В (зимните) празници И делници, елате при нас на aшypе и зелници - TR 27

  • 37 157
  • 735
# 420
Скъпи мои спящи приятели , казвам ви ДОБРА НОЩ с тази любима песен  от мойта буйна младост !  

В тези последни за старата година дни май всички сме настроени за откровения ...
Така че и аз искам да ви кажа , че съм щастлива и благодарна за случайността , която направи така , че да ви срещна ,
 и затова , че ме приехте във вашата компания .                        
Виж целия пост
# 421
Здравейте на всички.Искам да знам в Турция кои марки козметика са най-добри(гримове кремчета,...) и има ли Максфактор,лореал и рд.такива.
Благодаря,лека нощ

Cecile, Lancome, Chanel, Guerlain, Elizabeth Arden, MaxFactor, Bourjois, Pastel, Orlane, Flormar, Estee Lauder, Dior, Pupa, Olay, La Roche, SebaMed, Vichy, Avene, Clinique, Biotherm, Loreal за тези се сещам на прима виста, но има и много други. Зависи от бюджета  Simple Smile
Виж целия пост
# 422
Добро утро на всички   Hug Heart Eyes Laughing


Мдам ... зън 3ън зън, чуй се сладък звън ... Новата Година идва троп троп троп ... а баница ли, с бОза ли, с ашуре ли , НО иде .. чувате ли я  Whistling Mr. Green Crazy Laughing Wink Hug?



Хаки - чувствaта са взаимни, сигурна съм  Mr. Green Heart Eyes Flutter Hug! Аз също много се радвам , когато успея да намеря верни другари в неочакван момент. Както каза една комшийка тук "БЗ, ние с те б сме на един фреканс" (MoMaTa може и да беше на един фреканс с мен, ама аз съвсем не бях на един с нея Joy hahaha Mr. Green ... ама това са подробности разни Whistling Mr. Green). Xубаво да си на едни вълни(душевни , емоционални) с дадени хора Hug Heart Eyes Wink.





Та с две думи, изключително приятно ми е да ви познавам - една част само виртуално ЗА СЕГА Whistling Mr. Green, другата част и реално Hug Laughing Heart Eyes ! Много сме, силни сме, прекрасни сме  Whistling Crazy Mr. Green Hug Hug Hug Hug Hug Hug
!




Мисти -  Дай БОже все така да сте/сме : когато сме зле, така да сме !!! Чета, чета и после ша споделям Hug ; съпружието много се зарадва на книгата , също ..wow  Whistling Mr. Green Wink. (ps: еее ти пък , чак жежка попара hahaha Joy Mr. Green ... е верно отначало пареше , ама сега е като хладък чай Mr. Green ... до след 20 години може да стане и ледена водица Joy(к/о не знам дали ще е хубаво newsm78 Whistling))




Лора - здравей, как си приятелко, как добре ли я караш в пpедновогодишния ден?  Wink Laughing Hug





helena*
- Осoбено в Истанбул има абсолютно всичко, което го има в NY - има Sephora(а в него има всички марки; http://www.sephora.com/ ), отделно по супермаркетите продават L'Oreal, Maxfactor, Nivea, Neutrogena,  etc .(е няма Art Deco като в Germany, ама не е болка за умиране); има огромнa Bepuгa magazinI Boyner=Бойнер(http://alisveris.boyner.com.tr/tr/ct-panel/Kozmetik.aspx?strHitC … 7C3%7C0%7C24%7C51 ) - и в него има Clinique, Lancome etc. както и оше няколко вериги Sevil=Севил и Douglas=Дaглъс ( http://www.sevil.com.tr/; http://www.douglas.com.tr/home/douglas-genel/douglas-hakkinda/). Разбира се тук е в пъти(2,3,4) по-скъпо от NY(поне за мен), като стане дума за козметика (ако една пудра в NY е $16, то тя тук е 60 лири, к/о по курса на дoлара е около 40 долара). Wink Peace




Приятен ден ... почти последен 3a 2009 ... или  е последен  newsm78 Whistling Mr. Green ... ХАЙДЕ до по-късно  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug...

Виж целия пост
# 423
BZ, просто козметиката в САЩ е много евтина. Аз не вярвах на очите си миналата година, като почнах да пазарувам там.(говоря за по-скъпите марки, при масовите не е така фрапиращо).
Виж целия пост
# 424
Да ви кажа ли добро утро в 12.39, да не ви ли кажа.....Добър ден!

БЗ, моля, докладвай операция "Кисело зеле" на какъв етап е? Ти си знаеш. Embarassed


Виж целия пост
# 425
Да ви кажа ли добро утро в 12.39, да не ви ли кажа.....Добър ден!

БЗ, моля, докладвай операция "Кисело зеле" на какъв етап е? Ти си знаеш. Embarassed

Бе туй зеле не го ли изядохте вече ?

Виж целия пост
# 426
Това е код, това е код....
Виж целия пост
# 427
Привет - мривет !    
Как върви шетането ? ... На какво ухае във вашите кухни ?    
Аз вчера отидох на работа , специално , за да приключа отчета си за върховния тиранин ( здравноосигурителната каса  Mr. Green ).
После минах през библиотеката и се запасих с книги . Докато надзиравам калпазанина да учи , ще чета романи .
Напазарувахме . Почерпихме се в MADO сладолед - най - хубавия , който съм опитвала до сега . ( Дали това е легендар -
ният Марашки сладолед ? ... Разтягаше се като дъвка . )
Днес смятам да наготвя за няколко дни ( зелеви сърмички , руска салата , хайвер ) . За утре ми остават тортата и баницата .  
После се отдавам на релакс и Агата Кристи , е , когато не решавам задачки  и тестове по български език .
Много се надявах да настане страхотна зима , със сняг и виелици , така че да злорадствам , като наблюдавам  
през прозореца , но тук е истинска пролет ... По закона за всеобщата гадост , сигурно зимата ще започне ,когато
отпуската ми свърши ...
До по - късно !  


Децата са море от позитивизъм ...   Grinning
Виж целия пост
# 428
ЗДравейте!Искам да ви попитам и помоля за съвет!Може ли да ми кажете на каква цена върви златото в Истанбул за грам и мъжките златни часовници на каква цена са ?Ако може и някой линк  да ми дадете ,защото много ме интересува.Мислим да идваме до Истанбул да си пуваме специално злато ,защото ни казаха,че там било по-евтино отколкото тук в България.Аз вече писах,но и за мъжки златен часовник.Благодаря ви предварително и ще очаквам да ми отговорите,защото искам да зная дали си заслужава да бием толкова път до там.
Виж целия пост
# 429
Анжоу - ми киселото зеле още не е готово  ooooh! Whistling... к'о да го правя ... чакам го вече 2+ седмици,  претаках го Mr. Green, ама нъцки ... чакам още  Mr. Green Wink.



Лора - хубав план на действие имаш Mr. Green Whistling Wink.



Делте - и ти  Hug Wink. Kak cu ? Kak e kpakOT  Wink Hug Praynig ?



С.Хапка - да, така е; аз масово купувам от НЙ (просто нямам смис.л да давам луди пари тук) Wink



Алоооо, новичките(да не изреждам Mr. Green) - гледам ,че четете тайно ... я кажете кой как къде какво и защо УТРЕ ? Тук всичко трЕбе се знай  hahaha Joy Mr. Green Laughing Wink Party Crazy Hug Peace



Виж целия пост
# 430
БЗ-че Hug
Гледам си пляснЪла МосткУтУ УчилищИ smile3503 Крака иЧ го няма и ми казаха да сменям доФтУра. Казаха ми и какво ще ми помогнИ, аз същУ знам ама как да кажа на ДоФтура. шЪ сЪ Убиди. Така, че утрЯ Бате отива до Санитарната аптека и купува шини за пръста а една приятелка ще идва да ми я сложи.  Ей, таквиЗи ми ти рабУти, които обачИ днеска Ич не ми попречиха след като навих сърмитИ и напълних сухите пиперки и  плюс пилешко филе напълних гювеча- да сЪ метним със Ашкъма и да нападнИм Турския рИстурант  и да сЪ почувствамИ за little time във Истанбул. И разбира се омаах едно кюнефе smile3508 НалапЪх сЪ чудеснУ и вечерята отпадна.
ТерамисУто ми е готово. Къщата очистена. Утре 2 баници ще мятам и оная пита Слънце и се чуда да я правя ли да не е ли правя  newsm78като ще сме си самички у дома а аверите ни не са у ВарнатЪ сига. Това е общо взето за утре, дребните неща ще ги видя утре. След малко отивам и да гладя и съм гроги ама съм грогииииии но ми е кевфскоооооо.
Ако имам сили по къснУ ще намина да ви нагледам всичкитИ
Виж целия пост
# 431
Ние пък за утре сме лесни. Тая година сме решили да не се изхвърляме много по готвенето и после да ядем със седмици.

Аз трябва да направя баницата със сиренето
Булката ще прави баница с ябълки
Синът ще готви пилешко с ананас
Щерката щяла да прави кюфтета
А внучката щяла да пие само сок

Така, че проблеми няма.
Виж целия пост
# 432
D.X. - А кой ще ви я яде(xpaHaTa), бре другари  Mr. Green Crazy ... я-я-яяя пратете мааааалко и насам Whistling ... (аз искам малко от баниците, ако може (да се чете - искам рецепта за ябълковата; благодаря bowuu))
Виж целия пост
# 433
D.X. - А кой ще ви я яде(xpaHaTa), бре другари  Mr. Green Crazy ... я-я-яяя пратете мааааалко и насам Whistling ... (аз искам малко от баниците, ако може (да се чете - искам рецепта за ябълковата; благодаря bowuu))

Аааааа споко ние сме си голямо семейство така, че не ни мисли. Пък и не готвим по много.
Виж целия пост
# 434
Е па ние тука ше сме има нема с малчугана 5 човека и нема кви да е приготовления.  Фанахме една пуйка, напрайх ѝ маринатата, па убаво я намазах и отвън и отвътре, увих я във фолио и съм я турнала да са маринирва в хладилника. Туй мойто сверкърви шъ праи баница с късмети, тъй нещо родно, то по празниците носталгията са обажда нали знайти, та я споходила идеята да туря парички и разни други. Ма викам тъй убаво ги нареди, че некой да не глътни без да иска чуждите предмети в баницата  Sick
Поръчахме си торта, утре ше я донесат до дома, тъй че нема се занимавам със сладкишити. Шъ бъркам салатити - де руска, де зелена, шъ метна пилафа и те туй ше да е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия