Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на преносване на бебето?
Какви са симптомите на колики при бебетата и как могат да бъдат облекчени?
Какви са преживяванията на майките с кърменето на бебетата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на преносване на бебето?
-
Какви са симптомите на колики при бебетата и как могат да бъдат облекчени?
Симптомите на колики при бебетата включват интензивно плаченe, изкривяване на тялото, безпокойство и трудности при успокояване. За облекчаване на симптомите майката споделя, че използва Колийф. Коликите при бебетата се характеризират с периоди на плач, раздразнителност и стомашни спазми. За справяне със симптомите може да се използва топла струя от сешоар, масаж на корема, прилагане на инфантум или използване на капкови колийф. Важно е да следвате съветите на педиатъра и да потърсите медицинска помощ, ако е необходимо.
-
Какви са преживяванията на майките с кърменето на бебетата?
-
Какви са някои съвети и стратегии за преодоляване на проблеми с кърменето и грижа за бебето?
-
Какво е спешното състояние, което се наложи?


Татито много помага, срам ме е, но се справя по-добре от мен
Току-виж и с това се сдобием.
. А Анна и тях не успява да изяде, понеже до 15мин вече е заспала и няма събуждане. Оставям я в кошарката и след 5 мин реве от глад. И всичко почва наново. Онзи ден едва успя да си възстанови рожденното тегло. Пробвах след изцедената кърма да дохраня с АМ на няколко пъти - бебка се наяжда като попче и спи спокойно. Обаче тука ме карат да я държа само на кърма и вече направо не знам. Знам, че кърмата е най-доброто за моето бебе, но при условие, че правя каквото е по силите ми да я увелича като количество, а беба е слабичка и заспива - не е ли по-добре да добавям АМ? 





Само ако няма начин и трябва да се свърши работа - тогава. При толкова народ на едно място и централна климатизация - в никакъв случай - това си е баш развъдник на мЮкроби. 


...