

Хм, мислех, че се реже върху стария. 

, а другия е този




Иначе пумпал аз видях тук в магазин "Дани", ама не знам дали имате при вас от тази верига магазини. 


Писах,, че не е за мен, да си му мислят с хирурга и пак легнах, ама де го оня мъртвешки сън! Мятах се в просъница до 6 с мисълта, че не спя, а всъщност съм спала, защото добре си спомнях сънищата- продължението на историята с крака на дядото.


! Мен много ме е яд, защото Магдалена е болна и не мога да я изведа да се порадва на снега. Вчера излязохме съвсем за малко пред блока, оглеждаше се с интерес , много се впечатли от една снежна топка. Дано снега да се позадържи все така. Мисля да купуваме шейна и само Маги да се позакрепи сме навън
. А пък и какво е Коледа без сняг? Аз съм настроена предколедно въпреки затворническия живот
Ето го пак.
Бухти, пиши как върви. Май няма да се заловя точно с ТЕС, започнах да чета за това книгата, но не ми допадна и за момента я оставих настрани.Препоръчани теми