Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 54-та тема

  • 144 876
  • 728
# 180





Въпреки, че съм обядвала, пак получих слюноотделяне от вашите вкусотии!
Особено от баклавата, тортата и сладкишите..... Май следобяд ще правя нещо сладичко.....
За днес картофено-гъбената запеканка на Лабрекс. Е, не се получи като нейната....Малко я позагорих!
Получих похвала от съпруга ми....
Лабрекс, длагодаря за споделената рецепта   bouquet


- зимната салата ( стара снимка, че не ми се снимаше)


- отново Бобат - по рецептата на Лабрекс

Виж целия пост
# 181
Един лекичък десерт по рецепта на Lindita:

Панакота с кисело мляко:



Нататък ще пробвам и 'по-тежките' варианти. Simple Smile

Виж целия пост
# 182
За днес картофено-гъбената запеканка на Лабрекс. Е, не се получи като нейната....Малко я позагорих!
Получих похвала от съпруга ми....
- отново Бобат - по рецептата на Лабрекс

Е, Рени, ти какво още искаш, та сега самокритики - цяла похвала от съпруга си получила, това вече е оценка!  chef  bouquet

И бобатчето ти е станало хубаво и височко ми изглежда. Скоро не съм го правила, ред му е. Вкъщи го обичат. Grinning

Supermint, много красива формичка на панакотата. И снимката.......  chef  bouquet
Виж целия пост
# 183
От мен скромничко Grinning
Бъркана пица


2 дни не съм влизла във форума и направо гъмжи от разкошни манджички и десерти Crazy  bouquet
Виж целия пост
# 184
кафе със сметана , хич не ти е скромна снимката  Peace Много апетитна пица   bouquet
А как ми се допи чаша винце, ако знаеш  ooooh!
Виж целия пост
# 185
Много хубави неща сте показали, момичета, кое от кое по-вкусни! То са пици, сладкиши, чудеса...   bouquet
От мен днес
Кюфтета с доматен сос

Мноооооооого шоколадов кекс, тип браунис се получи.
Виж целия пост
# 186
кафе със сметана , хич не ти е скромна снимката  Peace Много апетитна пица   bouquet
А как ми се допи чаша винце, ако знаеш  ooooh!
Благодаря!  bouquet
Сипвай си чашка вино,не го мисли толкова Grinning
Виж целия пост
# 187
Supermint, страхотна паннакотта, не съм правила отдавна, подсети ме Hug
Много сте готвили, и то все вкусотии, браво на всички момичета, невероятни стават темите , все по изобилстващи от вкусни ястия радващи окото.
От мен кюфтенца с грах, още топли топли



и пенкейкс на Пети с мед




Видях едни много хубави и апетитни жълъдчета за които моля рецептата Praynig
Виж целия пост
# 188

Въпреки, че съм обядвала, пак получих слюноотделяне от вашите вкусотии!
Особено от баклавата, тортата и сладкишите.....

Напълно съм съгласна с теб.Ето и нашия обяд-печено месо,картофени кюфтета и салатка.                                                                                                                                                          За десерт направих агнес и сладки с кокос и боровинки на Yoli.                                                                                                          Лека вечер от мен неуморни кулинарки.
Виж целия пост
# 189
Лабрекс да праща номера на банковата си сметка, че да и преведа авторските за част от вечерята ни:

Хамериканския сладкиш на Лабрекс

Домашните хамбургери на Лабрекс

Има още неснимани - спаначена супа и вита баница, която в момента се пече във фурната.


Хубави събота и неделя ви желая, дами!
Виж целия пост
# 190
Днес от мен само един Сладкиш с ябълки и грис:

Виж целия пост
# 191
От мен мариновано пилешко с лук и люти чушки. feeding
Виж целия пост
# 192
Някой каза ли винце? Ето от мене хляба тази вечер, по идея на Мама Цоцолана, която даде линка за рецептата в по предната тема, май!


Виж целия пост
# 193
здравейте  Hug
както винаги е много вкусно и точа лиги  Mr. Greenмъча се с диета ooooh!
labrex-кекса е стандартна рецепта,но сложих  сладко от кайсии и орехи
направих твоя сладкиш с круши изложих се Embarassedще има поправителен
снощната ни вечеря св.котлети  и зелена салатка за диeтата
Лека вечер на всички Hug
Виж целия пост
# 194
 у нас за вечеря кексчета е черешки, ориз със зеленчуци и пържолки

p.p нещо имам проблем със снимките Sad
ще ги покажа утре
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия