Тайната на дългата и здрава коса - 76

  • 102 724
  • 741
# 270
 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 271
Моля ви момичета, някой може ли да направи сравнение между маските за коса на Denise и на Lorys? Коя от двете е (евентуално  Thinking) по-подходяща за тънка коса без обем с мазни корени и сухи краища?  Praynig И изобщо стават ли......
Виж целия пост
# 272
Моя колежка си е взела на Лорис маска със змийско мляко или нещо подобно и като я ползва има хубав обем, но това е само на първия ден, както е при повечето продукти.... Аз съм ползвала на Миосотис и бях много доволна, но и от нея ефекта беше само един ден... поне при мен... Вече залагам на малки опаковки, които винаги излизат по-скъпо, но поне мога да ги сменям често. ползвам на Ейвън /може сега и да ме оплюят някои момичета.../ тази маска, която е за боядисвана коса и съм много доволна. Имам предвид, че по принцип мия косата си на 3-тия ден и тя обикновено е мазна. Сега не изглежда мазна на третия ден... А и е 250мл, та свършва сравнително бързо.  Flutter

За оредяване добре се отразява натриването на скалпа със сок от чесън или направо със скилидка чесън. Доста смърди, но определено има ефект.  Peace
Виж целия пост
# 273
аз честно казано съм много доволна от серията Advanced Technics на Avon.Преди време имах голям проблем с косопада,накъсаните крайща,липсата на блясък и трудното разресване и след месец употреба всичко се оправи.Не ги ползвам вече з-то нямам около мене позната дистрибуторка иначе много си ги харесвам,а и да не говориме колко хубаво миришат и дори след ден два още ми мирише косата.
Виж целия пост
# 274
Момичета... преди време бях останала много доволна от тази Шаума http://angelcosmetics.mymall.bg/product_images/m/197__98292_thumb.jpg и наскоро си взех един синьо-лилав,даже в нега не го намирам  Laughing прави косата мекичка,обааааче на втория ден ми е мазнаа  #2gunfire До сега винаги са ми допадали шампоаните на Шаума,този развали всичко  Crossing Arms
Виж целия пост
# 275
Оф имам нужда от помощ..Подариха ми от Испания някакъв фиксатор и до колкото можах да преведа е за гъвкави къдрици,мокър ефект,силна фиксация,провитамин В5 y,някакви такива,и понеже никъде не пише на  БГ как мога да разбера как се ползва,понеже ще ми е за първи път /не че имим къдрици,просто ми е интересно/  Joy Благодаря предварително
Виж целия пост
# 276
Здравейте, за тези които сте с дълги коси, искам да ви попитам как си сушите косата сега през зимата. И изобщо вярно ли е, че сушенето със сешуар е вредно? Аз лятото го избягвам, но сега го използвам.
Виж целия пост
# 277
Здравейте, за тези които сте с дълги коси, искам да ви попитам как си сушите косата сега през зимата. И изобщо вярно ли е, че сушенето със сешуар е вредно? Аз лятото го избягвам, но сега го използвам.

По-с|\аба степен-по-ма|\ко вpеден  Peace
Виж целия пост
# 278
Здравейте, за тези които сте с дълги коси, искам да ви попитам как си сушите косата сега през зимата. И изобщо вярно ли е, че сушенето със сешуар е вредно? Аз лятото го избягвам, но сега го използвам.
Суша се със сешоар само ако ще излизам веднага и бързам. Суша се с дифузера на най-слабата степен и най-ниската температура. Но обикновено най-често се къпя точно преди лягане и си лягам с мокра коса, която до сутринта вече е почти напълно изсъхнала.  И аз мисля, че ако е на ниска температура и  по-отдалече сушенето не е вредно. По-опасно е да не настинеш от мокра коса, особено ако ще излизаш Peace
Виж целия пост
# 279
Моля ви момичета, някой може ли да направи сравнение между маските за коса на Denise и на Lorys? Коя от двете е (евентуално  Thinking) по-подходяща за тънка коса без обем с мазни корени и сухи краища?  Praynig И изобщо стават ли......

Коя на Денис и коя на Лорис? На Денис бях много доволна от бялата със жълта капачка, но от както смениха опаковката, нещо промениха и в самата маска и сега ми пада косата от нея, а на Лорис си взех тази с чесъна и колкото и да не ми се вярва, косата ми има блясък  Shocked , което при мен почти никога не се случва, защото съм къдрава  Simple Smile  Но все пак ти си прочети какво пише на маските и си прецени, коя да вземеш  Wink 

Здравейте, за тези които сте с дълги коси, искам да ви попитам как си сушите косата сега през зимата. И изобщо вярно ли е, че сушенето със сешоар е вредно? Аз лятото го избягвам, но сега го използвам.

От 7-8 години насам няма път в който да съм си измила косата  и после да не съм я изсушила със сешоар  Embarassed  Ползвам най-слабата степен, суша малко по от далече и задължително слагам кристали или термо мляко преди сушенето. То няма как сешоара да не уврежда косата поне малко, но с подходящи продукти вредите не са чак толкова фатални  Wink
Виж целия пост
# 280
Моля ви момичета, някой може ли да направи сравнение между маските за коса на Denise и на Lorys? Коя от двете е (евентуално  Thinking) по-подходяща за тънка коса без обем с мазни корени и сухи краища?  Praynig И изобщо стават ли......

аз маските на lorys още не съм ги ползвала, но смятам да си купя  Wink 1во ползвах шампоана със змийско масло, хареса ми..и аз съм с мазни корени и сухи краища  Cry преди седмица реших да пробвам и този с чесъна и да не казвам голяма дума, но за сега ми действа добре, косата ми не се омазнява сякаш толкова бързо, дано и като продължа да го ползвам пак така да ми влияе добре  Heart Eyes
Виж целия пост
# 281
Здравейте, за тези които сте с дълги коси, искам да ви попитам как си сушите косата сега през зимата. И изобщо вярно ли е, че сушенето със сешуар е вредно? Аз лятото го избягвам, но сега го използвам.

Вредно е, разбира се.
Аз съм с коса до кръста и от 13-годишна не го ползвам, без значение от сезона.
Оставям си косата да си съхне самичка, както е и най - правилно.
Решавам си проблема като се къпя вечер през студените дни.
Виж целия пост
# 282
Дами,извинете ме,че нахлувам,но някой може ли да ми каже къде в Пловдив мога да намеря зелена хума?Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 283
Скоро ми препоръчаха маската на Денис, точно тази в бялата опаковка с жълта капачка. Една приятелка беше много доволна от нея, но я е използвала преди година някъде. Но щом нещо са я изменили се чудя дали има смисъл да я пробвам, да не ми докара косопад, че моята коса и без това е редичка. Иначе страшно се чудя на маските на Лорис и се затруднявам да избера между тази с чесън и със змийско мляко. То ми се струват почти еднакви по описанието на етикета. Затова попитах за мнения тук  Peace
Виж целия пост
# 284
Аз да дам отчет за ORZENE Beer възстановяващ балсам за суха и увредена коса  Simple Smile Незнам от него или от маската с тривитаминола, но нещо косата не ми се отми както трябва. Но пък ми се разреса доста лесно, което е мнооооооооого добре, има блясък и е доста хидратирана. В краищата ми е сухичка, така че мисля ще и дойде идеално.

 Hug  Hug  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия