ДЕКЕМВРИЙЧЕТА добрички гушкат братчета или сестрички!

  • 71 261
  • 745
# 450
Честит празник момичета  Hug Да сте много обичани и ценени   bouquet




Ето почерпка от мен - недовършена, защото от страни стана ужас и ще мисля варианти за прикриване  Embarassed До цветенцата не стигнах...следващият път  Mr. Green
FRESA  - тортата ти е страхотна
Виж целия пост
# 451
Честит празник, скъпи приятелки!
Пожелавам на всички да бъдат щастливи мами и обичани съпруги!
Позволих си да копирам едни стихотворения от една съседна тема, с които да ви поздравя.

Стихче от момче за мама:

Ръцете ми заети бяха през деня.         
Не можех да играя или да ти почета;
Когато молеше и канеше ме ти,
за теб минутка аз не отделих.
Днес кърпих дрехите и сготвих,после прах,
ти дотърча с рисунка и със весел смях
и каза:"Мамо,виж каква шега!"
Аз рекох:"Синко,чакай малко,не сега".
Внимавам хубаво да те завивам,
молитвата като си кажеш и излизам,
на пръсти отивам лампата да загася -
а трябвало е още миг да постоя.
Животът кратък е,годините летят и изведнъж -
момченцето пораснало е и е вече мъж.
Не е край теб с молбите си безкрайни
и не споделя скъпоценните си тайни.
Албумите с картинки са прибрани,
игрите до една са изиграни.
Молитвата вечерна,целувка за нощта -
това са вече минали неща.

Ръцете ми,заети постоянно,
сега притихнали стоят.
Тъй бавен,муден,празен е денят.
Да можех да се върна и да сторя
онези нещица,които искаше ми ти с:"Мамо,моля!"
________________________________________
От момиче за мама:

  Зайченце бяло, котенце мило,
в скута на мама сега се е свило,
твойта главичка на моето рамо,
можеш ли ден да прекараш без мама?
Мама във чашката мляко налива,
сплита косите на плитка красива,
кърпи чорапи с пробити петички,
мама се грижи за всичко.
 Кой ще разкаже на мойто момиче,
как тъй луната на сърпче прилича,
как се превръща водата на пара
и самолета с кого ли се кара,
има ли в спътника истинско куче,
мама попитай и ще научиш.
Но след години ще станеш голяма,
умните книги сама ще намираш
и ще рисуваш и ще бродираш,
дългите плитки ще сплиташ самичка.
После ще литнеш и ти като птичка,
 умна и силна ще стигнеш далече,
можеш без майка си вече.
Мама ще бъде с коси побелели,
тихо ще пази две детски кордели,
ще се тревожи и скришом ще плаче,
ако не носи писма раздавача.
Друго на трябва, три думи само:"Добре съм ,мамо"
 
 
 
Виж целия пост
# 452
Честит празник, мили майчета!   bouquet
Да сте обичани и ценени всеки ден и всеки час Simple Smile
Виж целия пост
# 453
Цвете  , благодаря ти !!!Бях забравила колко красиви са тези стихове , стопли ми сърцето!!!
Виж целия пост
# 454
Честит празник, мамчета!


ЦветиPeace Hug Cry!
Виж целия пост
# 455
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ МАМИ И ПРИЯТЕЛКИ!Бъдете живи и здрави,обичани,обичащи,любящи и щастливи!Не забравяйте своето призвание-да правите света по-красив!И помнете...НЕ Е ВАЖНО КАКВО ИМАТЕ В ЖИВОТА СИ,ВАЖНОТО Е КОГО ИМАТЕ В ЖИВОТА СИ!!! Радвам се,че вие сте част от моя,за което ви благодаря! Hug Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 456
Уф, Цвети, наплюнчиха ми се очите от тези стихове... Преди време Веси беше пуснала подобно и пак подсмърчах (толкова съм далеч от поезията, а такива стихчета ме карат да се чувствам все едно чета "Майчина сълза" на Ангел Каралийчев...)  Cry
В тази връзка преди малко ги натирах и двамата с "марш да лягате, че трябва да чистя, простирам и работя"  ooooh! Embarassed
Виж целия пост
# 457
Елс , честит рожден ден мила!!!!!
Бъди щастлива , обичана и много здрава!!!! Нека семейството ти те обича , цени и радва много!!!
Да ви кажа сега , вчера бях на тържество по случай 8-ми март и на Валко и на Гошко.Не можете да си представите каква е разликата между двете групи , чак не мога да си представя ,че мъниците ще израснат на това интелектуално ниво като по големките деца.
Валко си каза стихчето без грешка високо и ясно .Играха приказката работната мецана.Валко беше едно от мечетата.Изпяха 2-3 песнички.Целият им репертоар беше около половин час.Оттам отидохме в голяма група , ама там нещата бяха......................... на светлинни години.Играха , английски валс , рап  и рокендрол. Сценката им беше мързелан и мързеланка , Гошо беше разказвачът.всички имаха по няколко стихотворения и комедиен рецитал за госпожи лелки и обслужваш персонал, който явно учителките бяха съчинили.Останах очарована.Цялото тържество беше повече от два часа , децата не запънаха нито веднъж , много богата програма изпълниха ми сърцето. На моменти ми се ревеше.  Crazy
Лошото е, че сценичните костюми за танците бяха едни прозрачни и много тънички , точно като на големите и от много танци  и игри днес Гошо вече е сополив и сега се почва разболяването ooooh!
Виж целия пост
# 458
Честит рожден ден, Елс!
Да си здрава, обичана и щастлива!




Краси, честит имен ден на Галина. Да ви е жива и здрава.
Веси, какъвто и да е повода за радост, честито  bouquet. Да имаш много такива поводи.
Краси, Мише, тортите са много хубави Peace.
Пачи, честито прохождане на Боян.
Зечи, бързо оздравяване на Гошко Praynig.

Празненството на Дани е утре, но все още не знам дали ще го водя, защото и двамата са хремави. В неделя бяхме на детски РД и умният им татко ги облякал с тънки дънки, без чорапогашници отдолу, защото му се сторило, че навън е топло. А навън беше 2 °С, въпреки слънцето (той и за това се подлъгал) и като отидох в детския клуб Ани тичаше боса незнайно колко дълго. Дани още в неделя се разкиха и разсополиви и вчера го водихме на лекар и тъкмо се прибираме и свекърва ми ни "зарадва", че и Ани се разкихала ooooh!. Ако знаехме да я бяхме завели и нея на лекар, ама... Сега и тя пие от сиропа на Дани, пък дано да се оправи Praynig.  Ето това е лошото, когато децата са две. Едното като се разболее, неизбежно и другото е болно Tired, ама иначе нямаше да е интересно Mr. Green.
Виж целия пост
# 459
Привет дами  Hug
Как я карате в тоя сняг? Мен ми стана едно такова смотано като заваля...вече се надявах зимата да е приключила...ама хич не го обичам тоя сезон. Сега ме е налегнала лекииинка депресия...ама ще се оправя...само малко слънчице да напече  Mr. Green
Зечи - браво на госпожите и на децата  Hug При нас са все едни постни програми, всичко ми изглежда претупано някак си...онзи ден на тържеството на Дари, танцът им беше като на деца от първа група..пълна глупост...ама както и да е. Дано само с хремата да се размине Гошко  Hug

Елси ЧЕСТИТ ТИ ДЕН РОЖДЕН! Много щастие и любов!

Виж целия пост
# 460
Честит рожден ден, Елси! С пожелания за здраве, любов и много щастие и усмивки в живота ти!

Марти, Зечи - бързо оздравяване на децата! Hug Heart Eyes
Мише - тортата е много хубава, браво на теб Hug! За депресията и мен ме обхвана като заваля пак. Бях прибрала много от най-дебелите зимни дрехи и пак ги извадих. Искам вече да е пролет!
Пачи - честито проходжане на Боян  Hug!
Нашето тържество беше точно на 08.03. Сиси си каза думичките много добре - високо и ясно. Беше облечена като калинка и за нейн и мой късмет, това беше едно от най-плътните костюмчета. Повечето дечица бяха по къси ръкави и сатенени ризки. Не че в стаята не е отоплено, но все пак... Имам и клипче, но ще видим ще мога ли да го кача, защото съм малко скарана с техниките  Embarassed
Днес съм на преглед - фетална морфология в 16.30 ч, при доц.Балев - във Варна мисля е най-добрия в областта си. Надявам се всичко да е ок. Моля за едно палцестискане  Praynig
Виж целия пост
# 461
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Мерси за пожеланията, момичета! И аз ви обичам!
И тъй като вече денят напредна, време е да си сипем по нещо -
Виж целия пост
# 462
Елси, Честит Рожден Ден! Бъди здрава, щастлива и много обичана!



Пачи, честито проходжане на Боян..правихте ли прощъпулник и какво хвана?

Зечи
, браво на вашите учителки Peace; бързо оздравяване на юнаците Hug. И аз се бях наточила за тържество за 8-и март..камера взех да снимам, мъжо до мен с фотоапарата Mr. Green-и..само една песничка и толкоз Tired Щели да имат тържество на 17-и Rolling Eyes..то за какво е -немам идеа.

Марти бързо оздравяване и на Дани и Ани Heart Eyes

Flash Dance -стискам палци Peace

Мише и Краси-страхотни торти правите-браво!!!!  bouquet

Вики как са твоите госпожици?

Виж целия пост
# 463
Елс, честито, лейди, от здраве и любов да не се отървеш    bouquet
Виж целия пост
# 464
Елси, Честит Рожден Ден!
Желая ти здраве, защото без него
нищо друго няма значение,
несекващ стремеж към знание,
защото то ще те научи как да постигнеш предното
и как да се пазиш от бедите на следващото пожелание
любов, защото това е достатъчно добра цел в живота.

Hug  bouquet Hug

Честито и на именниците!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия