Почитатели на Майкъл Джаксън 20 - GIVE LOVE ON CHRISTMAS DAY

  • 29 546
  • 746
# 255
    Heart Eyes
Виж целия пост
# 256

Виж целия пост
# 257
Пускала съм този клип и преди.. дори скоро, но реших пак, защото е много силно и някак мистериозно изпълнение за мен... страхотно е (както винаги) и исках за лека нощ да ви поздравя с него:
http://www.youtube.com/watch?v=HHdAhF7f1hU
Виж целия пост
# 258
Момичета, а това гледахте ли /не го спирайте на първата минута, дори да ви се иска - изчакайте/

http://www.youtube.com/watch?v=I-L1JjLOwwI

Открийте разликите...С цялото ми уважение към Пол Анка ще трябва да призная, че изпълнението му въобще не ме трогна, даже не бих се заслушала в песента, ако не бяха познатите акорди...Но щом запее Майкъл сърцето ми не може да си намери място... Crazy Heart Eyes  smile3544
Виж целия пост
# 259
  Whistling Heart Eyes 


                                                                     Поздравче за всички вас!
 
     
Виж целия пост
# 260
Хей. остана ли някои? : )
Виж целия пост
# 261
 Добра нощ!
Минавам да се разпиша за нощната смяна.
Две неща си харесах и двете ги слагам да ги видите и си лягам рано тая нощ.
liliyyy това гифче си беше точно за теб.
И за всички останали разбира се щото няма да се караме и да спорим  Mr. Green Grinning-ясно е че всички си го обичаме.Този гиф по долу малко по така ми се стори....как да кажа по палав.
Виждам и знам, че и Джанет не се различава много от брат си-и тя бая палава
Пък и Казанова сложили в средата  ooooh! че брата и сестрата са малко Казанова че и той! Laughing Flutter
Аз съм яхнала метлата и отлитам...ако не реша друго след малко Crazy Peace

Виж целия пост
# 262
Добро утро,момичета излязъл е вече официалният клип към песента  This Is It на Майкъл Джаксън .Незнам дали инфото е пускано,нещо ви загубих,но е много тежък за гледане..... и още нещо, от една седмица му гледам само чатала в тая тема,малко прекалявате Embarassed    http://www.vbox7.com/play:5378b1c9
Виж целия пост
# 263
Сега ще го видим Mr. Green
Виж целия пост
# 264
Тинкърбел,с тези снимки ми напълни душичката Heart EyesСпециално отношение имам към Come Together Heart Eyes!:Момичета страшни сте!
Виж целия пост
# 265
Виж целия пост
# 266
             за теб kati-p Hug   
Виж целия пост
# 267
ani_220778,благодаря ти!
Виж целия пост
# 268
Виж целия пост
# 269
Гласувайте и тук

Best of 2009: What was your favorite box office blockbuster of 2009?

Best of 2009: Who is the biggest musician of 2009?

sisa788, пускан е този клип,но не бяхме сигурни дали той ще е официалният. Сега вече е ясно. Много е тежък за гледане.

http://www.mtv.com/news/articles/1628820/2...n_michael.jhtml

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия