ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ (Kaybolan Yillar) - тема 15

  • 30 102
  • 740
# 495
Бризчееее Аферим Машалла smile3501 smile3501
Айде хубав снежен ден и от мен Hug
Вий да внимавате Naughty Joy Joy
Виж целия пост
# 496
 
  Поздрави от снежна Варна  Hug
  Ама през деня стана киша...вече не е толкова красиво Naughty

  Бризче  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 497
Бризчееее Аферим Машалла smile3501 smile3501
Айде хубав снежен ден и от мен Hug
Тази вечер ви оставям без надзор,отивам на фирмено парти (от 2 години не съм излизала кат' тинейджър) и та'а вечер....малиии ooooh!
Вий да внимавате Naughty Joy Joy
И внимавай с чашките...че после че те цепи кратуната...нали знайш...Махмурлек...Алказалцер...некви неща... hahaha hahaha
Айде ПРИЯТНО ПРЕКАРВАНЕ....и помни..." силата ще бъде стеб".... Hug Hug Hug hahaha
Виж целия пост
# 498
Време за кафееееее  food010




Да ви е сладко!   love001
Виж целия пост
# 499
Бризкеее, кафето с компаньона ли върви....???... Joy
Виж целия пост
# 500
Време за кафееееее  food010



Да ви е сладко!   love001

 Kak няма да ни е сладко.....в такава компания  Heart Eyes

 Нек'ви данни за филмовата компания да знае някой....например офиса в Ню Йорк къде е newsm78 newsm78
 Имам агент там, ша го пращам да проучи "въпроса"/няма да казвам друго Grinning/ на место  Naughty Laughing
Виж целия пост
# 501
Чшшшш,..(Чили Hug)...къде сте бре....никой нема...сите си бихте камшика... ooooh!
Добре че Мамии крепи темите...  bouquet
Я да видим ....кой беше наряд днес по график... Crossing Arms
Виж целия пост
# 502
Кафено време мина дойде ракиено-къде сте,на снега ли се любувате Hug
Виж целия пост
# 503
Кафено време мина дойде ракиено-къде сте,на снега ли се любувате Hug

даааааааааа cold докато не го е стопило Nature Snowman аз обрисах центъра  Nature Snowman
Виж целия пост
# 504
При нас нее спирало да вали,доста понатрупа.Представям си каква красота е по центъра,видях елхата на снимка.Като в приказка е.
Виж целия пост
# 505
Чшшшш,..(Чили Hug)...къде сте бре....никой нема...сите си бихте камшика... ooooh!
Добре че Мамии крепи темите...  bouquet
Я да видим ....кой беше наряд днес по график... Crossing Arms

 И при нас сняг валя
 цяла нощ и цял ден не спря  bowuu
 но дали ще натрупа - не знам
 Морето топли ни там  Naughty  Grinning Laughing


 Зизка, откри ли наряда  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 506
Нема как Мамиии,...днеска ти си наряд....после че те отметнем....  bouquet hahaha Hug
Виж целия пост
# 507
Нема как Мамиии,...днеска ти си наряд....после че те отметнем....  bouquet hahaha Hug

 Е, добре...ред ми е, пък и ми се пада  Naughty Laughing

 Сару има ли го в графика newsm78 newsm78...или като свърши Кайболана шапка на тояга и ние да му мислим  ooooh! Grinning Laughing
Виж целия пост
# 508
Здрвейте, дами и господа!
Днес ще споделя нещо за нашето филмче, което е мое лично мнение :
1. Много силни сцени на близост , много хубави диалози ... Любима сцена - от първите няколко серии : сцената,когато се засичат на стълбището и се виждат за пръв път - там сценаристи , режисьор и екип са били улеснени от  актьрската игра на Сарухан.
От следващите няколко серии : Моментът когато Айлин отива в дома на Есмер, той я изпраща на вратата и се обвинява ,че я пуска да си отиде.
От следващата бройка серии : първата целувка;
От следващите няколко серии: моментът,когато ядат захарен памук ,след като Есмер разбира коя е Айлин/Езел ;
По- нататък : Моментът ,когато Езо е отвлечена и Есмер е сам в къщата си - и обръща покривката с приготвената вечеря;
От слеващата част серии : Моментът,когато Езел си тръгва - страхотна игра на Сарухан ( даже човек не вярва ,че е игра- чудя се за какво си е мислил като я е снимал тази сцена );
После: Моментът,когато "замръзва" при стъкларя след завръщането на Езел и Али като семейство....

Очаквайте продължение ;
Съжалявам за дългия пост, той беше един отговор на нещо,което прочетох някъде (не тук) и ми се иска да споделя, че такива постове изобилстват в нашата тема (разбира се малко по - кратки ) ;
А сценария го прекъснахме; въпреки,че за мен той беше една много забавна част ;  Peace

Есмерки и Кайболанки, обичам ви и се извинявам,за дългото писмо ... Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 509
привет и от мен!  най - накрая се добрах до компютъра . мамита да ти помагам ли в наряда за да не скучаеш сама а на бризчето " поклон" за продължението на поемата.  newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия