Имаме в Канада зима с красива бяла пелерина - 40

  • 41 811
  • 730
# 60
Честита Нова Година!!!  Да е здрава и щастлива !!!
Виж целия пост
# 61
Честита Нова Година, да е спорна и да сте много обичани!     bouquet
Виж целия пост
# 62
Честита Нова Година!
Нека тя ви донесе моменти на радост, щастие и успехи на всички вас и вашите семейства!


С тия бебешки късмети ви пожелавам скоро някой да ме замести, че ще остане темата без канадски бебета!  Laughing





Виж целия пост
# 63
Честита Нова Година!
Желая ви много здраве, мир и любов!
Виж целия пост
# 64
Честита Нова Година и от мен!
Бъдете здрави, щастливи и не спирайте да следвате мечтите си!
Виж целия пост
# 65
Честита Нова Година!  Tada

Моята дъщеря гледа бебето от снимките на escorial и ми казва: "Искам Санта да ми донесе точно ей това бейби!" Simple Smile
Виж целия пост
# 66
Софи много навреме си е дала заявката - до другата Коледа все още има повече от 9 месеца Wink
Виж целия пост
# 67
Честита Нова година, момичета!
Специален поздрав от мен с това:
http://www.youtube.com/watch?v=WKMQ0JjW00g

(На мен ми е едно такова носталгично.)
Виж целия пост
# 68
Честита Нова Година!

Как сте момичета, как ви се отразяват празниците? Радват ли се дечицата на снега? Раян много се кефи, все иска да излизаме навън, помага и на татко си в риненето на сняг.  Simple Smile

Вярно, че няма много бременни в темата.
Каролина, как я караш, добре ли се чувстваш? Наближава събитието. Мони нетърпелив ли е вече?
Виж целия пост
# 69
За много години, момичета! Simple Smile

Празниците като цяло ни се отразиха много добре. Вкъщи и на гости, със семейството и с приятели. Не ми се иска Маги утре да тръгва на училище, свикнах 2 седмици да са и двамата у нас.
Днес беше голяма игра на снега. Неуморно спускане падна на пързалката в двора зад блока ни. Нищо, че беше заледена. Simple Smile

В баницата бях сложила и късмети с пожелания към децата. На Ясен се падна ще си имаш братче или сестриче.  Laughing
Виж целия пост
# 70
Честита Нова Година, момичета!
Пожелавам ви здраве и много сбъднати мечти!

Вери, страхотен късмет му се е паднал Simple Smile
Виж целия пост
# 71
Вери по-интересно щеше да е този късмет да се падне на теб или мъжа ти Simple Smile
Ама наистина нещо се разреди бебешката програма в темата.
Виж целия пост
# 72
Ами то всъщност мъжът ми го хапна точно това парче, но беше Ясенско. Simple Smile
Виж целия пост
# 73
За много години! Нека всички желания и пожелания се сбъднат тази година Hug
Виж целия пост
# 74
Вери, имате с мъжа ти малко по-малко от 3 месеца да действате Laughing
Ние днес ходихме по доктори заради бебето (повръщаше, сега е добре), но вчера с Габи геройски обиколихме два големи блока. Той първо все цепеше по дълбоките преспи, но накрая и той разбра че е по-добре да вървиш по утъпкани пътеки Simple Smile
Момичета, някой да е ползвал Бейби Айнщайн? Знам какви публикации се появиха за него напоследък, но аз  нямам намерение да прави детето ми генийче. Ама иначе за смислени занимания, придружени от възрастен разбира се, става ли? Чудя се какви забавления да намирам на Габи. Засега не скучае, ама ми се изчерпва фантазията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия