През ОКТОМВРИ са родени нашите слънца, най-умните и най-чаровните деца!

  • 41 627
  • 744
# 195
Лелелелеле, това не  се е случвало от години - 2 дена никой не пише, кво правите толкова, бе? Мани другото, ми то няма и кафенце, няма и някой батко, да изплакнем окото...къде се затрихте и с кво се занимавате, а?
Аз още някой час и приключвам с работата за тази година....гоу хоум....егати кефа. Утре вечер сме на площада с Преси, а вие къде ще сте? Там ще гледаме зарята и ще пием бири....
Аз съм толкова изморена напоследък, че нямам думи, тази нощ спах точно 3 часа и съм като пихтиеста гъба....довечера като му легна....малеййййй.
Дилянка, къде си, бе, много липсваш в тая тема....
Айде лека доработка Heart Eyes
Виж целия пост
# 196
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО И ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА!!!
ЗА ВСИЧКИ МИЛИ МАЙЧЕТА НА ОКТОМВРИЙЧЕТА ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ И МНОГО ОБИЧ!!! А НА ПОРАСНАЛИТЕ ОКТОМВРИЙЧЕТА МНОГО ВЕСЕЛИ ИГРИ...  Hug
Виж целия пост
# 197
Тука сме ама от преяждане не можем да пишем... едвам дишам. Егати яденето, егати чудото...
Ние на Нова Година сме в Хепи, а Пешко и племенницата ще ги гледат баба и дядо.

Весело изкарване момичета!
И умната...
Виж целия пост
# 198
За много години!!!Честита 2010г!Само хубави моменти и емоции да ви донесе новата година, мили приятелки!!И всички лоши преживявания да останат в старата година!Здраве, късмет и благополучие за семействата ви!И мн усмивки по лицата на дечицата ни!!
Ние сме още две в едно, дано да си потрае беба още малко на топло, че да минат празниците....И да имам време най- накрая(то около две седмици остават, де -живот и здраве....) да си помързерлувам.
Весело правнуване и наздраве!!!
Виж целия пост
# 199


ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
Нека донесе на всички ви много здраве и любов,много щастливи мигове и много красиви спомени!
Виж целия пост
# 200
Честита Нова Година!

Пожелавам Ви много усмивки, късмет и здраве!
Виж целия пост
# 201
Честита ви Новата 2010 година.
Да сте много здрави и щастливи, и най вече децата!
целувки от нас!
Виж целия пост
# 202
Честита нова година, мили майчета!
Бъдете живи и здрави, вие и семействата ви!
Пожелавам ви щастие, любов и много прекрасни моменти!
Виж целия пост
# 203
Честита Нова Година!
Нека се научим да прощаваме,
нека бавно остаряваме,
нека повече да се обичаме,
на себе си да приличаме,
Нека бъдем по-добри
не само в такива дни!




Рецепта за Щастлива Нова Година

Вземи дванайсет хубави, пълни месеца.
Махни от тях горчивите стари спомени, враждебността и омразата.


Почисти ги добре от полепналия яд.
Изрежи всяко петънце от дребнавост.

Накратко,
Погрижи се тези месеци да са добре почистени от миналото.
Нека бъдат така свежи и чисти, както в момента, когато са излезли от склада на Времето.

Нарежи ги на 30 или 31 равни части.
Не е нужно да приготвяш всички наведнъж.
Не разваляй всичко така.
По-добре подготви всеки ден поотделно.

Във всеки месец сложи равни части:

Вяра.
Търпение.
Смелост.
Работа.
Надежда.
Преданост.
Щедрост.
Добрина.
Почивка.

Ако пропуснеш това.
Все едно си пропуснал зехтина в салатата.

Молитва.
Размишление.
И едно добре подбрано решение.

Добави и една лъжица добро настроение и щипка забавление.

Поръси с малко игривост.
И залей с пълна чаша чувство за хумор.

А, и не забравяй солта на живота!
Сподели с близките си и да ти е сладко!

Виж целия пост
# 204
честита нова година  Hug
много здраве и любов ви желаем   bouquet
никой не споменава вече за среща  Whistling айде докато сме тук
оставям си телефона, че не винаги имам възможност да погледна
0894 926149 роси
Виж целия пост
# 205
Честита Нова Година, момичета! Бъдете щастливи, много щастливи, здрави и обичани!

Виж целия пост
# 206
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА МОМИЧЕТА! БЪДЕТЕ МНОГО ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И ОБИЧАНИ!

Ние вчера се завърнахме от Трявна, изкарахме си страхотно, а в Трявна е тооолкова хубаво, не бях ходила там от дете. Вие как изкарахте празниците, то май още празнувате като гледам  Laughing
Виж целия пост
# 207
ЧНГ и от нас! Да сте здрави и много усмихнати през новата година.
Ние още нямаме нет в новата къща, но затова пък за 1ва година караме всички празници семейно, спокойно, с приятели. Не ми се искаше да свършва. Децата ми от днес са в нова градина, много ми е мъчно как и двамата плакаха сутринта. Да се надявам, че бързо ще свикнат. Аз съм в сесия, на работа....ей такива весели работи.
Роси, добре сте си дошли, аз не мога да организирам среща, че съм затрупана, но ако успеете да се организирате, имате ми повечето телефона - звъннете ми.
Виж целия пост
# 208
За много години здраве и късмет, момичета!

Явно всички сме се отпуснали  и преяли по празниците,че темичката ни замря!
Пожелавам на всички много хубави емоции, кой, каквото си пожелае да му се сбъдне, всички да сме заобиколени от любимите хора!

Танче, честито ти нова къща! Много хубавини да ви случват! Стана ми мъчно за Вал и Наско, и за теб - Сами имаше проблем с адаптирането в градината и знам какво ти е! Дано бързо да свикнат, за да си спокойна и ти!

Ние се олежахме, починахме и ходихме по гостита и ни идваха на гости! Днес Сами е на градина, аз имам още седмица почивка. Мисля да си я изкарам пълноценно, само дето нещо гърлото ме боли и ми е като пред разболяване!
Сега си стоя завита пред Тв с лаптопа и кееееееееееф!
Хубав ден от мен!

 
Виж целия пост
# 209
Честита Нова година!!! Нека ни донесе много радост, нова надежда и много любов!!!
Ние за съжаление сме болнички, не сме за срещи. Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия