Asi / Гордата Аси - 19-та тема

  • 59 761
  • 746
# 570
Със своето мълчание Аси много ми падна в очите. Нищо не я оправдава. Аз никога не бих замълчала, камо ли да приема в къщата си Али и да деля една трапеза с него. Това е прекалено важно, за да не сподели с Демир. Ако Демир знаеше, можеше сватбата между Али и Мелек да не се състои,  а най-малко той нямаше да допусне Али да дели един покрив с Аси.

Как се развива историята с Дафне? Намира ли си мъж?
Виж целия пост
# 571
не мога да го напиша с БЕЛИ БУКВИ ДА НЕ ЧЕТЕ  КОЙТО НЕ ИСКА!ЗА ДАФНЕС зафер се залюбват и той идва да я иска официално но вечерта на годежа керим я отвлича с помоща на зия и така се разваля годежа и тя остава с керим
Виж целия пост
# 572
 Joy значи така с Дафне, а?  hahaha
Виж целия пост
# 573
Освен това Дафне ББ: става много добра готвачка, отдаря свой ресторант в конака и написва книга. В деня, когато Демир и Керим се връщат в града на една витрина на книжарница Керим вижда снимката и книгата й. М/увременно тя е станала много уверена в себе си жена и той започна да я преследва Wink
Виж целия пост
# 574
Момичета, от понеделник епизодите започват от 17:00 часа
Виж целия пост
# 575
Не, скъпа, само в понеделник започват в 17,00, във вторник пак са си от 17,30 Naughty
Виж целия пост
# 576
Честит Никулден!Веселооооо изкарване на празника на всички! Laughing Grinning Simple Smile
Виж целия пост
# 577
Честит празник! smile3525
Виж целия пост
# 578
И от мен ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на всички, които днес имат повод да почерпят!
 Да са живи и здрави и си носят името с гордост! Hug newsm51 smile3525 newsm51
Виж целия пост
# 579
Честит имен ден на всички празнуващи!!!  bouquet  bouquet  bouquet

И за все още четящите "Мелек":

http://tr-seriali.com/forum/index.php/topic,194.msg7603.html#new
http://melek-bg-tr.blogspot.com/2009/12/blog-post.html
 bowuu bowuu
Виж целия пост
# 580
Честито на именяците Hug Hug Hug
не мога да го напиша с БЕЛИ БУКВИ ДА НЕ ЧЕТЕ  КОЙТО НЕ ИСКА!ЗА ДАФНЕС зафер се залюбват и той идва да я иска официално но вечерта на годежа керим я отвлича с помоща на зия и така се разваля годежа и тя остава с керим

Бре, тоз Зия ква скрита лимонка hahaha hahaha
ше зема да се влюбя в него, как се опитва да оправя бакиите на големите туй момче, дато беше такъв келеш уж Wink Wink Wink
Виж целия пост
# 581
Murat Yıldırım  birbirine böyle yakışan başka çift görülmedi,,görülmezde zatennn:)
 

Ако можете,бихте ли го превели,моля?!

Мурат Йълдъръм няма друга такава двойка,която толкова да си подхождат,няма и да се види

  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 582
Здравейте! И аз следя филма с голям интерес и тъй като съм много любопитна моля някой да ми изпрати на лични или да напише с бели букви накратко какво става във филма, защото нещо не мога  да намеря инфо!
Виж целия пост
# 583
Приятно гледане на днешната серия. Вярвам че ще е много силна и въздействаща. Значи ли това,че щом започва от 17:00 серията ще е по-дълга? Искрено се надявам да е така. Hug 
Виж целия пост
# 584
според програмата ще е една оригинална серия от 17ч до 19ч. Честно казано не се радвам много като знам каква серия ще е  ooooh!

Цитат
Здравейте! И аз следя филма с голям интерес и тъй като съм много любопитна моля някой да ми изпрати на лични или да напише с бели букви накратко какво става във филма, защото нещо не мога  да намеря инфо!

в целия филм или близко бъдеще????

Днес ББ: погребват Мелек, Демир пребива Али и напуска Аси без да знае, че е бременна и с Керим двамата си тръгват от града, след което се развежда с Аси. Супер тежки моменти ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия