Какво сирене да си купувам?

  • 247 437
  • 888
# 210
Момичета, от къде мога да купя това сирене "Съединение"? Ходих до СБА - вече не го продават, обиколих много квартални магазинчета - не. От Люлин съм.
Виж целия пост
# 211
Момичета, от къде мога да купя това сирене "Съединение"? Ходих до СБА - вече не го продават, обиколих много квартални магазинчета - не. От Люлин съм.

Една майка каза, че го има и в ЕНА.
Виж целия пост
# 212
И на мен сиренето "Елена" ми харесва и предимно то него купувам.
За тези, които са от плевенския регион мога да препоръчам сиренето на "Лазарови" страхотно е и от сигурен източник знам, че е истинско. Млякото им също е много хубаво и се вкисва след срока на годност.
Виж целия пост
# 213
Днес си взех едно ново сирене-отлежало на дядо либен в кутийка със саламура,и много ми хареса Simple Smile

И на мен така - и кравето и овчето сирене ми харесаха и вече няколко пъти само такова купувам.
Виж целия пост
# 214
Вчера купих козе сирене на Костови - Съединение от щанда на Дея в Халите. Някой питаше къде има  Peace
Виж целия пост
# 215
Аз вземам предимно "Елена" вакумирано.Последния път взех "Бор Чвор" и не беше лошо.
Виж целия пост
# 216
Във Варна има на площад Чаталджа едно магазинче на Алфатар. Сиренето ми изглежда на вкус без подобрители, сметана или мас...
Виж целия пост
# 217
Може би имаш предвид пазар Чаталджа? Къде е  по-точно магазинът?
Виж целия пост
# 218
Да, просто съм се объркала. На реда, който отива към бариерата. Със зелена реклама на витрината.
Виж целия пост
# 219
Сирене и кашкавал купувам на Маджаров.
Виж целия пост
# 220
Сирене купувам на "Маджаров", кашкавал "На Баба". Понякога купувам датското саламурено сирене на Арла, въпреки че знам че не е много полезно, но пък е вкусно  Blush
Виж целия пост
# 221
Сирене купувам на "Маджаров", кашкавал "На Баба". Понякога купувам датското саламурено сирене на Арла, въпреки че знам че не е много полезно, но пък е вкусно  Blush


Защо не е полезно, какво му е?
Виж целия пост
# 222
В момента коментират сирената и кашкавала при Гала по Нова ..за който има възможност
Виж целия пост
# 223
Вчера купих кашкавал на Родопея от 500 гр. вакуумна опаковка. Страхотен.
Виж целия пост
# 224
Вчера купих кашкавал на Родопея от 500 гр. вакуумна опаковка. Страхотен.

И аз вчера си купих, защото го харесвам, от форума научих за този кашкавал. Ноооо, беше много мек. Не като друг път. Не ми хареса, дано да е инцидентно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия