Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Мога ли да изправя косата си отново утре след като я напръсках с лак за коса?
Как да използвам себорал за премахване на пъпки по главата?
Как да премахнете маската с тривитаминол и маслата от косата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Мога ли да изправя косата си отново утре след като я напръсках с лак за коса?
Използването на лак за коса преди изправяне с преса не представлява риск от запалване на косата. Въпреки това, фризьорите обикновено препоръчват избягването на стилизиращи продукти като лак преди изправяне, за да се запази здравето на косата. Лакът може да бъде по-кофтен от пяната, но не е опасност за запалване или експлозия. Важно е да не става навик да се използва лак за коса преди изправяне, за да се запази здравето на косата.
-
Как да използвам себорал за премахване на пъпки по главата?
Себоралът може да се прилага два пъти седмично, като се втрива в корените на косата след измиване и след това леко масажиране на скалпа. През първите две употреби някои хора може да изпитат лек дискомфорт по кожата на главата, но това обикновено преминава. Себоралът е известен със своята ефективност при премахване на пъпки по скалпа и борба с пърхота.
-
Как да премахнете маската с тривитаминол и маслата от косата?
Маската с тривитаминол и маслата могат да бъдат отстранени, като следвате тези стъпки: първо изплакнете косата, след това нанесете балсам. След това измийте косата с шампоан. След баня отново нанесете балсам и накрая използвайте кристали за по-лесно отстраняване и предотвратяване на електростатичен заряд върху косата.
-
Как да избера подходяща маша за коса?
-
Как мога да сведа до минимум щетите от изгоряла коса след използване на преса?
Ето и линк - 
и ми каза след седмица да отида пак на преглед, за да ми изпише още неща с които да подтискам себореята след лечението което прилагаме сега. Много ми е криво, че не отидох по-рано и ми опада толкова много коса /почти половината, ако трябва да съм честна
/ Надявам се като отида на преглед след няколко дни да ми каже, че домашните маски не са противопоказни за себореята
От него ще имаш видим ефект и след време още повече ще ти станат петната по главата 
така като чета си мисля, че тази фрикция няма да е много подходяща за 4ernokoska. Колкото и да е мек спирта, той все пак изсушава, а така може да влоши положението. Можете да опитате с екстракция с глицерин, но тогава не знам дали ще се екстрахират всички полезни вещества от копривата, така както със спирта.
Лекарката утре ще я питам дали е себорея или псориазис.
косопада ми понамаля и изглежда по-живичка , а от газта в маската има хубав блясак 