Тайната на дългата и здрава коса - 76

  • 102 722
  • 741
# 345
nYxuHkAa, в предишни постове съм писала че има промяна, но нали никой не си мисли че от черна коса ще си докара руса Sunglasses. Още повече моята коса е боядисвана, предполагам, че на естествена коса ще е различно.


 аз не очаквам да стане руса.преди бях руса и се боядисах след това с черна боя и искам малко да падне боята поне да стане тъмно кестенява и затова питам.след кое измиване г/д има промяна и колко лимон слагаш в маската  Thinking  Hug
Виж целия пост
# 346
страхотна коса   bouquet
а къде мога да го намеря този фиксатор?
всички ми казват с пяна и мачкане или пяна и след това се вързват и се начупвало, обаче при мен нито едното не става..колко време трябва да се мачка?

Много странно, че не го намирате Thinking Аз живея в малък град, а си го купувам от един козметичен магазин, има го и при фризьорката ми, а тя има малък салон ... Всички, които работят с продукти на Кристиан оф Рома груп могат да го поръчат.
Мерси за комплимента за косата  Grinning
Виж целия пост
# 347
страхотна коса   bouquet
а къде мога да го намеря този фиксатор?
всички ми казват с пяна и мачкане или пяна и след това се вързват и се начупвало, обаче при мен нито едното не става..колко време трябва да се мачка?

Много странно, че не го намирате Thinking Аз живея в малък град, а си го купувам от един козметичен магазин, има го и при фризьорката ми, а тя има малък салон ... Всички, които работят с продукти на Кристиан оф Рома груп могат да го поръчат.
Мерси за комплимента за косата  Grinning

Ми...и аз живея в малкък град. По магазините е абсурд да го намеря. Пробвах при една фризьорка, за която знам, че зарежда Кристиян ъф Рома. Поръчах и, каза, че ще си пита дистрибутора. После ми заяви, че "точно него нямал".  ooooh!  Laughing
Виж целия пост
# 348
аз съм от Бургас  Flutter преди няколко месеца търсих минералното олио на saphir, в няколко козметики, но никой не беше чувал дори за него..може би, не търся където трябва
Виж целия пост
# 349
Ползвала съм и други фиксатори - UNA, MAGY / това второто е даже българско /, но са доста по-лепкави и доста заплитат косата, затова не ги препоръчвам - иначе визуално имат същия ефект.
Виж целия пост
# 350
Имам един въпрос,че нещо не открих отговора.Купих си за първи път шампоана на Клоран с хинин,но сега се чудя дали е за всекидневна употреба или колко пъти в седмицата мога да го ползвам? По принцип си мия косата през ден.Взех го заради косопад.
Виж целия пост
# 351
Мисля че през ден може  Peace
Аз сега се мия с http://s1.hubimg.com/u/2182264_f260.jpg и съм доволна
Всяка седмица си слагам ампула на Виши или Рене Фуртерер, а маската я правя когато мога (1 път седмично или на две седмици веднъж)  Peace
Като свърши този шампоан ще си купя на Виши за косопад или Дюкре Анафаз шампоан
Виж целия пост
# 352
Момичета,имам въпрос към вас.Купих си шампоан,на който пише партида 02.12.2009.Това ли му е срока на годност?Ако е дали мога да го върна,пазя касотават бележка?
Виж целия пост
# 353
Мисля, че това значи датата за производство на шампоана Rolling Eyes Т. е. произведен е на 02.12. 2009. И би трябвало шампоана да си е в годност. така си мисля.
Виж целия пост
# 354
И аз си мисля,че партидата означава датата на производство,обаче не намерих срок на годност никъде и се чудя...
Виж целия пост
# 355
Потърси да пише примерно -срока да е 2 или 3 години от датата на производство. Иначе е в срок - не се тревожи  Peace това е месеца на произвоство  Peace
Виж целия пост
# 356
Аха,мерси  Simple Smile
Виж целия пост
# 357
Здравейте , имам проблем със скалпа - люпи ми се и постоянно имам малки ранички . Това лекува ли се -с какво е най-подходящо и опасно ли е ?  Rolling Eyes
Благодаря и се извинявам ,че нахлувам така ,просто не видях по-подходящо място , а тук има наистина хора които разбират   bouquet
Виж целия пост
# 358
Вероятно е обсъждано, но нямам време да чета всичко назад, за това ще питам. Колко време оставяте косата си да почива от маската с тривинаминол, месец достатъчно ли е? През това време мога ли да ползвам, само масла, че ми е доста сухичка косата?
Някой беше попитал колко лимонов сок слагам в маската, изстисквам половин лимон с ръка, не много старателно...
Виж целия пост
# 359
Здравейте , имам проблем със скалпа - люпи ми се и постоянно имам малки ранички . Това лекува ли се -с какво е най-подходящо и опасно ли е ?  Rolling Eyes
Благодаря и се извинявам ,че нахлувам така ,просто не видях по-подходящо място , а тук има наистина хора които разбират   bouquet

Би трябвало да посетиш лекар дерматолог...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия