Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 54-та тема

  • 144 877
  • 728
# 75
Торта и Парче
Виж целия пост
# 76
Много хубави неща сте направили!Поздравления   bouquet
Ох,не трябваше да съм след Мамето,но..... Hug
Благодаря на Пепика за новата тема   bouquet  bouquet  bouquet
У дома ....    тиролски кюфтенца

Виж целия пост
# 77
nordina, страхотно изглеждат тиролските кюфтенца!  Hug
Виж целия пост
# 78
Pinki_81,пеп-4o - благодаря ви за рецептите  bouquet!
Виж целия пост
# 79
nordina, вкусно звучи! Аз все се оглеждам за рецепти подходящи за проба от малката...
Само да питам, това стягане на кюфтетата преди варенето, на стайна температура ли е или в хладилник?
Виж целия пост
# 80

babaitka, кексчето по коя рецепта е?  bouquet

Стъргана супа с кайма,



много вкусната мусака с праз по рецепта на yagodkabouquet



и пържени хлебни фигурки.

Виж целия пост
# 81
Отдавна искам да се запиша в темата и все нямам възможност, а сега точно се случи и с много вкусна торта - Тирамису!  Crazy


 
Виж целия пост
# 82
Страхотно тирамису.....!!! Hug Пия си кафето и с поглед го ямммм!! Simple Smile
 А може ли рецептата на овесените нискокалорични хлебчета, рецептата на Maqaami ?? Simple Smile
Виж целия пост
# 83
Преди малко изкарах кекса с кока-кола(без глазура) от фурната,
ето го и него



  и  нарязан
 И  аз се нареждам за рецептата на нискокалоричните хлебчета на  maqaami Hug
Виж целия пост
# 84
аааааааа, пинаааа!!! стига с това тирамисууууууу!!! това е нещо, на което просто не мога да устоявам, не мога!
ама сега и аз съм торта, хахахах

това е шоколадовата торта с призраци за хелоуин от гуд фуд, но с друга украса, че хелоуин мина и замина  Joy
малко твърде сладка за моя вкус, но е за щерката, та вероятно е таман  Joy

 
Виж целия пост
# 85
Е, едно след друго мъчение за очите и стомаха.....само виртуално задоволяване!!! Simple Smile
 Lois ,mnogo интересен и пухкав е блата,би ли споделила какъв е??
Виж целия пост
# 86
Кога се запълни предната тема, кога започна тази не разбрах! Да се похваля с една от питките на Селма! Страхотна е, горещо я препоръчвам на всички!  Grinning


Всички сте страхотни както винаги! Една торта Добуш, обаче остана дълбоко отпечатана в мен! Simple Smile
Виж целия пост
# 87
Момичета предварително се извинявам че нахлувам така в темата.Точно снощи обяснявах на мъжа ми че искам да направя сладкиш като този на Lois.Моля за рецепта. newsm17
Виж целия пост
# 88
Много вкусно при всички...   bouquet
От мен днес
супа топчета за домочадието

и плодчета за мен  Sad
Виж целия пост
# 89
Castellane с бекон и моркови  eat



Иии, благодаря за комплиментите за Тирамисуто!      bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия