КЕЛ по главичката на бебка

  • 6 721
  • 101
# 15
Ема има все още,но е съвсем малко и то само отгоре на глави4ката.С нищо не я мажа и не съм я мазала,4акам само да падне.
Виж целия пост
# 16
Имаше малко около фонтанелата,  с времето сами паднаха.
Виж целия пост
# 17
 И двете ми деца не са имали.
Виж целия пост
# 18
Аз и друго да попитам Grinning
Мики все още няма . Дали е възможно да се появи?
И ако да до кога да го чакам newsm78
Виж целия пост
# 19
Нямали сме крусти като бебе,но сега на преклонна бебешка възраст вече(след годинката) ни се появиха.Не са много,почти не се забелязват.Ту изчезват,ту се появяват.Предимно се засилват при зъбоникнене,в което и педиатъра ни ме увери,че има някаква звисимост.Към днешна дата вече нямаме никакви крусти.
Виж целия пост
# 20
Имаше малко в горната част на главата. Не съм третирала с нищо. С времето изчезна Peace
Виж целия пост
# 21
гребен и бебешко олио Peace
Виж целия пост
# 22
Томи вече си смени косичката, но не е имал крустички по главичката. Всяка вечер го мажа след банята с бебешко олио и после го сресвам с една четка на Nuby Peace
Виж целия пост
# 23
Да имаше,но съвсем за кратко.Един единствен път съм ги отстранявала с помощта на преварено олио и ситно гребенче.Повече не се и появиха .
Виж целия пост
# 24
Кел изобщо не сме имали, аз дори не знам на каква възраст се появява (ако се появи въобще)
Виж целия пост
# 25
Никога не е имала, но докато навърши една година всеки ден съм и мила косата с медицинска козметика и по-точно с шампоанчето на Себамед.
Виж целия пост
# 26
Има но са малко,почти не се забелязват. Даже като казах на лекарката ,се наложи да погледне по обстойно.
Виж целия пост
# 27
Не нямаше такова нещо.
Виж целия пост
# 28
Аз и друго да попитам Grinning
Мики все още няма . Дали е възможно да се появи?
И ако да до кога да го чакам newsm78


Щом няма не би трябвало да се появят чак сега.  newsm78 Де да знам- така си мисля.  Wink
Виж целия пост
# 29
Аз и друго да попитам Grinning
Мики все още няма . Дали е възможно да се появи?
И ако да до кога да го чакам newsm78


Щом няма не би трябвало да се появят чак сега.  newsm78 Де да знам- така си мисля.  Wink
При нас се появиха към 4 месец  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия