Февруарки 2010 (32)

  • 19 982
  • 744
# 255
Здравейте момичета, отдавна нито съм влизала, нито съм писала, нито съм чела....срам...Както и да е...Бройте и мен към работещите...до края нагодината - официално, а след Нова година - на доброволни начала, за да помогна на колежките...а и за мен ще е по-добре да се разнообразявам...или поне така си мисля сега. Ммммм, даааа...прави сте...и аз се усещам ОГРОМНА и ДЕБЕЛА и което е по-лошо, улавям се, че започвам сама да си ограничавам "социалните" мероприятия...предварително, а това не е добре...Има ли някоя от вас, която ще ражда в Шейново?
Виж целия пост
# 256
Dallcheto    смей се ти Laughing ,не знам за чие щастие е но ми се пръцка все като съм в нас ... милото ще вземе да ходи вече с щипка на носа Whistling

martinaz    аз мисля да раждам в Шейново-още се чудя дали да плащам за избор на екип
Виж целия пост
# 257
Това с памперсите ми е тъмна индия  #Crazy ама нали сте вие да помагате  Hug
За пръцкане не мога да се оплача, в смисъл преди ми беше голям зор и почти мисия невъзможна да направя такова нещо колкото и да ми се искаше..организъм някакъв си...а сега за щастие нямам такъв проблем  Blush (ама че тема), но пък имам проблем с другите (горни) стомашни газове...стомахът ми се е качил в гърлото и не мога да оригна  Blush за да ми олекне при киселини примерно..Ужас..
И да споделя за шутовете на беб- те не се вече шутове ами по скоро разтягане и разпъване, преобръщане и от време на време това тресене, което бяхте споменали в предишната тема (малко ме плаши като се случи)...а и хълцането ест, което ми е неприятно някак  ooooh! Та малкото човече преди минута така си разпъна крайника (не можах да определя дали ръчичка или краче, но беше едно такова остричко  Crazy ), че бая си ме заболя  #Crazy Вас заболява ли ви тумбака така от самото разпъване  newsm78 На мен ми се случва почти постоянно вече-голямо чекнене става вътре...
Пфф олях се, без да искам  Blush
Виж целия пост
# 258
Пипиту, не си самичка, мадам. Hug
Понеже се причислявам към свободно-реещите се електрони в работното пространство, няма да ме огрее никакъв болничен, нито отпуск.
Ще си бачкам до дупка и това е. Замислила съм да си дам месец почивка след раждането, пък да видим... Grinning

missmall,
Нашият юнак напоследък се разтяга настрани и направо имам чувството, че ми пробива кожата. hahaha
 
Виж целия пост
# 259
Я да ви питам - синковеца днес не е спрял, ама буквално! От както съм на работа, значи 9 има само паузи от по 10 мин иначе е като хамстер във въртележка!

От една страна, ще се умори и ще спи през нощта, нали; от друга - има ли за какво да се притеснявам от такова неспирно въртене?

Илиянка, ЧРД!
Виж целия пост
# 260
И аз мисля да раждам в Шейново,и още незнам как да кажа на лекарката при която си ходя на консултации (уникална е ,много съм доволна от нея ,но работи в "Св. София")
Виж целия пост
# 261
Xcat да, да, настрани е най-болезнено, но пък и много хубаво някак, защото го напипвам и само гадя това крак или ръка е  Heart Eyes
Виж целия пост
# 262
Абе, аз все си гадая. Ясно се вижда кога нещо стърчи и се напипва лесно, но идея нямам кое къде му е на бебока. Joy
Последната новост е яко ръгане в ребрата. Laughing
Виж целия пост
# 263
Момичета ако на някой му е интересно от тук може да прочете една интересна(но грубовата )статия за Света София(със снимки).
http://www.capital.bg/show.php?storyid=825733&ref=email_capital

Във вразка с това да питам раждалите вече, вярно ли държат родилите в коридора 2 часа на "наблюдение"? Confused
Виж целия пост
# 264
Във вразка с това да питам раждалите вече, вярно ли държат родилите в коридора 2 часа на "наблюдение"? Confused
Вярно. #Crazy
Аз, обаче, не знаех и помислих, че са ме забравили.  Joy
Виж целия пост
# 265
 Shocked егати.... може ли да се напия "прилично" след като родя  Party
Виж целия пост
# 266
Малко е унизително  newsm11
Мачиш се там сумати време и накрая те зарязват в коридора Close
Виж целия пост
# 267
Добър вечер ,

Честит Рожден Ден на Илияна !!!


Честит Имен Ден на патерица на всички празнуващи !   bouquet

Вчера купих едно гащеризонче и одеялце  за малкия човек. С това общо покупките ми до момента стават общо 3 на брой !  Crazy
Да ви кажа и аз нещо не се впечатлявам много от бебешките неща ,но като си ги занесах в къщи и ги сложих на леглото ,много хубаво ми стана . Heart Eyes

Мен вчера и днес като излязох на разходка и ме заболяваше ниско долу като пред менструация...  ooooh! При това положение ми се иска да поседна някъде ,но няма къде в повечето случаи ! Отделно от това ми се припишква и става супер.  #Crazy Сега като трябва да излизам ще ми е малко некомфортно , имайки предвид,че нямам инсталирани тоалетна и пейка в себе си.

И аз четох тази статия ,а и не бях виждала снимки от Кирковата и не съм очарована... Confused И 2-те родилки в коридора...все едно не са родили ами са ...да не казвам,че не е за казване .

Бебето и мен си ме рита много. А и вече ме наболява от някои движения ,което до сега не е било.  baby_neutral
Виж целия пост
# 268
Здравейте и от мен!!
  
   Най- после и аз да се  включа  за днес!!  

    За  памперсите, нямам наблюдения, така като чета темата и вашите мнения, май  със Pampers , ще стартираме, пък после ще видим!

   Бебо мен  ме рита, но да  ви призная не много, може би е по- малко активен, не знам!

   На Илианка честит рожден ден, си и пожелах днес по рано, ама лично, но все пак !!!!   newsm59
 
    Сама съм тази вечер в къщи, и най вероятно във форума ще кисна и пред телевизора! Ще си почивам!
  
   Лека вечер!
  
Виж целия пост
# 269
Пипиту, след като се влезе в 9-ия месец се правят записи на тоновете на бебето. Честотата на запис на тоновете се определя от самия лекар, който те наблюдава въз основа на състоянието на плацента, плода и всичко останало.

На мен с първата бременност към края на 8-ми месец започнаха да ми правят записи, тъй като имах разкритие 1см. Но с това разкритие си откарах до термин, че даже и преносих 8 дни... Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия