Втората годинка подкара ЯНУАРСКАТА дружинка

  • 38 213
  • 741
# 450
Мирка  Heart Eyes, много се радвам за вас! Hug
Да е лека и безпроблемна до края!  bouquet
За реакцията на Ивана не се тревожи, има време до тогава, ще се свикне и ще се радва Grinning
И аз сега като попитам Пресил иска ли да си имаме бебе, той заявява, че не иска, искал само Дарена Rolling Eyes
Виж целия пост
# 451
И аз сега като попитам Пресил иска ли да си имаме бебе, той заявява, че не иска, искал само Дарена Rolling Eyes
А при нас и двете искали бебе, братче, щели да го приспиват и те да го гледат  Whistling
Виж целия пост
# 452
Привет на всички!!!
На първо място искам сърдечно да благодаря за хубавите пожелания по повод рожденият ден на Калоян.  Hug
Честито и от нас на вече порасналите януарчета,да бъдат здрави,весели и късметлии!!!  bouquet
Честито и на всички бременни мами!!! От все сърце им желая лека и безпроблемна бременност!
Ние се поизгубихме, но напоследък доста вируси ни поналегнаха,като последният още си го влачим. И Калоян беше с ларингит, но за съжаление нещата при нас се усложниха,но се надявам скоро време всичко до отшуми и да остане само неприятен спомен.
Мирка и мойто чудо не иска да излиза. В момента щом тръгна да го обличам да излизаме,започва един рев,едно опъване и тръшкане,направо в чудо се виждам #Crazy. Дори и памперса не дава да му сменям,нито пък ми дава сутрин да го облека. Надявам се това да е някакъв период, който бързо ще отмине.
Лек и усмихнат ден от нас!  bouquet
Виж целия пост
# 453
Привет

Мирка,честито  preggoЛека и безпроблемна бременост ти желая. Hug

Аничка,честито  stork-boy

Тули,бързо оздравяване на Калоян.

Вей,радвам се,че Митето върви към подобрение. Hug

Теди,браво за бавачката.

МИА,липсваше. Hug

Илия пък е на вълна всичко сам да прави.Като се помъчи няколко минути и види,че не може сам да се справи тогава ни вика да му помагаме.
Виж целия пост
# 454
Мирка, честито!!! Много се радвам!  Hug Hug Hug

При нас, преди да се появи Беа, децата (особено Боби) непрекъснато предлагаха къде да сложим третото легло в детската стая Wink Имам и един запис на Боби на 2 годинки (малко преди да се роди Биби), в който той с бебешко гласче съобщава, че иска "две батцета и ено, две, тли, цети, пет, сес, седам, осам, деват, десат сестицки"  hahaha

Алекс, МИА, тули, пишете по-често  Hug  
Виж целия пост
# 455
Мирка честито Simple Smile Лека и безпроблемна бременност Peace
Тези дни и аз ходих при лекаря при когото раждах за профилактични прегледи и той каза,че всичко е наред и може да се готвим за 3то Simple SmileПитахме децата Светльо каза че иска момченце,Лъчезара не остана по-назад каза че иска момиченце...пък да видим какво ще излезе накрая Whistling

МИА надявам се всичко да е минало и да се върнеш сред нас...
Алекс минавай по често
тули дано Кали вече да е добре и да се видим като хората Simple Smile

Аз влизам в темата и чета последния пост "я някой ще има бебе"-опаа Ирка ,Мирко ще става батко,връщам още назад и прочитам,че хубавата новина идва от Мирка,така,че ИраМира да не се ослушва а да мине да каже ако има нещо за казване Simple Smile
Виж целия пост
# 456
Мирка, честито  bouquet Лека и безпроблемна бременност ти желая  bouquet

Аничка, честито ти синьо вързопче  bouquet

Всички болнички бързо да се оправят Hug
Виж целия пост
# 457
Мирка, честито и от мен! Бързо да минават неприятните симптоми, за да се насладиш по-скоро на вълнението от очакването на хубавото събитие.  Hug

Аничка, честита втора "синя" рожба!

juleto18, дръпнала си дявола за опашката с тези ягоди. Вярно, че изглеждат доста съблазнително сега - червени, големи, вкусни, но като се замисля колко далеееч им е реалния сезон и с какви отрови са бъкани... Аз затова от доста време карам предимно на домашни ябълки.

А иначе - целокупно честито на всички декемврийчета, януарчета и февруарчета от нашата дружина, които съм пропуснала и които порастнаха с цяла година! Да са здрави и щастливи!  Heart Eyes

Стела също е на път да се озъби. Снощи напипах връхчето на един кътник (най-после). Останалите три ще чакаме. Зъбките мием редовно, всяка сутрин, дори вече купуваме втора четка и паста. Любимото и занимание е да танцува. Има си предпочитан репертоар и всеки ден ме смайва са някое ново движение на ръцете, или краката; последното е от рокендрол-а.  Crazy

На мен ми се очертава да започна работа, май...  Rolling Eyes Нали напуснах старата в София, търсих от много време тук и утре съм на интервю. Не е лоша (много  Wink) работата, която ми предлагат, само дето е за далеч по-малко парички от тези, с които бях свикнала, а и е на далеч по-ниска позиция, от тази на която бях, но...няма как.

Странното е, че доскоро се чувствах като тотален "социален" аскет и по тази причина работа, колеги, срещи и нови хора ми липсваха, а сега, когато е обозримо да започна, сякаш се страхувам.

И не знам как ще се разделя с малката, макар че я оставям във възможно най-сигурните ръце... Както и да е. Сигурно всички сте имали подобни терзания, трябва да се справя накак и аз.

Прегръдки на всички.  Hug
Виж целия пост
# 458
Деги, благородно ти завиждам! И на мен ми се иска да се завра в навалицата. И хем знам, че ще ми е още по-навъзгорно, ама вкъщи пък точно съм като във вакуум. Колкото до заплатата - първо, криза е, второ, на нова работа имаш перспективи тепърва да "растеш".
Вече мисля къде да платя корупционна такса да взимат Митко на ясла, че то както чакаме... време идва за училище. А не мога да натоваря никого да го гледа, докато аз се фръцкам нагоре-надолу
Виж целия пост
# 459
... Колкото до заплатата - първо, криза е, второ, на нова работа имаш перспективи тепърва да "растеш"....

Точно този лайтмотив се опитвам и аз да си втълпя вече трети ден, преди финалната среща с проекто-работодателя ми утре.  Peace
Виж целия пост
# 460
Мирка, чудесни новини, лека и безпроблемна бременност ти пожелавам  bouquet
Ние сме добре, бисерите на малката нямат край!
Мамо аз имам ли в стомахчето бебе? Shocked
Лошият чичо-добричък
Мамо направи ми седнал човек, демек снежен човек.
Оня ден видя една баба на улицата и се развика, че бабата имала брада. Laughing
Не спира да коментира хората по улиците, голям смях!
Иначе започнахме с ремонта в Банкя, нали ще ви ставам градска от края на годината Hug
Това е засега от нас, няма да ви изпускам от поглед Hug
Виж целия пост
# 461
Мирка браво! Heart Eyes

Dega разбираемо е да се страхуваш, поне и аз съм така след дългото прекъсване, макар че се връщам на старата работа. И хем искам и аз да се върна сред хората, хем си казвам "то па едни хора и една работа"  Wink Ако може някой да ме пусне с 2 торби пари в моловете и да ми гледа децата, хич не ми трябва да работя.

Слънчи, не съм се дооправила, но така е старост-нерадост, тепърва ще ми се появяват хронични болежки. Мисля че се сдухах много именно от преумора покрай децата (физическа и психическа), падна ми имунитета и така.

mari_rouge в Банкя ли идвате, че нали съм изпуснала новините? Или някъде другаде?
Виж целия пост
# 462
M_I_A , мислим да опитаме година-две в България Hug
По скоро половинката иска, след толкова години работа и нощни смени.
Виж целия пост
# 463
mari_rouge В София ли сте сега? Знаеш ли Банкя колко е близо до Люлин Grinning Хайде да направим някоя среща на местна почва?
Виж целия пост
# 464
Вейче,не съм , при нашите съм, в Банкя все още апартамента не е готов, но към края на месеца ще съм там за няколко дни, и можем да направим една среща  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия