Харуки Мураками

  • 43 452
  • 303
# 150
филмът е хубав, но се надявам никой повече да не филмира книга на Мураками.


Всъщност, не само тази книга на Мураками е филмирана.
Аз пък винаги се надявам някой да продължава да се опитва, дори понякога не е сполучливо или да не допада на всички.
Виж целия пост
# 151
Мураками ми стана толкова любим, че след негова книга трудно ми се чете нещо друго, просто живея в книгите му , а героите му все едно са ми приятели, и искам всичките му книги да филмират Laughing
Виж целия пост
# 152
Мураками ми стана толкова любим, че след негова книга трудно ми се чете нещо друго,
smile3521 smile3521 newsm10 Абсолютно подкрепям. Аз пък така му се кефя, че когато имам него ва книга, и си я пазя като за десерт, чета разни и когато се поотегча вадя неговата и докато я чета направо умирам от кеффффф. сега имам две нови от празниците ми тоя месец- "Преследване на дива овца" и "Танцувай, танцувай, танцувай" и съм си дала една-две книги до тях, ама нямам никакво търпение. Обаче много  ме е яд, че след като ги прочета тия двете ще ми соане само една, която нямам и не съм чела...
Виж целия пост
# 153
Също е много хубаво да се препрочита - откриват се нови и нови моменти на които преди не си обръщал внимание.

Чесно казано ако някой ме попита  за любим автор казвам без да се замисля Мураками.
В книгите му има толкова емоции,чувства,носят спокоиствие и уют,музика и картини ....
Виж целия пост
# 154
Чесно казано ако някой ме попита  за любим автор казвам без да се замисля Мураками.
Аз също Simple Smile Но много внимавам и не го препоръчвам на всеки.
Имам и съм чела съм всичко, което е излизало на български, в реда, в който ги издадоха Колибри.
Обичам "Норвежка гора", понеже бе първата ми среща с автора и оттам се започна всичко Simple Smile
Виж целия пост
# 155
Да се похваля.
Вчера си взех

Чела съм я,но я нямах.

Дано "Колибри" издадат още негови неща.
Виж целия пост
# 156
Преди време, запленена от Мураками бях намерила някакъв форум или сайт .., руски май беше на фенове на Мураками. Бяха качили по ред музиката, която звучи в книгите му Simple Smile
Трябва да потърся пак.
А на първо време да гледам филма Simple Smile
Виж целия пост
# 157
Да се похваля.
Вчера си взех

Чела съм я,но я нямах.

Дано "Колибри" издадат още негови неща.
И аз на това разчитам, че скоро ще издадат нещо ново. Тая май е най- новата му издадена у нас и май скоро я издадоха, не си спомянм какво пише на нея, но ми се струва, че скоро се появи.
Виж целия пост
# 158

На сайта на Хеликон са излезли негови книги на руски, ето :
http://www.helikon.bg/search/?qstr=%D1%85%D0%B0%D1%80%D1%83%D0%B … D0%B0%D0%BC%D0%B8
А вчера гледах и филма Норвежка гора, определено, не е като да четеш книгата, но филма си заслужава!
Виж целия пост
# 159

На сайта на Хеликон са излезли негови книги на руски, ето :
http://www.helikon.bg/search/?qstr=%D1%85%D0%B0%D1%80%D1%83%D0%B … D0%B0%D0%BC%D0%B8
А вчера гледах и филма Норвежка гора, определено, не е като да четеш книгата, но филма си заслужава!
еее аз неискам да ми е на руски книгата Rolling Eyes
Виж целия пост
# 160
Преди време, запленена от Мураками бях намерила някакъв форум или сайт .., руски май беше на фенове на Мураками. Бяха качили по ред музиката, която звучи в книгите му Simple Smile
Трябва да потърся пак.
А на първо време да гледам филма Simple Smile
Ако го намериш ще ти бъда много благодарна.
Виж целия пост
# 161
Преди време, запленена от Мураками бях намерила някакъв форум или сайт .., руски май беше на фенове на Мураками. Бяха качили по ред музиката, която звучи в книгите му Simple Smile
Трябва да потърся пак.
А на първо време да гледам филма Simple Smile
Ако го намериш ще ти бъда много благодарна.
Дали не беше това - http://murakami.ru/sounds.html
Виж целия пост
# 162
На български все още излизат (тромаво и с опосредствен превод през английски, няма преводачи от оригинал) книги на Мураками от 80-те.
Това http://en.wikipedia.org/wiki/1Q84 е последният му роман, който дълго време се превежда на английски, публикацията му предстои в края на годината. За български превод е много рано да се говори, а и има голям хаос в чисто хронологичното му представяне у нас.
Виж целия пост
# 163
И аз най-после изгледах филма " Норвежката гора", а бе..очаквах повече.
Виж целия пост
# 164
На български все още излизат (тромаво и с опосредствен превод през английски, няма преводачи от оригинал) книги на Мураками от 80-те.
Това http://en.wikipedia.org/wiki/1Q84 е последният му роман, който дълго време се превежда на английски, публикацията му предстои в края на годината. За български превод е много рано да се говори, а и има голям хаос в чисто хронологичното му представяне у нас.

да, наистина има хаос в превода на романите/книгите му , според хронологията, забелязах че първата му книга не е преведена, а има и някакви разказа, които аз очаквам също с нетърпение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия