Почитатели на Майкъл Джаксън 20 - GIVE LOVE ON CHRISTMAS DAY

  • 29 539
  • 746
# 360
Да, само на 14... / въщност след 2 месеца на 15 : ) /
И аз обичам да слушам Planet Earth, успокоява ме..

хехе


Виж целия пост
# 361
Обичам частта при Опра, в която пее Who is it ..

http://www.youtube.com/watch?v=nN7bdq7NNZo&feature=PlayList& … m=PL&index=46

Май тук никой не остана..
Виж целия пост
# 362
     
 
          Two Hearts Two Hearts  Kissing Heart
Виж целия пост
# 363
Лека нощ! Радвам се, че посрещнах с вас последния ден от тази година.
Виж целия пост
# 364
И аз се раздвам на същото! Лека нощ и на теб!

Аз все още съм тук, но май никой друг не остана.. : )
Виж целия пост
# 365
http://www.vbox7.com/play:eeb0b8e2

Каквото и да става.. не ще сме тук още дълго..

http://www.youtube.com/watch?v=6UYv2Z7vtWA


Лека нощ ви желая. До утре!
Виж целия пост
# 366
                  

Това е Феникс това е той в мойте очи.

Как попаднах на това незнам... а така исках да го намеря или направя по този начин.
За мен че намерих тази анимирана снимка е цяло чудо...явно по Коледа стават чудеса! Laughing Peace

Снимката от долу я подарявам на всички който го обичат. Феникса си е за мен Twisted Evil Mr. Green Heart Eyes

                                      
Виж целия пост
# 367
          Two Hearts
Виж целия пост
# 368
                                                

Това е направено за Човека Майкъл за твореца Майкъл за Краля на Попа Майкъл за цялото Чудо което се нарича Майкъл Джексън!
Не съм го направила аз  а негови сънародници от Америка който очевидно смятат че така е редно да се посрещне Новата година въпреки че човека вече го няма.

И некви смешли да ми казват дали да му кича мемориала-като че ли е верно мемориал.
Като че ли е гроб или поне паметник.
Да ни определят дали да слагаме гирлянди или не.И да ни дават тон в живота.

И да ми казват как да страдам и дали страдам правилно или не. Laughing
Айде  чупката. Grinning Stop
Виж целия пост
# 369
                                                 

И некви смешли да ми казват дали да му кича мемориала-като че ли е верно мемориал.
Като че ли е гроб или поне паметник.
Да ни определят дали да слагаме гирлянди или не.И да ни дават тон в живота.

И да ми казват как да страдам и дали страдам правилно или не. Laughing
Айде  чупката. Grinning Stop



Дамммм,значи мислите ми са в правилна посока Whistling споровете, които бяха свързани с елхата и намесата на някои хора-ГОСТИ, сега е свързана със снимките и коментарите ни Thinking Явно няма да спрат да ни учат какво да правим, да говорим,или пишем- но този номер не минава,няма и да мине!

    Интересно ми е защо ,когато говорихме за благотворителните кампании и идеята да посетим някой детски дом,да направим нещо добро- никой не се появи,за да дава съвети или да направи нещо по въпроса!!! Къде бяха ''гостите'' тогава Naughty Идеята е просто да се заяждаме и да виждаме това,което искаме да видим- така ли!!?
Виж целия пост
# 370
Ми ...-ние с теб пак си говорим среднощно Laughing  ама така си е.
Те много знаят ама аз също знам  да приказвам с нападки и обиди.
Да не ме предизвикват щот не знаят колко съм луда. Crazy

А иначе според мен благотворителноста трябва да е анонимна.Тя е висша форма на благородство и ако я афишираш губи смисъл.Леле тука се сещам че съм забравила нещо а утре не е работен ден Embarassed. Изложих се аз с една работа но ще я поправя.
Та ...това което сте направили е чудесно.Поздравявам ви.
Както е казал народа -направи добро и го хвърли на вятъра. Peace
Виж целия пост
# 371


liliyyy  айде дърти Rolling Eyes Twisted Evil..няма ли да свърши тая твойта нощтна смяна?
Да не кажеш после че не се дърпа..виж как се дърпа Laughing  пу язък
От окови нема нужда...дърпа се  Joy  а стела е заспала и тя за да оправи работата..та чак и му досадно.Номера от селски вечеринки прилага Laughing

Който не разбира от майтап си е негова работа.Само рев и сълзи и болка не става.Трябва и малко хумор за баланс.

Тия ...айде да не ги почвам пак като са се взели на сериозно да си се отделят в сериозна тема и там да се правят на важни и да дават акъл. Thinking Laughing

Тука сутринта пишат че всеки можел да си прави каквото иска? Или аз не съм прочела правилно?
Пък после станало прекалено.Последно ....как е?
Да не стане верно прекалено че тогава незнам. Laughing

Аз определено прекалявам тая нощ ей тъй нарочно.

Виж целия пост
# 372
      Важното е,че всичко е продиктувано от Майкъл и обичта ни към него, а и идеята се зароди тук в темата-лошото е,че се появяват и говорят когато им изнася и то глупости ! Naughty   -защото тук сме плакали,смяли сме се,забавлявали сме се....,но няма смисъл да ги обсъждаме(и аз млъквам),най-малко те  го заслужаватPeace ...да си живеят живота и да не се месят там,където не трябва! 


                   Поздрав за лека нощ Heart Eyes
        
Виж целия пост
# 373
     
    

Видеоклипът към песента "Thriller" на Майкъл Джексън ще бъде запазен за поколенията, след като бе избран за съхранение в Националния филмов регистър на САЩ - най-големия архив в света за филми, телевизионни и аудиозаписи, предаде Асошиейтед прес, цитиран от БТА.

Клипът от 1983 г. е режисиран от Джон Ландис, припомня агенцията. Сред 25-те филма, които са избрани тази година за включване в регистъра, са "Йезавел" от 1938 г., "Знакът на Зоро" от 1940 г., "Кукленото кино" от 1979 г., "Имало едно време на запад" от 1968 г. Най-старият филм, попаднал в тазгодишната селекция, е "Малкият Немо" от 1911 г. Националният филмов регистър е създаден през 1989 г. и на този етап включва 525 продукции.

Годишната селекция се прави след продължително обсъждане на 1000 номинирани заглавия. Сред тях има не само популярни и обичани ленти, но и такива с голямо културно, историческо и художествено значение.

"Те отразяват богатството, разнообразието и творческата същност на американското филмово наследство и затова е необходимо да бъдат съхранени завинаги", обяснява Джеймс Билингтън, директор на Библиотеката на Конгреса.БТА




ОООООООО и се чувствам поздравена..... Leidi, аз май все си го казавам , ама какво да правя .tinkerbell07 полудявам по тези снимки.  С червените гащи де...... Ми той си е  мъж бе, чаровен, секси, мил, нежен ооооо има още прилагателни, но ги оставям за всеки по малко. И Leidi  викай по силно ... Аз спя , ама съм "винаги готови".



Който не разбира от майтап си е негова работа.Само рев и сълзи и болка не става.Трябва и малко хумор за баланс.
Браво leidi!
Така, плакахме шест месеца, и май ще продължим , ама поне между това да има и онова.

Виж целия пост
# 374
Знаех си аз ..сигурна бях че си винаги готова Twisted Evil Grinning Hug  Joy сгащи го да не се прави на интересен Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия