Asi / Гордата Аси - 19-та тема

  • 59 761
  • 746
# 525
И мен ме интересува същото.
Виж целия пост
# 526
Здравейте! Чета ви тук-там, но днешната серия ме провокира да напиша и аз един изпълнен с безсилие и яд коментар.  #Cussing out
Тази Мелек направо ще я #2gunfire
Постъпи наистина много егоистично и по детски, донякъде я разбирам, защото се сринаха пясъчните й кули, животът досега само разочарования й е поднасял, но този живот не го живеем само за себе си в крайна сметка. Все брат й бдеше над нея като ранено сърне, пренебрегваше своето щастие заради нейното, а тя какво му сервира...В първия момент, в който срещна трудност и помисли и немислимото! Много съм раздразнена на това непораснало дете, сега след нея и потоп... Ще повлече след себе си живота на толкова много хора в тази река... Cry
Виж целия пост
# 527
 И аз така #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 528
Знае ли някой тази снимка дали е от съвместен филм на Мурат и главния герой от "Листопад"?

Виж целия пост
# 529
Здравейте и от мен. Ето линк към днешната серия, ако някой не е успял да я гледа
Виж целия пост
# 530
ortabudala  може ли все пак линка ?    Laughing
Виж целия пост
# 531
олеле съжалявам много
http://www.nitrobg.org/details.php?id=589
ама къде ми е умът простете ми момичета
Виж целия пост
# 532
няма проблем мерси за линка   bouquet
Виж целия пост
# 533
видях че има зададени въпроси но неразбрах кое точно искате да научите newsm78 bowuu ще се радвам да помогна ако мога
Виж целия пост
# 534
Аз искам да науча какво става със Сърмашък. А може и за Хайдар ако знаеш. Благодаря.
(за другите вече ми е ясно).
Виж целия пост
# 535
ninori, аз се интересувах дали Мелек умира?
Виж целия пост
# 536
е вече разбра Joy а за сърмъшък и хайдар не съм гледала обстойно но ак разуча ще пиша
Виж целия пост
# 537
хайдар убил ли е бащата на Зафер или не???

За Сармашък:

ББ: Дават Аси как ражда и след това надпис "след 5 години". Първата сцена е с един камион, който спира и Аслан слиза сам от него т.е. връща се след 5г. без нея!
Виж целия пост
# 538
е вече разбра Joy а за сърмъшък и хайдар не съм гледала обстойно но ак разуча ще пиша
Кое съм разбрала?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 539
ninori, аз се интересувах дали Мелек умира?

ББ: да, умира, в пон-к ще е погребението и след това Демир заминава
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия