Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на преносване на бебето?
Какви са симптомите на колики при бебетата и как могат да бъдат облекчени?
Какви са преживяванията на майките с кърменето на бебетата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на преносване на бебето?
-
Какви са симптомите на колики при бебетата и как могат да бъдат облекчени?
Симптомите на колики при бебетата включват интензивно плаченe, изкривяване на тялото, безпокойство и трудности при успокояване. За облекчаване на симптомите майката споделя, че използва Колийф. Коликите при бебетата се характеризират с периоди на плач, раздразнителност и стомашни спазми. За справяне със симптомите може да се използва топла струя от сешоар, масаж на корема, прилагане на инфантум или използване на капкови колийф. Важно е да следвате съветите на педиатъра и да потърсите медицинска помощ, ако е необходимо.
-
Какви са преживяванията на майките с кърменето на бебетата?
-
Какви са някои съвети и стратегии за преодоляване на проблеми с кърменето и грижа за бебето?
-
Какво е спешното състояние, което се наложи?


...милата,сигурно вече ти се изчака чакането..
..стискам палци,дано е скоро,а току виж си направила Новогодишен подарък на съпруга!
. Изписаха ни на 21.12 защото на бебчо му биха антибиотик. След като се прибрахме дойде на посещение чудесната ни педиатърка (Колибри при една сме) , която ми показа как да кърмя и схванах как става номера, обаче нямам достатъчно и дохранвам с адаптирано, мъчно ми е, но няма как.
. Ставам че малкото е гладничко вече, пак ще пиша като имам време. 
Докато рисувахме правех водичка на малкия и съвсем изключих.По едно време като замириса на изгорял карамел 


Продължава от време на време да връща храна, и то като не може да се оригне като хората
Както се казва- при нас е весело 
