Какво сирене да си купувам?

  • 247 431
  • 888
# 390
Нито Ситово ми харесва , нито Елена.За мен добрите сирена на Бг пазара са две-Маджаров и Съединение-Костов.За кви тебешири приказвате изобщо:-)
Абсолютно  Peace
Ситово ми е гадно и със сигурност не е чисто сирене  Wink
Елената МНОГО я развалиха в сравнение преди години.
Виж целия пост
# 391
Преди купувах сирене на Алдомировци, сега на Ситово. Само аз ли забелязвам, че от близо месец, цените се вдигнаха?  ooooh! Не знам дали за всички млечни, но при сиренето на тези две фирми е така...
Виж целия пост
# 392
Преди купувах Добрев, но напоследък ми е различно на вкус, по- солено, за това преминах на Съединение, страхотно е.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 393
На Маджаров ми харесва наи-много
Виж целия пост
# 394
Ситово и Елена ги развалиха напоследък......За съжаление..... Sad

Напоследък взимам "Маклер" .....Обезсолявам го(за директна консумация) и съм доволна от вкуса,когато правя нещо с него(баници,яйца и т.н. ).....

От Била си купувам козе(насипно) на Маджаров ,но с резерви.............Доволна съм от него засега....... Абе......Като цяло Маджаров много снижи качеството на продуктите си не е както беше преди години,когато излезе на пазара.......И на месните си неща....Има доста от гадните Е-та вътре,та вече избягвам да купувам........

Виж целия пост
# 395
И аз до скоро купувах Маджаров, но последния път беше отвратително.
Жълто, опитах да го троша с вилица, а то залепва и не се троши.  Пресолено и дори след накисване не ставаше за ядене, защото се разтопи във водата #Cussing out
Виж целия пост
# 396
Ситово бележи преднина в много отношения. Нещо за сирене на Давидково или Давидово чух, но не съм попадала на него, че да пробвам.

За нищо на света вече няма да купя кашкавал Сакарела. Е, няма такава гнус. Не стига че веднъж имаше вкус на сапун, втори път се излъгах /бях се разсеяла нещо и го мушнах в кошницата/ - пак сапунено, че и горчиво  Sick
Виж целия пост
# 397
Онзи ден взех Ситово .Използвам го за баници, миш-маш и солен кекс.Отново беше много меко.Всеки път е меко, та меко.Аз лично досега на кофти Маджаров не съм попадала.
Виж целия пост
# 398
Онзи ден взех Ситово .Използвам го за баници, миш-маш и солен кекс.Отново беше много меко.Всеки път е меко, та меко.Аз лично досега на кофти Маджаров не съм попадала.
И аз не бях и затова няколко пъти му гледах годността, но уви годно си беше Sad
Виж целия пост
# 399
Момичета, къде в София може да се намери това сирене Съединение?
Аз доскоро купувах сирене на Корен, ама нещо му вдигнаха цената. Иначе съм фен на маслото и на кашкавала им (този който се реже от големите пити)
Виж целия пост
# 400
Съединение съм откривала на пазара Красно село, но там свършва много бързо и в една сладкарница и хлебарница в Борово -  Бримекс. Казаха ми, че го има и в Халите:

Цитат
В Халите на щанда за сирене, който е диагонално на рибата (срещу щанда на Ситово). Мисля, че го има и на щанда за сирене срещу щанда на "Златна пещ". Преди време съм купувала и от Верде.
Виж целия пост
# 401
Здравейте,
 
Какви са цените на кашкавала и сиренето в Млекарницата на Равногор?
Благодаря
Виж целия пост
# 402
Някой има ли впечатления от краве сирене Денис милк на Дестан -Стара Загора? Тук внасят такова в кутии, аз купувам за баница и ми се струва нормално....
Виж целия пост
# 403
Съединение съм откривала на пазара Красно село, но там свършва много бързо и в една сладкарница и хлебарница в Борово -  Бримекс. Казаха ми, че го има и в Халите:

Цитат
В Халите на щанда за сирене, който е диагонално на рибата (срещу щанда на Ситово). Мисля, че го има и на щанда за сирене срещу щанда на "Златна пещ". Преди време съм купувала и от Верде.
Пак са го заредили и във Фантастико (Бъкстон).
Виж целия пост
# 404
Ситово е супер изкуствено сирене, Давидово също, но поне са го докарали на вкус и цена  Wink

Напоследък купувам Кърнаре, истинско е, за 9 лв кг кравето. Мандрата изкупува всичките видове млека в околността  Peace

Съединение Костов също ми е любимо и няма такова нещо като тебешири,както и изкуственяци с него. Хубаво, узряло сирене си е  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия