Имаме в Канада зима с красива бяла пелерина - 40

  • 41 811
  • 730
# 150
Искам  и аз  във  Ванкувър  на  1-ва  страница   Grinning  Тука сме от година, не знаех, че  има  и  форум за Канада  в  БГ Мама.
Виж целия пост
# 151
Даниела, добре дошла! В коя част на града си?

Каролина, стиснати палци да си свършиш всичко и после спокойно раждане Simple Smile
Виж целия пост
# 152
North  Vancouver
Виж целия пост
# 153
Като попреминат дъждовете и олимпиадите може да сформираме форумско парково посещение Simple Smile
Виж целия пост
# 154
Като попреминат дъждовете и олимпиадите може да сформираме форумско парково посещение Simple Smile

Повече от крайно време е  Hug

Олимпиадата не ни пречи, ще се уговорим на място извън "засегнатите" Simple Smile Вчера ходихме до Капилано, ама не бях видяла, че Даниела е в North Van. Другият път. Стига всички да обичате това място? И до Стенли парк можем да минем през Норт Ван, но сигурно по време на Олимпиадата ще е пренаселено от туристи. Ще го измислим, желание да има   bouquet
Виж целия пост
# 155
Ще го измислим мястото, само този дъжд да премине, че ми писна от система на система да минава.... изми ми се боята  Laughing
Но мисля, че е крайно време да стъкмим нешо подобно. Няма само монтреалките и торонтянките да се хвалят със срещи, я  Grinning

Виж целия пост
# 156
Абсолютно! Но вчера беше супер ден, няма такъв разкош! Особено след 2 седмици дъжд.
Така, че ако искате може да се разберем по принцип, поне кои има желание да се видим и кои са ви любимите райони. Така че като има някой хубав ден, може и да успеем бързо да се организираме. Примерно пращам по една бележка в коя посока отпрашваме и който иска се присъединява  Hug Че иначе явно ще ни е по-сложно да се огранизираме.
Виж целия пост
# 157
Честит Рожден Ден на Вики на Гаргамелчо!
Да радва мама и тати и да е много усмихната и здрава.
Виж целия пост
# 158
Понеже имаме много нови мами и дечица да напомня, че който иска може да добави собствения си рожден ден или този на детенце/дечица в календара ни на http://canadamom.multiply.com/
Име canadamom
Парола 20082008


Каролина едва ли ти е до това сега, но сайта, името и паролата са се изгубили от първия пост, та когато и ако ти е възможно да ги добавиш   bouquet  bouquet  bouquet

Празниците от 2009 ще ги прехвърлям поетапно в 2010 за момента са прехвърлени до април месец включително.
Виж целия пост
# 159

Не искам да те отчайвам, но това край няма, така че вместо да приключиш, просто ще минеш на друга фаза - нещо като електронните игри или сапунените сериали Simple Smile


Mai si prava ... #Crazy
Виж целия пост
# 160
Гаргамелчо, честита ти рожденичка!   bouquet

Щастливке, уреди ли се Габи вече с филмчета за гледане или да пращам и нашите Телетъбис?

Точка, точка, запетая... е любимо в момента на Раян. Толкова му харесва, че даже от време на време си го рецитира просто така, без да рисуваме. Mr. Green Много сладко го казва, често вмъква "к" пред "ч" - токчка, токчка, ... Simple Smile

Виж целия пост
# 161
Сигурно е разисквано много пъти, но  вашите деца кога проговориха? Имам предвид тези дето са раждани тука  или са дошли много малки.
Виж целия пост
# 162
Здравейте, момичета.
Имам един казус. Надявам се за вашата помощ.
Аз съм на почти 20. Майка ми се ожени за българин, който е с канадско гражданство и сега кандидатства за Виза или нещо от сорта, за да замине при него.
Няма да навлизам в семейни драми, но...Тя иска от мен документи и прочие, защото нали се водя непълнолетна според канадските закони. Тя твърди, че ако тя получи виза, то и аз ще мога да получа такава след като съм й непълнолетна дъщеря.
Въпроса ми е...какво мога да получа? И как стои въпроса с моето получаване на гражданство например? Дали мога да получа Виза за няколко месеца(която аз не искам) или мога да кандидатствам за местожителство и дори гражданство.

Надявам се да помогнете. Благодаря!
Виж целия пост
# 163
КатастроФа не знам за коя провинция става въпрос но в Квебек си си пълнолетна отвсякъде. Може да има някаква вратичка в закона ако учиш и си финансово зависима от родителите си....
Виж целия пост
# 164
Здравейте,
след падналия снеговалеж днес в Североизточна България и в частност във Варна се замислих Thinking Искам да попитам как точно се извършва снегопочистването в Канада/ Квебек/ Монреал? Като например, които точно пътища се разчистват от снегопочистващи фирми? За пространствата, които не се почистват професионално, кой отговаря? Чисти ли се, докато продължава да вали сняг? Ако вали сняг и има вероятност да не отворят училищата, по кое време на деня се съобщава това? И друго каквото се сетите в тази насока Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия