Тъкмо се бях поуспокоила шетайки из други темички и ти ме

няма ги звездиците, няма ги сълзите, няма го това, което не може да скриеш, когато извира от сърцето ти. Тук в АСИ, това не е роля изиграна от перфектен актьор, тук чуствата са истински и нищо не се играе, за сцената и публиката, то си извира от тях
Докато с другата актриса- 

Добро утро ,момичета!
Абе Геджеманка съм си язе,но почнах да гледам новия филм с Мурат -първа серия на 5 януари -вторник и така хер салъ -ударно като Геджето! Ашк ве Джеза- Любов и наказание! Вършебника Кърач отново дълбае като длето в сърцата ни с музиката, звездния екип на 1001 нощ е зад този проект,познати и обичани актьори, Мурат играе Саваш,майка му е Томрис Инчер-Надиде от 1001 нощ. Ще го следя ,първата серия ме заинтригува,действието се раздвива в Бодрум и Истанбул! 
. А в Буря нещата да са били отгоре отгоре. Нали трябва да ни убеди в разказа.
, в коя серия Хайдар четеше стихове на синът си. Не мога да намеря. Майка ми се впечатлила, аз също помня, че беше нещо красиво, но подробности не.
Препоръчани теми