Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Мога ли да изправя косата си отново утре след като я напръсках с лак за коса?
Как да използвам себорал за премахване на пъпки по главата?
Как да премахнете маската с тривитаминол и маслата от косата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Мога ли да изправя косата си отново утре след като я напръсках с лак за коса?
Използването на лак за коса преди изправяне с преса не представлява риск от запалване на косата. Въпреки това, фризьорите обикновено препоръчват избягването на стилизиращи продукти като лак преди изправяне, за да се запази здравето на косата. Лакът може да бъде по-кофтен от пяната, но не е опасност за запалване или експлозия. Важно е да не става навик да се използва лак за коса преди изправяне, за да се запази здравето на косата.
-
Как да използвам себорал за премахване на пъпки по главата?
Себоралът може да се прилага два пъти седмично, като се втрива в корените на косата след измиване и след това леко масажиране на скалпа. През първите две употреби някои хора може да изпитат лек дискомфорт по кожата на главата, но това обикновено преминава. Себоралът е известен със своята ефективност при премахване на пъпки по скалпа и борба с пърхота.
-
Как да премахнете маската с тривитаминол и маслата от косата?
Маската с тривитаминол и маслата могат да бъдат отстранени, като следвате тези стъпки: първо изплакнете косата, след това нанесете балсам. След това измийте косата с шампоан. След баня отново нанесете балсам и накрая използвайте кристали за по-лесно отстраняване и предотвратяване на електростатичен заряд върху косата.
-
Как да избера подходяща маша за коса?
-
Как мога да сведа до минимум щетите от изгоряла коса след използване на преса?
Момичетаа.. появи ми се пърхот.Абе гледам,че по косата има едни топчета,като се загледах..ужас.Не ми се бели главата,да е на люспи примерно,а едни бели топченца има по косата ми.. До сега никога не съм имала пърхот,какво да правя?
Това, което мога да ти дам като съвет друг е, ако имаш 2 масла, да слагаш други 2 изсушаващи съставки или едната да бъде в двойно количество. Примерно, ако включиш към маската бадемово и от гроздови семки, към изсушаващите може да включиш водка и ракия равни количества като маслата или само водка, но количество, колкото е общото количество на маслата. Поне така го разбирам аз като чета, но винаги ми е била странна тази работа, защото все си мисля, че се неутрализират. Освен това кичурите изискват доста грижи, защото на някои места косата става суха, на някои по-мазна/където няма кичури/. Абе не са си работа тия кичури според мен, но си е твое решение. Щом косъмът ти е мек и тънък недей да ползваш много агресивни съставки/както и шампоани и т.н./ Успех

Беше ми помогнала с едни фитнес идеи 
Може ли някой да ми каже за дните които са благоприятни през февруари?