ЯНУАРСКИ размисли и страсти-предпразнично- 26

  • 24 948
  • 739
# 45
Добро утро! И аз съм от недоспалите Tired Но при мен причината за това е, че ме мъчи ужасен сърбеж по цялото тяло. Направо не знам как ще изкарам ако е така до края. Снощи направо ми се плачеше. Хем се мажа постоянно, но явно не е от това.
Вчера една приятелка ме зарадва като ми съобщи, че е бременна и през юни ще стане мама Simple Smile Много се радвам за нея, а и за себе си, тъй като ще бутаме двете количките  Simple Smile
Лек ден на всички и без болежки!
Виж целия пост
# 46
Добро утро и от мен..... newsm62....досмеша ме защото....мен също страшно ме сърби навсякъде и моята приятелка ми каза мин.ден ,че ще става мама през юли...Надявам се ,че вс.сте ок........МОЖЕТЕ ДА МИ СМЕНИТЕ ЩЪРКЕЛЧЕТО newsm62посиня!Четох в предни страници за хълцането,това ли било то това трептене вечер дето не ме оставя да спя?! newsm53Лек ден от мен на всички ви!
Виж целия пост
# 47
А добрютрю  Mr. Green

И аз се записвам при вампирите ... Нощес последно в 3.15ч си гледах часовника, но тъпо и упорито си лягам преди 1ч, с тайната надежда да заспя  Crazy С Емма можех да спя по цели дни и нощи, пък таз девойка  newsm78  Но пък тя още не е хълцала, кака й какво чудо беше  ooooh! Гледам си дневника от нейната бременност и съм писала на едно място, че е хълцала повече от 2 часа нон-стоп  Shocked

Хайде усмихнат, а и като гледам, слънчев ден  Hug
Виж целия пост
# 48
Честито на всичко именици, от здраве да не се отървете  bouquet

Черпя витруално (без картинки Wink), тъй като и аз имам имен ден днес Heart Eyes

Катинче, и аз съм от тези с вълчия апетит  Blush Добре, че поне сега съм на нова вълна (след сухите пасти и филиите с течен шоколад  Mr. Green ) - нападам и унищожавам промишлени количества мандарини.
Пожелавам ви весело изкарване утре, момичета! Наистина ме е много яд, че няма да мога да се присъединя към вас Sad

Поповод на днешния ден, мъжът ми каза, че щял да ми подари буркан с трушия hahaha Joy това е моята страст Blush
Виж целия пост
# 49
Ехе! Честит Имен Ден! Да сте много щастливи и здрави висчки именници!
И добро утро на всички мами! С пожелания за чуден ден:


И аз май веднъж успях да се наспя  Grinning та сега се захващам да поработя малко...
А когато не можете да заспите - чай от маточина помага отпускащо, може да опитате;)
По някога и топлото мляко с канела ми помага също!

_Hope_ - вярно, че тази количка прилича на АБЦ-то! Ще проуча къде колко струва - мерси Wink
Иначе в майтойс АБЦ-то ако се поръча излиза с около 200 лв по-етвино от колкото е тук по магазините и влиза в бюджета определн за количка.
Да ви се оплача - и мен ме почна един сърбеж и мазното кремче, което имам май не помага...

Хубав ден ви жела!
Виж целия пост
# 50
Честит имен ден на всички именници   bouquet Честит празник на всички ни! Св. Екатерина е закрилница на майчинството и майките!
Катинче, честито, със здраве да си носиш името
Виж целия пост
# 51
КатинчеHugчестит имен ден! Да си жива, здрава и много щастлива! Най-големият подарък - януари!   bouquet

Честит имен ден на всички празнуващи и семействата им!    bouquet


И аз не мога да се оплача от липса на апетит...  Blush Мъжът ми се чуди как мога да изям толкова. То и аз се учудвам, защото стомахът ми би трябвало да се е свил доста, но явно не е.  Grinning

Имам едно питане: мислите ли да дезинфекцирате пералнята преди прането на бебешките дрешки? Аз мисля да пусна една празна пералня с Доместос. Мислите ли, че е добра идея?  newsm78


Хубав ден в пожелавам!  Hug
Виж целия пост
# 52
Добро утро, момичета!
Не сте публикували линк към новата тема в старата и аз се чудех какво става newsm78
 bouquetЧестит имен ден на Катенцата  bouquet

Как пък усещате това хълцане?! Rolling Eyes
Аз имам количка Маг Ингланд и ще продължа да си я ползвам поне през зимните месеци, колкото и да ми е тежка, ако приятелката ми я върне...
Аз напоследък вечерно време нямам много апетит и избягвам да ям много или въобще, защото ми става тежко и лощо и после едвам си лягам с киселини или болки в корема...но и аз всеки ден ям по нещо шоколадово, най-много ям сутрин и на обяд; следобед вече не ми се спи толкова.
Сега около нас са вълнения покрай организирането на 4я рожден ден на Ася...още се колебая дали въобще да го правим в детско клубче-цените от миналата година са се вдигнали значително и управителите на такива клубове са захитряли много- за  внасяне на торта- 10 лв. сервиз, задължават те да си вземаш торта Лагуна и почти никакви други, защото предимно с тази сладкарница работят, минимална бройка деца 10 и куп други безумия, които ги нямаше миналата година...оказва се, че минимум 300 лв, да не кажа 400 лв. трябва да дадеш за едно такова парти  #Crazy И предвид това,че идват коледни празници, а и чакаме ново попълнене вкъщи, направо съм в голяма дилема какво да правя- дали да пестя сили и да ги водя на клуб или да организирам нещо по домашному и по мой вкус и предпочитание...
Виж целия пост
# 53
Честит Имен Ден на всички празнуващи днес! Освен Катинчето и Кати - кой друг?

Редче, още снощи щях да пиша, но ме домързя.......С първото ми дете и на мен ми казаха долу-горе по това време - около 8-я месец,че имам малко околоплодни течности и искаха да ме спират в болницата. Това бе като ме гледаха на УЗ в ЖК едно време - с акушерки, доктор - не бе както сега. След това отидох при моя доктор и му казах какво са ми казали. Прегледа ме и ми каза смело да се подписвам,че отказвам да вляза в болницата, защото нямало въобще такова нещо като малко околоплодни води при мен. При раждането на №1, доктора каза,че водите ми са много хубави, бистри и в добро количество и въобще не са познали от ЖК,че са били малко.

Обаче Редче, ако евентуално вземеш че тръгнеш да раждаш - всичко да мине най-безаварийно. И да се обадиш непременно първо на нас, след като осведомиш най-близките!

Като ви чета за безсънието направо ви съчувствам.....Мен това ме гонеше някъде 5-я месец. Сега обаче си спа и нямам проблеми със съня, като продължавам да се събуждам 1 път през нощта, но след това веднага заспивам.

Имам обаче един основен проблем в последно време - много ме мързи, ама изключително много!Някакъв лек да предложите?

Лек ден, който е на преглед днес - да се отчете, а който днес му се пада да излезе по майчинство - да почерпи! Hug
Виж целия пост
# 54
Добро утро и от мен  Nature Partly Sunny

    Честит имен ден на Катинчето и на всички ни

    Във връзка с бебенцата дано поне от средата на декемри още ни е ранно Stop

     Много ми харесват дрешките от сайтовете но пък с тези кредитни карти не разбрах дали може с дебитни.Аз още нищичко не съм купила за бебка но като изкарах бремеността почти на легло и не съм ходила и по магазини та не знам как  ще стане с покупките дано бебка да не избърза за да вляза в 9-я месец за да купим поне основните неща.Иска ми се да мога чрез сайтовете да купим поне дрешки но като не ги разбирам как стават тези неща не смея да накарам мъжо да изкара карта.Хубав и усмихнат ден smile3503
Виж целия пост
# 55
Мамо Це, честно казано не се притеснявам много, защото не съм сигурна, че има реален проблем. Вече, ако другия понеделник водите са намалели още ще се притесня, но пък ми казаха, че ако се случи това, ще ме оставят в болница, за да може да се прави непрекъснато наблюдение. Дано да няма проблеми. Само се шашкам, че не усещам бебето много, но аз принципно не го усещам. Вчера например докато ме гледаха то си движеше ръцете и аз не го чувствах това. Даже на момент ми се случва да го усете с ръката, че се движи и да не го почувствам отвътре.

Благодаря за подкрепата на всики!  Hug

Виж целия пост
# 56
Добро утрооо!

Честит имен ден на всички именнички и честит прекрасен празник на всички ни!

Обадиха ни се да плащаме Некст-а. Сигурно ще дойде до  края на седмицата!  Mr. Green Нямам търпение!

Ред три, стискам палци всичко да е наред при теб! И тези терзания да се окажат фалшива тревога!   bouquet

Аз се захващам за работа, че като за последна седмица....... Време няма!
Виж целия пост
# 57
Днес съм на преглед, после ще се отчета.
Виж целия пост
# 58
Честит Имен Ден Катинче! Да си жива,здрава и много щастлива!Всичко с бебчето да е наред и много да ви зарадва!Весело изкарване на празника!  bouquet
  Да ви се оплача снощи повърнах за първи път-и то всичко,което ядох от обяда до вечерята(сигурно е от киселините дето ги имам напоследък,а и май понастинах).Днес засега съм по-добре.
Виж целия пост
# 59
Добро утро!
Честит Имен Ден на Katinche-то и Katy и всички други, празнуващи днес! 
Още не мога да слагам картинки newsm78, но ще разуча как става, само да изляза в майчинство от 30-ти... Малко остана до заслужената почивка  Laughing
Хубав ден ви желая! Кой ще ходи днес във Вита на "отворените врати"? Аз ще съм там...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия