Къде в Пловдив - 9

  • 76 431
  • 739
# 375
Хаиде,никои ли не се сеща за цената на Ариел от 10кг,спешно ми е Praynig
Знам,че в Метро е около 55 лв.

Но ако го намериш на по-ниска цена  ,да не  е менте:
Откриха фалшив "Ариел" на търговията на Брезовско шосе
http://www.marica.bg/show.php?id=18106
Виж целия пост
# 376
  Момичета,къде има магазини за бои-професионални,по възможност да са на центъра  newsm78 Аз знам само тези 2-та срещу  Дома на младоженците и на Пешеходния мост.
  Трябва ми боя за коса Индола.Ако има и някъде другаде,моля кажете  Grinning
Виж целия пост
# 377
 Момичета,къде има магазини за боя-професионални,по възможност да се на центъра  newsm78 Аз зна само тези 2-та срещо Дома на младоженците и на Пешеходния мост.
  Трябва ми боя за коса Индола.Ако има и някъде другаде,моля кажете  Grinning


Индола съм виждала в едно магазинче за парфюмерия и козметика,но е на пазара на Младежка,ако те устройва може да провериш там   Peace
Виж целия пост
# 378
 Момичета,къде има магазини за боя-професионални,по възможност да се на центъра  newsm78 Аз зна само тези 2-та срещо Дома на младоженците и на Пешеходния мост.
  Трябва ми боя за коса Индола.Ако има и някъде другаде,моля кажете  Grinning


Индола съм виждала в едно магазинче за парфюмерия и козметика,но е на пазара на Младежка,ако те устройва може да провериш там   Peace

 bouquet

Домътна младоженците ще ми е по-удобен,засега  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 379
Жу,мерси  bouquet
Виж целия пост
# 380
Благодаря на всички, които ми отговориха за поясчетата за ръце. Оказа се, че няма да ни трябват, понеже моята безстрашна "златна рибка" влезе в басейна без тях, направо с дъската за плуване. А иначе госпожата имаше такива оборотни.
Виж целия пост
# 381
МалинкаКалинка, госпожата Раденкова ли е?
Виж целия пост
# 382
МалинкаКалинка, госпожата Раденкова ли е?

Да Каспър. На дребосъка много му хареса и чака с нетърпение следващото ходене.
Виж целия пост
# 383
И аз съм чувала за г-жа Раденкова. А колко големи трябва да са децата за да започнат?
Виктор няма никакъв страх от вода и плува с плувки, обаче не посмях да го пусна на плуване в детската градина. Искам да е при треньор и да може поне първия път аз или мъжа ми да присъстваме на тренировката. То не че ако нещо се случи, аз специално ще мога да направя нещо, освен да покажа моя неподражаем стил "ютия"  Mr. Green, но на него да му е по-спокойно.
Виж целия пост
# 384
 Момичета,къде има магазини за боя-професионални,по възможност да се на центъра  newsm78 Аз зна само тези 2-та срещо Дома на младоженците и на Пешеходния мост.
  Трябва ми боя за коса Индола.Ако има и някъде другаде,моля кажете  Grinning
Индола съм виждала в едно магазинче за парфюмерия и козметика,но е на пазара на Младежка,ако те устройва може да провериш там   Peace

 bouquet

Домътна младоженците ще ми е по-удобен,засега  Rolling Eyes

   Индола има във всеки магазин Зара! Peace
Виж целия пост
# 385
Супер
На мен лично Раденкова ми е казвала около 6 години. Живот и здраве, напролет тръгваме при нея.
Виж целия пост
# 386
...

Има ли фирми за почистване с професионални уреди ,да ми лъснат само банята ( не е голяма)-дали ще се навие някой за толкова малко работа  -пробвали ли сте  newsm78


Точно такава реклама имам лепната на вратата.Почистват само бани и тоалетни например. Но нямам отзиви за работата им. Ако искаш ще видя координати и ще ти пиша.
Виж целия пост
# 387
... Но нямам отзиви за работата им. Ако искаш ще видя координати и ще ти пиша.

Ако може и на мен.  bouquet
Виж целия пост
# 388
и аз да питам за г-жа Раденкова, къде преподава плуване и ако може координти.
Виж целия пост
# 389
... Но нямам отзиви за работата им. Ако искаш ще видя координати и ще ти пиша.

Ако може и на мен.  bouquet
Направо пишете в темата Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия