Някой поръчвал ли е от Мебели Виденов?

  • 266 375
  • 805
# 510
Относно сглобяването, мога да кажа, че е сравнително лесно - има схема, плоскостите са номерирани, остава да има на разположение отвертка и някой схватлив, който да я сглоби  Laughing иначе отнема малко повече време  newsm78
Виж целия пост
# 511
Относно сглобяването, мога да кажа, че е сравнително лесно - има схема, плоскостите са номерирани, остава да има на разположение отвертка и някой схватлив, който да я сглоби  Laughing иначе отнема малко повече време  newsm78
  pironi И отвертка имаме,че даже и винтоверт.Половинката е схватлив,а и аз като му ударя едно рамо ,нямаме ядове със сглобяването  Grinning Само да стигнеме до там е въпроса  Wink
Виж целия пост
# 512
Здравейте,виждам че не съм единствения разочарован от фирма Виденов.Направих своята поръчка на 04.10 от магазина и в Плевен,а вече сме 09.11 и още си чакам.Обадих им се ден след като вече беше минал 30 дневния срок за доставка и ми отговориха,че в момента прозванявали готовите поръчки и да очаквам и на мен да ми звъннат.На следващият ден пак им се обадих и отговора беше,че чакали камион в Четвъртък и сигурно поръчката ми е там.Звъннах им вчера и ми отговориха,че в момента имали много работа и си описвали стоката и пак не ми дадоха адекватен отговор.Така че още си чакам...
Виж целия пост
# 513
А някой поръчвал ли е от матраците?
Виж целия пост
# 514
Здравейте и аз искам да ви помоля за отзиви от матраците Лео на Виденов. С ограничен бюджет съм за покупката и си давам сметка, че не са висок клас, но все пак ще се радвам да чуя отзиви.

Предварително ви благодаря.   bouquet
Виж целия пост
# 515
Почти целия апартамент си обзаведохме от Виденов тази пролет. Мебелите пристигнаха две седмици, след като ги бяхме поръчали, явно сме извадили късмет. Мъжът ми ги сглоби сам, а преди не се е занимавал с такова нещо, изглежда, че не е трудно. Матракът на спалнята ни също е оттам  и съм доволна. Марката не помня, вървеше в комплект със спалнята. Засега към нищо нямам забележки, планираме да си купим още неща.
Виж целия пост
# 516
newsm44 И аз мога да се похваля с нова спалня "Надежда",дойде на 29ят ден ,въпреки че ми бяха казали ,че ще закъснее.
Моля кажете тази спалня Надежда има ли рафтове вътре в гардероба или е кухо само newsm78
Изобщо как е като качество?
Сега е на промоция заедно с матрак за под 600 лв., та се чудя да поръчам ли?
Идват ли на време или след 2 месеца винаги  Mr. Green
Питам и за пристите на промоция от 200 лв, мисля и от тях да поръчам.
Ще се радвам на отзиви.
И още нещо как и какво капаро се плаща при поръчка онлайн и колко горе долу Ви е излезла доставката за провинцията (село е далече от град)
ето спалнята
http://videnov.bg/%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D0%B8-%D … D1%80%D0%B0%D0%BA
това е пристата

http://videnov.bg/%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D0%B8-%D … D1%80%D0%B0%D0%BA
Виж целия пост
# 517
Моля кажете тази спалня Надежда има ли рафтове вътре в гардероба или е кухо само newsm78
Изобщо как е като качество?
Сега е на промоция заедно с матрак за под 600 лв., та се чудя да поръчам ли?

Има четири рафта в едното крило,а другите две крила отварят едно по-широко пространство  с лост за закачалки  Wink Има доста хора ,които се оплакват от забавяне,но аз не мога да се оплача дойде в срок на 29ят ден.Лично според мен за цената си са с добро качество,имаме спален комплект купен от друга фирма тройно по-скъп,а не мога да кажа,че е по-добър. И ние доста се почудихме дали да го поръчаме,но не съжаляваме . Grinning

И още нещо как и какво капаро се плаща при поръчка онлайн и колко горе долу Ви е излезла доставката за провинцията (село е далече от град)

За капаро онлайн незнам,в магазина ни поискаха 10 % от стойноста,а доставката беше 20 лв и по 1.5 лв на км. извън града ,при нас излезе около 30 лв. Може да пуснеш запитване по мейла и за капарото и доставката,отговарят бързо Simple Smile
Виж целия пост
# 518
Благодаря за отговора. Но вече купих други неща. Някак си като четох общите им условия пишеше, че трябва да се депозира цялата сума. И като си представя, че щехме да чакаме цял месец реших да разгледам по магазините в близкия град. Купувам мебелите за село и повечето ми искат безумна сума за доствка.  Shocked
Та поръчах спалня, 2 скрина и 2 присти от брошурата  сити на мебели Ирим. Ще дойдат събота (та дано да ги видя, че се прибирам в неделя в София) или понеделник най късно (ако шофьора е много зает събота). Всички легла окомплектовани и с матраци Mr. Green
После ще Ви разкажа за качеството (когато имам наблюдения)

ето http://www.irimbg.com/broshuri.php
Виж целия пост
# 519
 #Cussing out 52 dni si 4akam ne6tata ve4e
Виж целия пост
# 520
Не мога да се свържа с фирмата... Знаете ли дали може да се поръча спалня с различен размер от този, който е показан в сайта? Всичките са с размер за матрак дължина 190 см, а нашият е 200 - дали може да се направи поръчка на спалня с този размер?
Виж целия пост
# 521
Не изпълняват индивидуални поръчки. Ние искахме да поръчаме гардероб различен от посочените размери,но ни отговориха,че имат страшно много поръчки и е невъзможно да се направи. Но все пак опитай на имейла,може да имаш късмет  Wink
Виж целия пост
# 522
Здравейте, ние поръчахме диван"Принцес", в сайта пише 80 дни време за доставка. Бях изумена от този срок, но като ви чета явно са преценили, че става бавно и са удължили срока. Някой имал ли е такъв диван? Аз го видях в магазина, но като качество как е? Надявам се да дойде по-рано от написаното в сайта. Не съм давала никакви пари, от сайта го поръчах.
Виж целия пост
# 523
Нашият диван е Принцес, много си го харесвам, удобен е, но имаи впредвид, че е по-голям от това, което пише. Може би са го мерили без подлакътника. Дамаската е много добра, но ако имаш малко дете, постоянно трябва да я честеш, всяка трохичка се набива. Нашият е черен. Много го хваля, но и много го чаках и се нервих докато го получа.
Виж целия пост
# 524
Neilly, имам даже чакам 2-ро  Wink Аз го видях, че е много удобен, понеже пробвах всичките в магазина. Там не ми се стори много голям, но като видях после мерките в сайта и  #Crazy НИщо де, не е проблем имаме място Simple Smile Но наистина срока за доставка е мнооого дълъг....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия