През ОКТОМВРИ са родени нашите слънца, най-умните и най-чаровните деца!

  • 41 627
  • 744
# 465
Дилянка, Честит рожден ден,мила  bouquet Бъди здрава, много щастлива, много обичана, много уважавана

Боги, Честито и на теб( на патерици Embarassed) Пожелавам ти да си здрава, все така лъчезарна и успяваща да зарази с доброто си настроение, много щастлива и много обичана Heart Eyes
Златце, Честит празник и на твоя мъж, да ти е жив и здрав, да сте много щастливи, да имате много късмет  bouquet[/color]
Честит празник на всички ( кой каквото празнува Wink)
И моля за прошка, ако някъде съм сгрешила, все пак и аз съм човек Rolling Eyes
Малко в телеграфен вид ми е поста, но Рая ми е болничка и честно казано нямам много настроение нито за празнуване, нито за писане Sad Хубав ден ви пожелавам Heart Eyes
Виж целия пост
# 466
Честит Рожден Ден, Диляна! Много щастие, обич и здраве ти пожелавам!


Виж целия пост
# 467
Two Hearts Two Hearts Two HeartsЧестит празник на любовта мили момичета. Бъдете винаги обичани, обичащи, ужахвани и щастливи жени  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Дилянче, Боги честит да е денят в който сте се родили мили приятелки. Heart Eyes Бъдете винаги така слънчеви, изпълнени с вдъхновение, страст и усмивки към живота. Пожелавам ви домовете ви да са пълни с любов, топлина, уют и по няколко чифта щастливи детски очички. Heart Eyes Прегръщам ви  Hug Бъдете здрави.


Гали жив и здрав да е вашият любим татко. Подарявайте си един на друг много обич и нежност. Тази година да му е много щастлива, късметлийска и изпълнена само с положителни емоции. Пожелавам му здраве, спокойни дни и само щастливи мигове с неговата гордост Тони и любимите му момичета  Heart Eyes  


Момичета аз се поизгубих но вече трета седмица си вътрим едни болести в къщи.  Cry При малката се съмняват за нефрит. Другата седмица ни предстоят нови изследвания и се нядавам просто да е било настинало детето и затова първите да са били толкова лоши. Вдига 40 градуса няколко дни, появиха й се кръгове около очите, отслабна много, тъй като си изгуби напълно апетита, въобще мъка голяма. А Вики си мислех че е оздравяла след като изпи един курс антибиотици, но след три дни ходене на градина и пак вдигна температура и сега е на друг антибиотик  #Cussing out Точно в промеждутъка на всички тези болести и много дни неспане си намерих и работа. На интервюто отидох недоспала, прозяваща се и повече от разсеяна. Точно преди да вляза се спънах и паднах по дупе, счупих си тока и толкова ми падна пердето, че най-малкото ми беше ще ме одобрят или не, но още на другия ден ми се обадиха да отивам на работа. Изкарах няколко дни и болеста дойде и при мен. Вече четвърти ден съм с температура над 39 и се чувствам като парцал. Днес за първи ден се размърдвам и докато се вари супата на децата реших да видя как сте  Heart Eyes След малко се гмуркам пак в леглото че утре съм на работа, а болните ми мъници отиват при баба си  Confused Та това е при нас за сега, но ще мине и като оздравеем ще пиша по-свежо. Прегръщам ви всички до една. О и да не забравя...  

Грейпфрутче честита дъщеричка. Да расте здрава мъничката ти радост. Heart Eyes
Виж целия пост
# 468
Плами  Hug
Вярвам в твоя позитивизъм и ти изпращам най-топлите си мисли. Бързо оправяне на теб и децата.
Виж целия пост
# 469
Диляна, Боги, ЧРД! Бъдете здрави, усмихнати и винаги желани!
Честит ти рожденик, Гале! Бъдете много щастливи!
Честит ден на влюбените!
Плами, бързо оздравяване на всички ви желая и дано изследванията са добри  Peace.
Виж целия пост
# 470
Скъпа моя приятелко!
Полежавам ти здраве и сбъднати мечти,
любов и много, много щастливи дни!
Май много нещица искам да ти пожелая, да ти кажа, но явно ще чакам лятото да ти ги казвам истински!
Пожелавам ти приятен празник!


Гале, честит рожден ден на Марио! Бъдете щастливи и много влюбени!

Плами, мила, моя, стискам силно палци скоро да се оправите Peace
Виж целия пост
# 471
Плами, миличката, стискам палци да се оправите всички Praynig
Виж целия пост
# 472
Здравейте майчета!
искам да благодаря за поздравите за РД ми ден,както каза Богито  леле кога станах на 36 ooooh!
по тоя повод Наде изглеждаш перфектно мацка,а в отбора на 30 годишните хич не е лошо и страшно,даже са си най-хубавите и осъзнати години по мое скромно мнение!
искам да кажа на всяка от вас:
Боги   bouquet
Гале   bouquet
emym   bouquet
La Valetta   bouquet
Плами
  bouquet
Танче   bouquet
Светлушке   bouquet Hug Heart Eyes

БЛАГОДАРЯ!

Галя,Честит Рожден Ден на Марио със закъснение!
Плами,моля се всички да оздравявате в къщи и много скоро да сте добре! Hug

Момичета,завършвам с нежно тъжно...моята бременност приключи най-неочаквано и за голямо съжаление преди около 10 дена.
Вече май съм по-добре опитвам се да гледам философски на нещата и се самоуспокоявам,че е било за добро.

Желая ви хубава седмица!
Виж целия пост
# 473
Bella  Hug
Много, много, много съжалявам.
Виж целия пост
# 474
Миличка Белла,толкова съжалявам...
Пожелавам ти скоро пак да ни се похвалиш и тогава всичко да е успешно!Прегръщам те!
Плами,оправяйте се бързо!Дано се окаже нещо по-леко и бързо да ви минава и на тричките!
На теб-честита нова работа!Като се пооправиш,пиши как е!Целувки!
Благодаря на всички ви за хубавите пожелания!
Ние изкарахме хубаво празника,пожелахме си любов и да сме здрави и щастливи родители!
Обаче Тони го хвана някакъв вирус,сигурно от рождения ден,на който бяхме преди дни,и сега си стоим на топло и гледаме снежеца през прозореца!
Виж целия пост
# 475
Бела, прегръщам те, друго незнам какво да кажа, оправяй се бързо и следващия път дай Боже всичко да е наред  Hug  Cry Praynig Hug


Честито на рожденниците, които съм пропуснала!!  Hug Здраве, здраве и любов от сърце ви желая!!!!!!!!


Злато, леко раждане ти желая, че то съвсем наближило  Praynig пази се и Тони бързо да се оправя!!!!!

кламерче, оправяйте се бързо, как е новата работа?  Hug Липсваш ми, толкова отдавна не сме се виждали, че ми се струва в един друг живот  ooooh! Hug

Гея, душа, какво стана със срещата, чакам да организирате, но сега пак ни е затрупал сняг и не спира да вали  Crazy но съм фенка за дневна среща с децата, аз си казах, че вечер с този корем нямам начин  Hug

Нашия балет се отложи за днес, довечера ще е първата репетиция, само се моля да и хареса и да ходи с желание  Wink Laughing купили сме страхотно трико с поличка, цвички и довечера и 1 метър сняг да има пак ще отидем  Hug Миналия понеделник затова отложихме, че беше пак натрупало, ама то така не може до безкрай  Mr. Green Така че утре ще пиша как е било  Peace

Аз вече съм си вкъщи, чака ме голямо чистене и подреждане, но засега се отдавам на голямо лежане  Crazy Simple Smile Разбрали сме се с татито в началото на март да ме води на покупки, да подготвим всичко за бебчо, той пак си върви големичък и края на март може и да се видим  Mr. Green  Praynig Вече е 1940гр и около 41 см, което в сравнение с Йоничка си е много, но пък и аз знам, че може и да не е точно толкова, нали тя уж беше 2700 две седмици преди да се роди, а се роди 2330  Mr. Green Flutter така че, живи здрави ще видим  Praynig Hug

ето някоя снимка и от нас, да не сте ни забравили  Crazy :
http://megana.snimka.bg/family/esen-zima-2009-2010.437864.17416342

а това е голямото коремче, от вчера / 31г.с., ама отговаря на 33г.с.  Crazy/
http://megana.snimka.bg/family/esen-zima-2009-2010.437864.17416345

Целувам ви всички !!!
Виж целия пост
# 476
Честито Грейпфрутче! HugЧестита рожбичка! Много да ви радва, да ви обича и да и върви в живота!
Боги, Гале, Дилянка - честит рожден ден със закъснение и на вас! Зло да ви забрави. От здраве да не се отървете!!!! Боги - получила си гледам специални картички. Блаво на момчето-много добре рисува за възрасттта си. Ние главно оцветяваме  и то с чер молив!!!!
Меги - много хубаво коремче...лелее.... и аз искам бре!! Crossing Arms А Меги е чудесна , както винаги! Голяма е принцеса! Все така лъчезарна да е!  bouquet
Бела, миличка... съжалявам... незнам какво се казва в такива моменти.каквото и да кажа, няма да ти е по леко.
Обаче - пожелавам ти съвсем скоро това да е просто един отминал период. Съвсем скоро ще ни зарадваш с хубава новина - знам аз!!!! Hug
Плами -  много неприятно с тия болести Cry оправяйте се бърже... то периода такъв зимен , ама е неприятно като влезе болест в къщи и като не ще да излезе... докато обиколи всички....

Ние бяхме в Търново за Св. Валентин. Изкарахме си чудесно 2 дни и 2 вечери... имахме нужда да избягаме от всички и всичко.
Днес обаче...още повече не ми се работи.... Sad

Спорен ден девойки! Hug
Виж целия пост
# 477
Белла, съжалявам много!
Виж целия пост
# 478
Засърбяха ме ръцете, и между 2 имейла идвам да драсна 2 реда...
Четох 2-3 странички назад, много ми стана мъчно за Бела. Миличка, пожелавам ти да събереш сили и да го превъзмогнеш! Пък дано скоро отново имате тази благословия!

Аз съм вече много голяма и много бременна, но ще съм на работа до последна капка кръв. Остават ми още 1 седмица, 4 дни и 4 часа (работни, до началото на майчинството). Чакам го с огромно нетърпение. Тогава ще спя до 9 часа, ще ставам бавно и баааавно ще отивам пред телевизора, там ще си гледам спокойно каквото ми е кеф и колкото ми е кеф. После ще излизам навън да се разхождам. Бавно! И няма да пиша имейли, няма да организирам срещи, няма да контроливам кой какво е направил,  край. Леле, как го чакам това време... Дано всичко да е наред и да няма промяна в плана.

Бъдете здрави и обичани, като ми се отвори свободна минутка пак ще се вясна.
Пък след 1 седмица, 4 дни и 4 часа ще имам време за повече.
Виж целия пост
# 479
Малко да си редактирам и допиша поста, че днес беше динамичен ден

Дилянче, миличка, прегръщам те!
Само вие си знаете какво ви е...
 Пожелавам ви сили и спокойствие, за да дочакате следващата радост!  Hug  Heart Eyes

Плами,  бързо оздравяване на тричките.  И честита нова работа - нещо като трябва да се случи, то става, независимо дали си със счупен ток.  Wink Ние всички знаем каква си чаровница, така че не се учудвам, че са избрали теб.   Heart Eyes

Меги, страхотно тумбаче! Изглеждаш много добре, а Йони е все така чаровна!

Джулка, много е хубаво да имате време един за друг. А, връщането в нормалната действителност е .... трудничко Wink Тъй като Сами не е много по рисуването не мога да преценя дали рисува добре. Девойките от групата се справят много по-добре. Има обаче интересно пространствено мислене - напр. ето този автобус, в който има два реда седалки и всеки си знае мястото  hahaha

или пък беше нарисувал нашия апартамент, ама като че ли е такава "архитектурна" скица - тука коридора, спалнята, кухнята и .н. Ако я изнамеря ще я покажа.

Аз днес посрещах гости на работа. И съм мнооооооого снощна  Wink и оназвечершна... Въобще дионисиевите празници са в пълна сила... Имам още "само" три празнувания. Със сигурност ще оцелея, защото са разпределени в следващите събота и неделя.
Ето го лаурета на карнавала  Wink


 
и има защо



Пълна лудница!!!
Обичам ви!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия