Да сте много обичани и ценени 
Ето почерпка от мен - недовършена, защото от страни стана ужас и ще мисля варианти за прикриване
FRESA - тортата ти е страхотна
Да сте много обичани и ценени 



. Да имаш много такива поводи.
.
.
. Ако знаехме да я бяхме завели и нея на лекар, ама... Сега и тя пие от сиропа на Дани, пък дано да се оправи
. Ето това е лошото, когато децата са две. Едното като се разболее, неизбежно и другото е болно
, ама иначе нямаше да е интересно 
При нас са все едни постни програми, всичко ми изглежда претупано някак си...онзи ден на тържеството на Дари, танцът им беше като на деца от първа група..пълна глупост...ама както и да е. Дано само с хремата да се размине Гошко 


! За депресията и мен ме обхвана като заваля пак. Бях прибрала много от най-дебелите зимни дрехи и пак ги извадих. Искам вече да е пролет!
!

; бързо оздравяване на юнаците
. И аз се бях наточила за тържество за 8-и март..камера взех да снимам, мъжо до мен с фотоапарата
Щели да имат тържество на 17-и 


Препоръчани теми