Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво да правя, ако машината за бъркане на сместа за плочки издаде силен шум зад мен, докато бях бременна?
Къде мога да намеря нощница за кърмене в София?
Кога е най-подходящото време за среща на бъдещи майки?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво да правя, ако машината за бъркане на сместа за плочки издаде силен шум зад мен, докато бях бременна?
-
Къде мога да намеря нощница за кърмене в София?
-
Кога е най-подходящото време за среща на бъдещи майки?
-
Какво да очаквам по време на преглед в 16-тата седмица от бременността?
-
Какво да правя, ако се потя много и имам проблеми със съня по време на бременност?


последния път доктора каза ,че там и е дупето

А при нас нещата са следните:аз се опитвам да спретна един сочен скандал,а мъжО "Айде да не се караме,а?!"И си оставам с опитите!Но иначе си трае.Рядко му се случва да повиши тон,но когато се случи му показвам ,кой е главата на семейството и вече само с поглед ме разбира
А бе дресирала съм си го!
не знам кой би ги търпял!ужасни хора,откакто се събрахме с него какво ли не чух за себе си-че съм го провалила,че аз съм виновна за неговите проблеми,стигнаха до там да се мъчат да ме изкарат психически не добре и това го прави най-добрата му приятелка,което лично мен много ме обиди,защото бях я избрала за кума,но след тази история я сиктирдосах директно и я държа по възможност най-далеч от себе си.много коварно същество е тая жена.от какво са породени тия коментари спрямо мен не мога да разбера.нито съм го заключила вкъщи,да ме пази по цял ден,нито пък съм му забранила да си излиза с тях,даже в повечето пъти и аз също съм била в тяхната компания,но не!аз съм тази,която командва вкъщи и коли и беси!да бе,да!ако можех да командвам щях да направя от господина изряден приличен младеж,а той си е все същия,откак го взех. 
