От 3 дена се опитвам да пиша и не успявам - направиха ни филтър на сайтовете до които имаме достъп от офиса и тук някак успявам да чета, но не мога да пиша
Както и да е...Много болни пак има
Пращам ви мтоого прегръдки и желая бързо оздравяване 
При нас всичко е наред - малките са здравички и си ходят на градина, ние с татито на работа... Хич не им се ходи милите на градина, всяка сутрин едно и също - Ама ела да ни вземеш на обяд! ...Остави ни вкъщи, ние сами ще се гледаме!... и така. Уж всичко е наред в градината, айде при Дарин са две нервни пенсионерки дето ми иде да убия някой път, ама при Мони и двете даскалици са много готини. Що не им се ходи така не знам. Общо взето всеки ден ми започва супер нервно и така и завършва де, защото не искат да си лягат вечер....Наоплаках се
Отивам да довършвам тортата за тати, че днес , да ми е жив и здрав, става на 60 г

Лек и спокоен ден на всички




мислих си че като поодрасне ще спре но уви ,днес на Галина ще й правим тест за алергия последно и правихме в БГ ,да видим тук теста какво ще покаже


