Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино

  • 30 501
  • 735
# 660
Бризкее, ..къде одиш цел ден....??? newsm78
Зарезахме темите...некой я се весне ...я не...Мамита сама се бори тукя.... Mr. Green

Тонкааа, кво става бе джанъм беним...и ти се скри нещо...??? Hug Hug
Малейййй, тоя Меемет не ти дава почивкя бе... hahaha Joy

Виж целия пост
# 661
Бризкее, ..къде одиш цел ден....??? newsm78
Зарезахме темите...некой я се весне ...я не...Мамита сама се бори тукя.... Mr. Green
Тонкааа, кво става бе джанъм беним...и ти се скри нещо...??? Hug Hug
Малейййй, тоя Меемет не ти дава почивкя бе... hahaha Joy

  Зизка, гоним се с тебе из темите  ooooh!  аз пак да питам...Туряш ли го ти Сару в наряда, ша видиш как ша падне балкона  hahaha Joy Joy
Виж целия пост
# 662
Вместо следобедно кафе, предлагам малко целувки:

 
 


Зизу, пак са мокри снимки, но го няма чара от Кайболана  newsm78

Може и така да ми се струва , но това момиче ми изглежда че всеки момент ще се дръпне ... Докато нашето момче - той си играе майсторски ....
Охх,защо не извикаха Йешим за ролята и във врабчето ....
Някой гледал ли е двама актьори в сериалите ,които са били главни, да играят в няколко сериала (поне 2) отнова заедно като главната двойка ?  newsm78 Дали има такива случаи?
Виж целия пост
# 663
привеееееееет! днес цял следобед немога да изчистя една къща защото голямата щерка постоянно ми пуска Есмер и аз се лепвам за компа а малката само вика " ако бях на мястото на езел така щях да го гушна и никакво пускане".  #Crazy
Виж целия пост
# 664
Хелоуууу...Йенибащанки...Муратки...!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Каква е темата ТУДЕЙЙЙ....???  newsm78
Виж целия пост
# 665
привеееееееет! днес цял следобед немога да изчистя една къща защото голямата щерка постоянно ми пуска Есмер и аз се лепвам за компа а малката само вика " ако бях на мястото на езел така щях да го гушна и никакво пускане".  #Crazy
и аз като включа компа на клипчета- имам ги навързани- уж за музикален фон, докато си свърша работата и като се зазяпам и накрая познай от кое се отказвам bowuu bowuu bowuu нямам случай да съм спирала компа. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 666
[]


Зизу, пак са мокри снимки, но го няма чара от Кайболана  newsm78

Може и така да ми се струва , но това момиче ми изглежда че всеки момент ще се дръпне ... Докато нашето момче - той си играе майсторски ....
Охх,защо не извикаха Йешим за ролята и във врабчето ....
Някой гледал ли е двама актьори в сериалите ,които са били главни, да играят в няколко сериала (поне 2) отнова заедно като главната двойка ?  newsm78 Дали има такива случаи?
[/quote

  Тони, нали Сарухан и Йешим са играли в един филм преди това -Айнали Тахир...но не като главна двойка  bowuu Laughing
Виж целия пост
# 667
привеееееееет! днес цял следобед немога да изчистя една къща защото голямата щерка постоянно ми пуска Есмер и аз се лепвам за компа а малката само вика " ако бях на мястото на езел така щях да го гушна и никакво пускане".  #Crazy
и аз като включа компа на клипчета- имам ги навързани- уж за музикален фон, докато си свърша работата и като се зазяпам и накрая познай от кое се отказвам bowuu bowuu bowuu нямам случай да съм спирала компа. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy абсолютно същото правя и аз
Виж целия пост
# 668
браво на нас вече и къщната работа неможем да си свършим като хората hahaha hahaha hahaha затова бягам от компа или го изключвам. зизу си е най - добре че има кой да и помага да си изчисти паяжините и тя да си зяпаааааааааа сару на воля.
Виж целия пост
# 669
браво на нас вече и къщната работа неможем да си свършим като хората hahaha hahaha hahaha затова бягам от компа или го изключвам. зизу си е най - добре че има кой да и помага да си изчисти паяжините и тя да си зяпаааааааааа сару на воля.
Мани ма са съм сетила и друго....мислим да спретнем един фототапет със Сару над семейното ложе....ако моя Кръстоносец не се спретне най - накрая у Йенибащанско синьо... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ма кат се лепнал за тва Кайболанско черно....и се дърпа... #Cussing out....егати че свърши филма до къде го спретнем.... #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 670
зизууууууу евала ама мен направо ще ме изгонят добре че съм си от същото село иначе newsm45
Виж целия пост
# 671
зизууууууу евала ама мен направо ще ме изгонят добре че съм си от същото село иначе newsm45
Ооооо, па мене ако ме изгонат...съм си рахат...отивам у Бризка.... hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 672
браво на нас вече и къщната работа неможем да си свършим като хората hahaha hahaha hahaha затова бягам от компа или го изключвам. зизу си е най - добре че има кой да и помага да си изчисти паяжините и тя да си зяпаааааааааа сару на воля.
Мани ма са съм сетила и друго....мислим да спретнем един фототапет със Сару над семейното ложе....ако моя Кръстоносец не се спретне най - накрая у Йенибащанско синьо... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ма кат се лепнал за тва Кайболанско черно....и се дърпа... #Cussing out....егати че свърши филма до къде го спретнем.... #Crazy #Crazy #Crazy
ооооооооо домакни тапета и глей кво става цела фотосесия он че ти спретне само да се откажеш да го слагаш, ама ако съм аз и фототапета и него- с едно не се задоволявам  Joy Joy Joy
зизууууууу евала ама мен направо ще ме изгонят добре че съм си от същото село иначе newsm45
Ооооо, па мене ако ме изгонат...съм си рахат...отивам у Бризка.... hahaha hahaha hahaha

немаш грижи винаги си ДОБРЕ ДОШЛА   bouquet
Виж целия пост
# 673
Ееееххх, ...Бризкееее...груго си е....да разчиташ на човек като тебе...  love001  love001 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 674
Ееееххх, ...Бризкееее...груго си е....да разчиташ на човек като тебе...  love001  love001 newsm51 newsm51

 bowuu bowuu bowuu bowuu bowuu bowuu bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия