На коя дата ви превеждат майчинството?

  • 163 790
  • 769
# 135
е значи обрз 1 е внесен до август вслючително

просто не са ти занесени документите в НОИ и те мяткат,че в НАП има проблем
Благодаря ти за разяснението. Сега поне като и се обадя , няма да я питам какво става , а направо ще и кажа да се изстрелва към НОИ.
Виж целия пост
# 136
Искам да попитам,ако в момента чакам да ми изплатят 3-тия болничен, който е с крайна дата 14.10.2010, в началото на ноември ли ще ми изплатят останалите дни от м. октомври?
Виж целия пост
# 137
Искам да попитам,ако в момента чакам да ми изплатят 3-тия болничен, който е с крайна дата 14.10.2010, в началото на ноември ли ще ми изплатят останалите дни от м. октомври?

дните от 15 до края на октомври ще получиш края на ноември
Виж целия пост
# 138
Искам да попитам,ако в момента чакам да ми изплатят 3-тия болничен, който е с крайна дата 14.10.2010, в началото на ноември ли ще ми изплатят останалите дни от м. октомври?

дните от 15 до края на октомври ще получиш края на ноември

Защо края на ноември, не би ли трябвало началото? ДОколкото знам до 5-то число превеждат майчинството
Виж целия пост
# 139

Защо края на ноември, не би ли трябвало началото? ДОколкото знам до 5-то число превеждат майчинството

защото декларацията ти 1350-410 дни ще се представи в НОИ през ноември-обикновено ги носят на 12 число.Ако е по-рано,по-рано ще получиш пари.Ако е накрая на ноември,може и чак декември да получиш
вече след това ноемврийските пари и нататък ще ги получаваш до 5 число
Виж целия пост
# 140
Elfita, благодаря ти много  Hug
Виж целия пост
# 141
Хайде и аз да питам. Втора година съм по майчинство и досега паричките  са ми пристигали винаги до 5-то число, понякога и на 2-3. Знам, че преди от работата ми  носеха делкарацията до 5-ти, а сега до 10-ти. Но майчинството го получавам около 15-ти. Даже и по-рано да са ми занесени документите. Защо се получава така? Да не би втората година да ги изплащат по-късно?
Виж целия пост
# 142
втората година се изчакват данните от работодателя,а първата не-затова се получава така
Виж целия пост
# 143

Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 144
Хайде и аз да питам. Втора година съм по майчинство и досега паричките  са ми пристигали винаги до 5-то число, понякога и на 2-3. Знам, че преди от работата ми  носеха делкарацията до 5-ти, а сега до 10-ти. Но майчинството го получавам около 15-ти. Даже и по-рано да са ми занесени документите. Защо се получава така? Да не би втората година да ги изплащат по-късно?

Точно и аз исках да попитам същото.Детето ми е на 1 и 9 мес.,досега майчинството си идваше около 23-25 число,а сега нямам превод.
Значи това зависи от работодателя,но искам да питам от кое точно /в смисъл кои документи трябва да внесат за да ми се изплати/ и дали може да забавят доста нещата,имат ли някакъв срок?

Виж целия пост
# 145

Точно и аз исках да попитам същото.Детето ми е на 1 и 9 мес.,досега майчинството си идваше около 23-25 число,а сега нямам превод.
Значи това зависи от работодателя,но искам да питам от кое точно /в смисъл кои документи трябва да внесат за да ми се изплати/ и дали може да забавят доста нещата,имат ли някакъв срок?



зависи кога внасят обр 1-срокове има,но ако не ги спазят няма санкция
обади се да питаш в работата
пиши мейл на НОИ
Виж целия пост
# 146
Zdarveite , rodih na 13 oktomvri,molia kajete mi ako niakoi zne koga prevejdat parite maichinstvoto ...Molia pishete mi an email : gmbalkan@abv.bg
Виж целия пост
# 147
парите от октомври края на ноември
парите от ноември-средата на декември
отделно преди това трябва да ти преведат и части от 45 дневния
Виж целия пост
# 148
zdraveite.az iskam da popitam kakva e tazi diklaraciq koqto trqbva da se podade slet izti4aneto na 135 dni???

------------
Моля, пишете на кирилица.
Виж целия пост
# 149
zdraveite.az iskam da popitam kakva e tazi diklaraciq koqto trqbva da se podade slet izti4aneto na 135 dni???

https://docs.google.com/document/pub?id=1KPU8R-sanXbT60mDbIHQ8lt … H0xAkrF6mSpvRQEw4
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия