Какво сирене да си купувам?

  • 247 454
  • 888
# 255
Ний купуваме сирене Елена вакум. Малко по скъпо е ,но е много хубаво.
Виж целия пост
# 256
Купувам краве сирене Елена, и козе на Маджаров.
Виж целия пост
# 257
За жалост аз вече си купувам само сирене, произведено в Гърция. Продават такова в Метро и... в Гърция. Явно там хората си държат на качеството и на производството на традиционни продукти! Въпрос на вкус е все пак, защото ние обичаме козе и овче или смес.
Виж целия пост
# 258
За жалост аз вече си купувам само сирене, произведено в Гърция. Продават такова в Метро и... в Гърция. Явно там хората си държат на качеството и на производството на традиционни продукти! Въпрос на вкус е все пак, защото ние обичаме козе и овче или смес.
Купих от Пикадили гръцко сирене,Страшно ми хареса но е много скъпо(10 лв за някакви мижави грамчета) а ние ядем много сирене у нас... Tired
Затова сега купувам от вакуумираната Елена.... Peace
Виж целия пост
# 259
Мастер, безбожни са цените на гръцкото тук, ако намериш начин, нека някой ти го взима от Гърция, аз един път се реших да взема кефалотири от Пикадили, сложих го в кошницата, мислих до касата колко струва в гръцко и го върнах на щанда  Laughing
Виж целия пост
# 260
Вакуумирано на Елена и на Маджаров в кутиите.
Виж целия пост
# 261
Последно купих  вакумирано на Жоси, много ни хареса. Ще пробвам и Елена.
Виж целия пост
# 262
Много сте прави за цената на гръцкото сирене в БГ. Имам доста познати, които при всяко ходене в Гърция се запасяват със сирене, зехтин и маслини. Това е много тъжно за българските производители, но проблема си е техен! В България за съжаление всеки гони най-ниската възможна цена (това го знам от личен професионален опит) и това, което се предлага, уви, не е сирене Simple Smile
Ако можете да си намажете сиренето на филия хляб (меко е) - това не е сирене, а популярния "трепач", който зрее максимум 5 дни (за разлика от истинското, което зрее от 30 до 45 дни)!
Предлаганите сирена Фета (произведено в Германия и т.н.) са от същата категория. Популярно вносно сирене се ракламираше като направено от "цели" 3,5 литра мляко! По нашата традиционна технология за производство на килограм сирене са необходими 6-7 литра мляко  newsm78
По никакъв начин не агитирам никого да си прави домашни сирена, риска е много сериозен.
Четете етикетите. Растителните мазнини понякога са много по-опасни от животинските. Особено лайт продуктите при нас са пълна измама.



Виж целия пост
# 263
Цитат
Това е много тъжно за българските производители, но проблема си е техен!

Проблема не е техен,проблема е наш-на тия,които си дават парите!Не мога да ходя до Гърция 2 пъти седмично за да си купувам сирене.
Виж целия пост
# 264
Във Варна има на площад Чаталджа едно магазинче на Алфатар. Сиренето ми изглежда на вкус без подобрители, сметана или мас...
Аз си купувам само от това магазинче.Сиренето е невероятно вкусно,точно както едно време.Киселото мляко също е много хубаво.Издържа 12 дни.Аз живея в Кайсиева и ходя до Чаталджа ,за да си купувам мляко и сирене от там.
Виж целия пост
# 265
Донесоха ми онзи ден овче на Маджаров. Е, няма такава гнус, честно  Sick Sick Sick
Виж целия пост
# 266
Аз от месец купувам вакуумирано на Елена - всички го харесахме много
Виж целия пост
# 267
Във Варна намерих едно място на което се продава домашно краве сирене от млекопроизводител.
1кг - 13лв., но няма такъв истински вкус никъде другаде...
Виж целия пост
# 268
Във Варна намерих едно място на което се продава домашно краве сирене от млекопроизводител.
1кг - 13лв., но няма такъв истински вкус никъде другаде...



сега ако кажеш къде е това място.... пробвахме сирене и кисело мляко на Карабунар-хубаво е.засега сме на тази марка Peace
Виж целия пост
# 269
Пършевица  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия