МАРТ е време за промяна, мама с нова е премяна (26)

  • 23 703
  • 746
# 390
Добро утро, момичета.
За съжаление нямам много време да чета темичката, защото имам много работа.
Реших, обаче да споделя с вас моето притеснение - въпреки, че при прегледите с бебето всичко е наред, почти не го усещам.
С каката по това време на бременността вече ми се мърдаше целият корем, а сега усещам бебето по веднъж на два-три дни и то съвсем лекичко.
Та исках да попитам има ли и други като мен.
Лекарката твърди, че няма за какво да се притеснявам, но общо взето само за това си мисля...
Виж целия пост
# 391
Bona fides, ако се върнеш назад по темите ще видиш, че много мамита споделят, че една с една бременностите им не се приличат. Аз от личен опит не мога да кажа, но моето впечатление то това което чета тук е, че е нормално едни бебета да са по шъвракливи, а други по-спокойни и по-малко да мърдат. Проблемът е по-скоро ако бебето е мърдало много и изведнъж спре, а не ако по принцип си е по мързеливко... Не се притеснявай!!  Hug
Виж целия пост
# 392
Добро утро, момичета.
За съжаление нямам много време да чета темичката, защото имам много работа.
Реших, обаче да споделя с вас моето притеснение - въпреки, че при прегледите с бебето всичко е наред, почти не го усещам.
С каката по това време на бременността вече ми се мърдаше целият корем, а сега усещам бебето по веднъж на два-три дни и то съвсем лекичко.
Та исках да попитам има ли и други като мен.
Лекарката твърди, че няма за какво да се притеснявам, но общо взето само за това си мисля...

Добро утро Hug
Мисля,че няма защо да се притесняваш щом лекарката ти е казала,че всичко е наред.Моя бебчо е на периоди,няколко дни е много активен,после няколко дни почти не го усещам.В началото се притеснявах в тези периоди на ленивост,но после му научих графика и се успокоих.
Виж целия пост
# 393
мамма, Тинк, бързо да ви се оправя настроението и по-малко да обръщате внимание на негативните неща Hug

ения, страхотна си Hug

Тейсти, браво за хубавите новини Hug

Бона Фидес, и на мен това ми бебе е по-малко ритливо от предишното, но аз не се оплаквам, защото при Никола ритничетата бяха болезнени направо
Виж целия пост
# 394
Bona fides, щом доки е казала, че бебчо е добре няма повод да се притесняваш, освен това има време да се засилят ритничетата. Важното е, че не прави дълги паузи (по ден-два) без да рита.  Hug
Моята маймуна пък 3-4 дни бесува яко и после 1-2 дни е по-кротка, почива си, и след това пак се почва едно ритане, имам чувството, че се опитва да си подаде крачето през корема ми. Но ми направи впечатление, че когато й говоря и я галя се успокоява и ритничетата стават по-нежни. А пък вчера й обяснявах колко ще я обичаме, разказвах й за бабите и дядо й и разни такива неща и се разплаках от умиление, а мъжът ми седи с гръб към мен и той с насълзени леко очи. толкова мило ми стана.
Виж целия пост
# 395
Добро утро мамчета Hugда се похваля и аз-вчера ходихме на доктор и бебо е много добре,пораснало е мъничето тежи 836гр. и съм много щастлива...Развива се в нормата,отново гледа всички органи и пак не искаше  да позира омръзна му сигурно все да го дебнем(препочита да поспива,а иначе много буйства)Хубав ден на всички
Виж целия пост
# 396
И аз вчера бях на ЖК,но не можаха да ме гледат на видеозон,имаше някакъв проблем с видеозона,само мериха,пуснаха ми изследванията и за пръв път слушаха тоновете,лекаря каза,че всичко е наред.
Виж целия пост
# 397
Добър ден и от мен,
Bona fides - вчера бях при док. точно поради същите причини - бебка беше мн активна 2 седмици и от 4 дена някъде е мн спокойна, мн рядко я усещам. При мен също казаха, че всичко е ок, ако се върнеш няколко странички назад ще прочетеш - има значение как е разположено бебето - нашето е с главата надолу и вкарва ритници някак си навътре и затова не се усеща много. Щом док. е казал, че е ок, значи всичко е наред  Hug Hug Hug
Ения - добавих те във Фейс Бук-а, да не се чудиш кой е този натрапник, снимките от сватбата ви са страхотни  Heart Eyes
Кармен - сега ще разглеждам и твоите снимки  Grinning
Желая много, много хубав ден на всички мамита и бебоците им  Hug Hug Hug  bouquet
Виж целия пост
# 398
Имам един въпрос към мамите от Младост или които знае.Казаха ми за бебешки магазин в Младост близо до Деницата,има и колички в него,явно е голям.Може ли да ми обясните по точно къде е,ако знаете разбира се?
Виж целия пост
# 399
Здравейте мамчета,

Carmen страхотни снимки и страхотна булка  Hug

Ения, супер  сиииииии...ти си нашата мама-звезда   bouquet

veni_sasi радвам се че бебка е добре, и че е пораснала толкова...пък за раждането..., какво пък секцио, секцио..важното ти е бебка да сте добре  Hug

bobita_25 браво за хубавите новини  Hug

Ох момичета, незнам дали пропускам някой...ама ще ме извините..ама ви изпращам целувки на всички до една  Heart Eyes


Аз да ви се оплача, сутринта като идвах на работа така зверски щях да се ударя в един глупак...направо незнам от къде я извадих тая реакция, та се размина...само с яка псувня от моя страна  Simple Smile

Айде стига съм писала вече...хубав ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 400
Здравейте! Ще може ли да ми сложите и на мен едни розови гащи   newsm03
Виж целия пост
# 401
Привет!
Като гледам съм една от малкото без сложени гащи, моята докторка нищо не казва за пола Crazy. Днес съм на лекар и сигурно ще ми изпише ант-к, че нещо не са ми добри изследванията. Притеснено ми е за бебето, с първото не съм пила почти лекарства. На последния преглед миналата седмица още е с краката надолу и много рита. Постоянно се оглеждам за тоалетна, подскача ми на мехура. Joy
Виж целия пост
# 402
Ения, аз ти казах вече, че си  прекрасна бременна жена.
Тинк, радвам се, че писа.
Разгледах и новите снимки - всички сте много хубави.
Мен ми е уморено от сутринта, станах с желанието да си легна пак, но работата си е работа. Довечера ще се спи чак.
Мамма, сигурно ти е дошло настина в повечето напрежението и ангажиментите, но не може ли да ги сведеш до минимум и да си почиваш повече.
Прегръдки на всички.
Виж целия пост
# 403
Добро утро мамчета!
Стиснати  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed за всички нуждаещи се!
Tasty0703 браво на вашият бебок, че са му се оправили бъбречетата! Аз само не помня на теб Марков ли ти беше обърнал внимание на това, защото на мен той ми беше казал същото като бях на фетална при него, докато лекарката при която съм си по принцип и която ще ме изражда каза,че на бебчо всичко си му е наред!Направи ми впечатление,че при повечето момченца това си било нормален процес и после това от само себе си се оправяло и затова докторите и да го забележат не му обръщат такова внимание!
magito_90 не е много препоръчително да пиеш сода по време на бременността, по-добре си купи talcid , много по-щадящ е за стомаха ти и по-безвреден!Пак ти си преценяваш от кое ти е по-добре!
veni_sasi има още доста време до март, не се притеснявай от сега , може пък всичко да си е наред и да си родиш пак нормално!
Мамма дано при теб нещата малко се поуспокоят, явно навсякъде е изнервено положението в работата, но ти сама си знаеш,че трябва да се щадиш сама себе си,работа ще има и ние едва ли ще можем да я свършим цялата. Успех ти пожелавам и много положително настроение  newsm51
STELLEE пак ни напълни с коледно настроение малко останаааааа до празницитееее  newsm44
eniq как да не ти се възхищава човек, няколко пъти ти изгледах клипчето, страхотна си ,а бременността ти е придала допълнително сияние! Добавих те във facebook аз съм Мадлен Иванова, да не се чудиш коя съм!
Виж целия пост
# 404
tdaneva момиченце ще си имаш-честит0 Simple Smile И аз преди 2 дни разбрах,че е м0миченце.Та и аз м0ля за едни розови гащички Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия