На коя дата ви превеждат майчинството?

  • 163 787
  • 769
# 480
И такааааа, ето че свършиха тези 410 дни  Confused Sad Връщам се на работа на в петък. Доколкото знам ще получавам 120 лв от майчинството. Моят работодател ни плаща до 10 число, (явно и някъде тогава подава данни в НОИ) По моите бакалски сметки излиза че за октомври ще получа около 70 лв.  Thinking newsm78 Ако е така, към коя дата да ги очаквам ?
Виж целия пост
# 481
И такааааа, ето че свършиха тези 410 дни  Confused Sad Връщам се на работа на в петък. Доколкото знам ще получавам 120 лв от майчинството. Моят работодател ни плаща до 10 число, (явно и някъде тогава подава данни в НОИ) По моите бакалски сметки излиза че за октомври ще получа около 70 лв.  Thinking newsm78 Ако е така, към коя дата да ги очаквам ?

След 20 ти ноември
около 80 лв трябва да са
Виж целия пост
# 482
Благодаря! Wink
Виж целия пост
# 483
Първия вторник или четвъртък в  началото на месеца
Виж целия пост
# 484
Здравейте,
имам следното питане - на коя дата мога да очаквам майчинството? Обстоятелствата при мен са, че вече съм в отпуск за отглеждане на дете до 2 години. Работодателят е подал документите в НОИ и до този момент съм получила превод за месеците август и септември. Кога мога да очаквам превода за месец октомври? В началото на ноември ли?

Принципно преводите зависят ли от изплащането на заплатите от страна на работодателят, което от моята работа става на 25 число.

След като са декларирани обстоятелствата по чл. 50 и чл. 51 от КСО пред НОИ, работодателят подава ли всеки месец някакви други данни или не?

Благодаря за отговорите.
Виж целия пост
# 485
Здравейте,
имам следното питане - на коя дата мога да очаквам майчинството? Обстоятелствата при мен са, че вече съм в отпуск за отглеждане на дете до 2 години. Работодателят е подал документите в НОИ и до този момент съм получила превод за месеците август и септември. Кога мога да очаквам превода за месец октомври? В началото на ноември ли?

Принципно преводите зависят ли от изплащането на заплатите от страна на работодателят, което от моята работа става на 25 число.

След като са декларирани обстоятелствата по чл. 50 и чл. 51 от КСО пред НОИ, работодателят подава ли всеки месец някакви други данни или не?

Благодаря за отговорите.

За м.10 парите се получават през м.11, в рамките на 15 работни дни след като работодателя е подал декларация 1.
Виж целия пост
# 486
Благодаря за отговора!
Виж целия пост
# 487
Здравейте .Знаете ли кога ще има превод на майчинските за 10месец през първата година. защото днес все още няма информация в сайта на НОИ.
Виж целия пост
# 488
Здравейте .Знаете ли кога ще има превод на майчинските за 10месец през първата година. защото днес все още няма информация в сайта на НОИ.

на 6 ти ще ги получиш според мен
провери си в понеделник.трябва да ти излезе бъдещия превод
Виж целия пост
# 489
Здравейте .Знаете ли кога ще има превод на майчинските за 10месец през първата година. защото днес все още няма информация в сайта на НОИ.

на 6 ти ще ги получиш според мен
провери си в понеделник.трябва да ти излезе бъдещия превод

и аз имах надежда да е днес , но .......нямам и аз превод. В най - лошия случай ще е във вторник другата седмица (нали правят преводи вторник и четвъртък.....)
Виж целия пост
# 490
И аз чаках днес ,но няма и сигурно ще има превод на 06.10.
Виж целия пост
# 491
и аз още нямам. Тайно се надявам да е в четвъртък, или по някое време утре.  Аз трябва да взема за първата седмица на октомври, защото о 8ми тръгна на ясла. Thinking newsm78
Виж целия пост
# 492
и аз още нямам. Тайно се надявам да е в четвъртък, или по някое време утре.  Аз трябва да взема за първата седмица на октомври, защото о 8ми тръгна на ясла. Thinking newsm78
Чакаш 1/2 от обезщетението нали така, тогава 15 работни дни след като работодателя подаде д.1 за м.10, така че не ги чакай днес или утре...малко вероятно е.
Виж целия пост
# 493
и аз още нямам. Тайно се надявам да е в четвъртък, или по някое време утре.  Аз трябва да взема за първата седмица на октомври, защото о 8ми тръгна на ясла. Thinking newsm78
Чакаш 1/2 от обезщетението нали така, тогава 15 работни дни след като работодателя подаде д.1 за м.10, така че не ги чакай днес или утре...малко вероятно е.

ами не е половината, защото за октомври се подавало края на ноември. Така ми казаха от НОИ. Чакам за датите от първи до 8ми октомври, когато все още се водех майчински.
Виж целия пост
# 494
и аз още нямам. Тайно се надявам да е в четвъртък, или по някое време утре.  Аз трябва да взема за първата седмица на октомври, защото о 8ми тръгна на ясла. Thinking newsm78
Чакаш 1/2 от обезщетението нали така, тогава 15 работни дни след като работодателя подаде д.1 за м.10, така че не ги чакай днес или утре...малко вероятно е.

ами не е половината, защото за октомври се подавало края на ноември. Така ми казаха от НОИ. Чакам за датите от първи до 8ми октомври, когато все още се водех майчински.
От 1 до 8-ми си била в отпуск за бременост и раждане, така ли? Последните от 410- те дни? Или са част от отпуска за отглеждане на дете до 2г. възраст? Ако е първото трябва да ги получиш в началото на месеца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия