ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ (Kaybolan Yillar) - тема 15

  • 30 102
  • 740
# 720
Малееее,....не бех виждала сърдита Бризка.... ooooh! ooooh! ooooh!
Лелелеле...ти си огин бре.... Crossing Arms
Що се сърдиш са...нали ти предложих кметския пост...кво друго да напрайм.... #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 721
И точки 3 и 4 ми намирисват на нерегламентирани договорки и опит за корупционни практики newsm78 newsm78 newsm78
и скрито разпределение на печалбата  smile3515
Виж целия пост
# 722
Ааааа....Бризке....нема да тургяме на тая длъжност....мноо опасно стана... ooooh! ooooh! ooooh!
ама ако искаш да си Пиарът на селото.... newsm78
Ако ли пък не ....избери си длъжност....аз съм готова да подадем оставка....ако искаш стани кмет... Hug

Обаче...Алито...веднага го спретваме на поста....ОФИЦИАЛЕН ПРЕВОДАЧ...щото ни ние знаем турски...ни он български... hahaha hahaha hahaha

 newsm20 newsm20 newsm20 Благодаря Зизу, само ти ме разбираш!  love001 Виж за пиар ставам- че бришеме по света със Сару да разнасяме славата на Саруханлъ и невероятните знаменистости, заселили се в него- имам пред вид нас а не Сару- те него си го знаят! newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm44
Виж целия пост
# 723
Малееее,....не бех виждала сърдита Бризка.... ooooh! ooooh! ooooh!
Лелелеле...ти си огин бре.... Crossing Arms
Що се сърдиш са...нали ти предложих кметския пост...кво друго да напрайм.... #Crazy #Crazy #Crazy

Не ставам за кмет бе- аз със всичките закони играем на криеница Scatter или се прайм на обиколна  newsm01
Виж целия пост
# 724
Ааааа....Бризке....нема да тургяме на тая длъжност....мноо опасно стана... ooooh! ooooh! ooooh!
ама ако искаш да си Пиарът на селото.... newsm78
Ако ли пък не ....избери си длъжност....аз съм готова да подадем оставка....ако искаш стани кмет... Hug

Обаче...Алито...веднага го спретваме на поста....ОФИЦИАЛЕН ПРЕВОДАЧ...щото ни ние знаем турски...ни он български... hahaha hahaha hahaha












 newsm20 newsm20 newsm20 Благодаря Зизу, само ти ме разбираш!  love001 Виж за пиар ставам- че бришеме по света със Сару да разнасяме славата на Саруханлъ и невероятните знаменистости, заселили се в него- имам пред вид нас а не Сару- те него си го знаят! newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm44
Оффффф.....олекна ми .... Mr. Green
Най накрая и ти си намери длъжност която да изпълняваш с кеф.... newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 725
....
Най накрая и ти си намери длъжност която да изпълняваш с кеф.... newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Да ни е честито Mr. Green
Бризче....извинявам се Hug
Виж целия пост
# 726
Ааааа....Бризке....нема да тургяме на тая длъжност....мноо опасно стана... ooooh! ooooh! ooooh!
ама ако искаш да си Пиарът на селото.... newsm78
Ако ли пък не ....избери си длъжност....аз съм готова да подадем оставка....ако искаш стани кмет... Hug

Обаче...Алито...веднага го спретваме на поста....ОФИЦИАЛЕН ПРЕВОДАЧ...щото ни ние знаем турски...ни он български... hahaha hahaha hahaha












 newsm20 newsm20 newsm20 Благодаря Зизу, само ти ме разбираш!  love001 Виж за пиар ставам- че бришеме по света със Сару да разнасяме славата на Саруханлъ и невероятните знаменистости, заселили се в него- имам пред вид нас а не Сару- те него си го знаят! newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm44
Оффффф.....олекна ми .... Mr. Green
Най накрая и ти си намери длъжност която да изпълняваш с кеф.... newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

 omm newsm81 sohappy kiss Two Hearts Flowers Bouquet  Hands Clap bye thumbsup
Виж целия пост
# 727
....
Най накрая и ти си намери длъжност която да изпълняваш с кеф.... newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Да ни е честито Mr. Green
Бризче....извинявам се Hug

за кво  newsm09 абе аз не се сърдим- пълня ви главите с глупости във рими- ми нормално е това да ми намислите  smile3503 ама съм си миткалоооооооооо newsm49 newsm01  car003 полудевам на едно място кат стоим newsm68 затова и на опашки не чекам- просто си ме пускат напред щото почвам много да хлопам newsm10 е те това - smile3505 при мене нема как да стане smile3532
Виж целия пост
# 728
Я кажете са кво прайме....нали закриваме тая тема.... newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 729
И точки 3 и 4 ми намирисват на нерегламентирани договорки и опит за корупционни практики newsm78 newsm78 newsm78
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo....стига ма Титиии...и аз кат тебе се тресем от смех....че събудим моя мъж...и требе да идваш да го гъташ ТИ у креватя.... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Гътнала съм го Зизу до три! smile3513 newsm61 smile3513Мойто мъж баш борец newsm66 newsm66 newsm66Знайш ли кви фатки знам? Two Hearts Two HeartsСвет че му се завие само да не зема да го усмъртя в бързината -не отговарям newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 730
Зизка, страничката вече е последна
ще ни трябва нова тема- звездна!
Сътворявай новата завчас
молбата, мисля, е от всички нас!
Виж целия пост
# 731
Е нали щехме да я приключваме тая тема....яз че изчакам до утре....ама мислим че е по добре да сме в една.....както кажете...
Виж целия пост
# 732
Зизка, страничката вече е последна
ще ни трябва нова тема- звездна!
Сътворявай новата завчас
молбата, мисля, е от всички нас!

bowuu bowuu bowuu
Виж целия пост
# 733
Лека нощ мили дами!До утре -
сите хилнати и наспани!
Сънували кой кавото си ще
и най вече нашто момче!
Темичка нова подхващаме ний
ала героят все е един.
Виж целия пост
# 734
Бризкееее....аре ти да я спретнеш ...новата тема...така добре се справяш....Молиииииим те... Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия