ДЕКЕМВРИЙЧЕТА добрички гушкат братчета или сестрички!

  • 71 261
  • 745
# 420
Привет мацки  Hug От 3 дена се опитвам да пиша и не успявам - направиха ни филтър на сайтовете  до които имаме достъп от офиса и тук някак успявам да чета, но не мога да пиша  ooooh! Както и да е...
Много болни пак има Sad Пращам ви мтоого прегръдки и желая бързо оздравяване  Hug
При нас всичко е наред - малките са здравички и си ходят на градина, ние с татито на работа... Хич не им се ходи милите на градина, всяка сутрин едно и също - Ама ела да ни вземеш на обяд! ...Остави ни вкъщи, ние сами ще се гледаме!... и така. Уж всичко е наред в градината, айде при Дарин са две нервни пенсионерки дето ми иде да убия някой път, ама при Мони и двете даскалици са много готини. Що не им се ходи така не знам. Общо взето всеки ден ми започва супер нервно и така и завършва де, защото не искат да си лягат вечер....Наоплаках се  Mr. Green
Отивам да довършвам тортата за тати, че днес , да ми е жив и здрав, става на 60 г Simple Smile
Лек и спокоен ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 421
Да ви покажа моят подарък за баща ми....тортичка  Mr. Green Не съм добра колкото Кари, но все пак..
Виж целия пост
# 422
mishelin да е жив и здрав баща ти! Тортата е чудесна-определено ще го зарадваш!


У нас нищо ново-коликите  при Гого все още са факт, Тити за сега е редовен на Гадината Mr. Green-нас няма какво споменавам..
Виж целия пост
# 423
Честита Баба Марта!

Виж целия пост
# 424
Да сте бели и червени, здрави и засмени!
Виж целия пост
# 425
Честита Баба Марта! Да сте здрави, усмихнати и много щастливи!
Виж целия пост
# 426
А, забравих за Марти! doh
Марти, честит имен ден!  bouquet

МТВ, ти Мартина или Марина беше? newsm78
Виж целия пост
# 427
Честитта Баба Марта на всички ,да сте здрави,румени и засмени  Hug

Мише много е хубава тортата да е жив и здрав баща ти  Hug

Честит имен ден на именниците с най добри пожелания

При нас спря да вали и днес изпече слънчице и навън е пролет, нашата Мая продължава да е все така ревлива  Tired мислих си че като поодрасне ще спре но уви ,днес на Галина ще й правим тест за алергия последно и правихме в БГ ,да видим тук теста какво ще покаже
Виж целия пост
# 428

 Hug Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 429
Честита Баба Марта! Много здрави и щастливи! Heart Eyes

Марти, Честит Имен Ден!  bouquet

.
Виж целия пост
# 430

Е, поне за първата буква не съм сгрешила  hahaha
Виж целия пост
# 431


Марти , честит имен ден!  bouquet
Виж целия пост
# 432
Момичета, благодаря ви много за поздравите   bouquet.
Аз имам още един имен ден на 14.04. Кой като мен Laughing.
Виж целия пост
# 433
Здравейте милички,забравихте ли ни? Hug
Ние вече сме добре...здравички! Peace
Иви пак си е на детска и си ходи с желание,което може само да ме радва!
След обяд ме покани на тържеството по случай "Празника на мама" и нямам търпение да отида! Heart Eyes
Разбира се ще ви покажа снимки след това! Peace
Иначе сме си добре,имаме и повод за радост,но не ми се обсъжда тук,че има "доброжелатели",които ми следят постовете... Crazy Mr. Green
Ами това е от мен, чета ви,но ме мързи да пиша,но ще се отбивам по-често! Wink
На всички болни-скорошно оздравяване и целувки от нас! Hug
Виж целия пост
# 434
ааа Веси с този повод за радост много ме зачовърка, драсни на лични да видя дали е това за което си мисля  Mr. Green
здравейте и на всички останали
ние сме добре , е Мирелата малко беше болничка , но вече е добре. Нашия празник за мама ще е на 12.03 и нямам търпение. Това ще ни е първата изява до сега и ми е едно такова мило. Пък и квато съм си ревла ще трябва да се запася с кърпички  Simple Smile Ще разказвам и показвам снимки като мине
ами толкова за сега скоро пак ще се включа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия