Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 54-та тема

  • 144 876
  • 728
# 150
Днес не издържах. Гледах преглъщах и накрая изтичах до най - близката сладкарница и си поръчах възможно най - голямото парче шоколадова трорда. Лоис прекрасна торта. Момичета правите невероятни вкусотии, незнам кой да похваля пръв за това за всички  bouquet После обратно у нас и сътворих едни трюфелчета:  Grinning




Виж целия пост
# 151
Днес май е денят на свнското с гъби  Simple Smile.
Ето и нашата вечеря - свинско с гъби в гювеча, гарнитурата е картофено пюре и салата от цвекло и ябълка:
Виж целия пост
# 152
Matze, рецептичка за жълъдчетата може ли?  Praynig
Виж целия пост
# 153
Лабрекс,може ли рецептата за орехово-канеления кекс?
Благодаря предварително!   bouquet
Виж целия пост
# 154
Аз се включвам с едно хиперсладко шоколадово изстъпление. Моля ви, не правете това в къщи!  Joy Много е вкусно, но е убийствено калорично  Sick Подстрекателките /в т.ч. Лоис, Anuck/ - да застанат засрамени до стената  hahaha

Сладък омлет с банани, бял и черен шоколад




Гелева, утре ще си правя картофено пюре заради теб  Laughing Само че с кюфтенца.
Виж целия пост
# 155
Пържена прясна каракуда и извадения от нея хайверец

Виж целия пост
# 156
Anuck изглеждат изкусителни, как ги правиш?

От мен днес - пица. Любезният ми съпруг отбеляза, че можем да отваряме пицарията  hahaha



хаха, Цеце, сега те видях. Предавам се!
Виж целия пост
# 157
Лабрекс,може ли рецептата за орехово-канеления кекс?
Благодаря предварително!   bouquet

Плюшено Мече , заповядай - КАНЕЛЕНО-ОРЕХОВ КЕКСbouquet
Виж целия пост
# 158
Лабрекс,благодаря отново!   bouquet
В събота ще имам скъпи гости и това ще е изненадата. Simple Smile
Виж целия пост
# 159
Привет!
Лоис, пицата е неустоима!
Цеце, винаги съм се чудила за вкусът на сладкия омлет и все не се престрашавам, но явно е вкусно както казваш  Wink

От мен:
Тарталети от кайма

Виж целия пост
# 160
Здравейте майсторки  Hug
Темата отново е пълна с вкусотийки  Crazy Всички сте страхотни   bouquet

От мен :

карначе с карт. пюренце и туршийка


солените мъфини със сирене и лук на nordina Heart Eyes


реване по рецепта на berina


и шекерпаре
Виж целия пост
# 161
 Hug  страхотни сте
Виж целия пост
# 162
Като сме почнали да се подстрекаваме, Цеце дай рецептата за сладкият омлет!  Wink
Иначе трюфелите са лесна работа линкът в тукbouquet
Виж целия пост
# 163
пеп-4o аз бях другата за рецептата  bouquet Grinning

Lois пицата ти изглежда превъзходно,наистина сте готови за пицария  bouquet
Виж целия пост
# 164
По тази тортичка Мюсли на Мариета ми изкапаха очите. Може ли рецептата?
Цеце, тази енергийна бомба изглежда зашеметяващо вкусно калорично  Mr. Green, аз съм слабичка, мога да си позволя да я пробвам  Peace ще пуснеш ли рецептичката, ако обичам   bouquet
Еси, а твоите тарталетки са божествени, записвам си рецептичката (този път се усетих, че името е линк към рецептата  Joy Joy Joy, обикновено на края на деня съм малко оффлине вече, ама този път няма да се изложа да питам  Mr. Green).
Ето аз днес какво сътворих, бърза вечеря, че много работа имах а и малкия не искаше да спи  Joy
Питки, по рецепта на Лабрекс, мерси мила, много са вкусни, страшно пухкави   bouquet


и Плато френски сирена (демек донесени от Франция  Laughing) и саламчета за гарнитура  Joy


Лека и спокойна нощ на всички
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия