога не са ме обиждали или гонили и сме сплотени не си мерим всяка дума,а бе общо взето разбрах,че не са хора,с които да общуваш и да се привързваш,те даже не ме приемат като част от семейството,един бонбон не ми е подарил никой и не ме питат за нищо,гледат все тяхното си, разни хора,разни идеали,малкия уж му се порадват 10 мин и ми го тикат в ръцете,не че на мен ми се дава,но са ми странни. 
Препоръчани теми