ДЕКЕМВРИЙЧЕТА добрички гушкат братчета или сестрички!

  • 71 261
  • 745
# 210
Честит Имен Ден на Тони! Tada
Виж целия пост
# 211
Мерси много за поздравленията, момичета Hug! Трогнахте ме! Понеже не ми е "отпуснато" повече време на компа и нямам време да търся картинки, моля, представете си почерпка от каквото ви душа поиска! Hug
Виж целия пост
# 212
Честито на Тони!   bouquet Черпя се с кола, че още ми държи от петък  ooooh!

Добре дошла на Vici   bouquet

F*ck LaRedoute, фалирах  ooooh!
Виж целия пост
# 213
Честит имен ден на Тони!
Елси , да ви е жива и здрава малката принцеса! 

 bouquet Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 214
Честит Имен Ден на бонбонката Тони!!! Да е здрава, щастлива и все така чаровна!   Heart Eyes

Пачи, не си само ти, скъпа!   Whistling

Vici, добре дошла!   bouquet

MTV, стискам палци, още много малко остана!  Peace
Виж целия пост
# 215
Честит имен ден на всички именници днес!
Много здраве, щастие и късмет на всякъде и във всичко!
Бъдете живи и здрави, още дълги, дълги години и живейте с името си!


Аз пък ще ви почерпя за здравето на половинката ми,който днес също е именник!
Нека ни е жив и здрав,все така усмихнат,обичан и много,много щастлив!!!

Виж целия пост
# 216
Честито на всички именници! Веси, специално и на твоя!  bouquet
Виж целия пост
# 217
Честит имен ден на Тони (на патерица)!
Да е жива и здрава!


Веси, да ти е жив и здрав именника и да сте много щастливи заедно!

vici, добре дошла Hug.
МТВ, добре, че днес успях да вляза във форума, за да ти стискам палци за утре fingerscrossed.
Мише, дано всичко да бъде наред Praynig.
Виж целия пост
# 218
Много ви благодаря Hug
Довечера влизам в болницата (апропо само тук съм писала датата...дори родителите ни не знаят Blush). Ще взема един лаптоп...дано ми е до писане утре Mr. Green
Виж целия пост
# 219
MTV ,стискам палци всичко дамине бързо,нормално и после чакаме да се похвалиш!!!  Hug
Виж целия пост
# 220
MTV стискам ти палци  Praynig

Елси честита ти именничка
Виж целия пост
# 221
МТВ,   Peace Praynig Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 222
МТВ, стискам палци и аз! Praynig Peace

Веси, весел празник!

Пачи, Мимиска .... то да сте само вие.... ама ей на, и аз в кюпа! При това уж нямах нужда от нищо и сега нямаше да пазаря за мен, а основно за децата и родата.... ooooh!
Виж целия пост
# 223
Позакасняло но от сърце:
Честит имен ден на Тони! Елси, нека ти е жива и здрава малката дама и само радости да ви носи! Hug
Честит имен ден на всички именници! В частност на половинката на Веси! Много любов!
МТВ - стискам ти палци  Hug Praynig Heart Eyes
Мише - мина ли прегледа при гинеколога?  Praynig Hug
Пачи - какво стана с котенцето?  HugPraynig
Vici, добре дошла!   bouquet
Виж целия пост
# 224
МТВ...успех  Simple Smile
Имаш ли телефона на някой тук за да пуснеш СМС ?

Марина...надявам се си ОК, чакаме снимка на юнака!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия