Ех , Казанлък , Казанлък ! - 2

  • 103 418
  • 775
# 315
offioly, да не те разочаровам от сега .......но в детските заведения нямат за цел да изразходват енергията на децата. Там ги учат на дисциплина , навици и много , много полсушание . Mr. Green
Бе те и в казармата на това са ги учели, ама пак са седели навън Simple Smile  Едното няма връзка с другото. Има връзка с на кого колко му се занимава да извежда децата до двора и да ги прибира обратно. Както и да е.  Simple Smile 
Виж целия пост
# 316
Аз пък да се оплача - приключихме с яслата  Cry От както я пуснахме - все е болна, че и ние покрай нея се заразяваме. Последния опит приключи още на първия ден - на обед вече беше с температура, а до вечерта си "пусна" и екстрите - сополи и кашлица. Отказвам се да я водя повече. То така едно че не може да свикне и друго че все си седим в къщи и даваме пари за лекарства.
Виж целия пост
# 317
Къде се изпокрихте всички?Едвам намерих темата.
Аква парка в Овощник е отворил.Вход 10 лв.Деца до 6 г. без пари.Аз ще откривам сезона в Понеделник.
Виж целия пост
# 318
Къде се изпокрихте всички?Едвам намерих темата.
Аква парка в Овощник е отворил.Вход 10 лв.Деца до 6 г. без пари.Аз ще откривам сезона в Понеделник.

Не сме се изпокрили. Шляем се из улиците на Казанлък и си мечтаем за морето.
Да разкажеш как е било откриването на сезона. Grinning
Виж целия пост
# 319
ехо..здравейде мамички..  :  bouquet
едно въпросче моля Praynig:понеже се очертава една почивка в родният ми град Hug...и с мен естествено има и един багаж-наречен Никола Mr. Green...интересувам се от АМ-АПТАМИЛ 2 или ХУМАНА 2-на каква цена са Peace..благодарско предварително
   bouquet
Виж целия пост
# 320
Анче , затова ли става въпрос?  newsm78

http://www.framar.bg/%D0%B0%D0%BF%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BB- … -pid01002653.html
http://www.shopmania.bg/shopping~online-khranienie~buy-adaptiran … pa~p-1515450.html
http://www.papagal.net/index.php?main_page=index&cPath=14_58
http://www.framar.bg/premesten_produkt-pid30010135.html
http://www.bebeshop.bg/adaptirani-mleka/293-humana-ha-2.html

Аз не съм много наясно с тази материя.  Embarassed Може да има някой ,който да ти даде по- точна информация.
Виж целия пост
# 321
http://www.babyland.bg/uploads/photos/e8bd7ac99c7a338fb6b9c9001a … d8c1216760156.jpg   и това става Peace цената в к-к колко е?
и да ви питам и нешо друго..лятото в К-к има ли детски занимания от рода на спорт:например худ.гимнастика...понеже моята щерка ходи тук редовно...и ако остана 2 мес(както смятам Praynig)се опасявам поради спирането на спорта(тя ходи всеки ден тук Peace)..да не качи някой друго килце Mr. Green..нали разбирате..сокче тук,сладолетче там,хамбургерче,гости,цял ден мързел Mr. Green...и ако ги качи килцата Mr. Green...ще ни се размине групата по худ.гимнастика тук следващата година Mr. Green..
Виж целия пост
# 322
Като излизам тези дни ще проверя колко струва АПТАМИЛ.  Wink
Иначе знам ,че има художествена гимнастика. Дъщерята на моя позната ходи. Понеделник ще я питам как стои въпроса със записването.
Виж целия пост
# 323
: yanac   Peace  bouquet Hug..мерсаж....
Виж целия пост
# 324
Оооо, ще си имаме височайшо посещение Simple Smile Да не забравиш да дръннеш да се видим. Пък ако не намериш какво да спортува щерката аз лично се наемам да осигуря активни занимания - ние си седим с тебе и смучем фрапе, а тя търчи след дребните  Mr. Green Малко егоистично прозвуча, ама това си беше всъщност покана да излизаш с нас  Hug
Виж целия пост
# 325
Оооо, ще си имаме височайшо посещение Simple Smile Да не забравиш да дръннеш да се видим. Пък ако не намериш какво да спортува щерката аз лично се наемам да осигуря активни занимания - ние си седим с тебе и смучем фрапе, а тя търчи след дребните  Mr. Green Малко егоистично прозвуча, ама това си беше всъщност покана да излизаш с нас  Hug
Ай ма,де одиш Joy
Виж целия пост
# 326
Уууу, тва па кат' че ли само мен чакало  hahaha Ти що са покри, сбаждай са поне....
Виж целия пост
# 327
Уууу, тва па кат' че ли само мен чакало  hahaha Ти що са покри, сбаждай са поне....
НА кого ма,да са сбаждам,кът тъ няма Joy
Ай време е за акция Mr. Green
Виж целия пост
# 328
 Mr. Green..чекайте малко вре..нося узо,нуцо Mr. Green hahaha...
а колкото за кафето,тиквичке..няма дерт..там сме...ще търкаме паветата на центъра,де без нас Mr. Green
Виж целия пост
# 329
Mr. Green..чекайте малко вре..нося узо,нуцо Mr. Green hahaha...
а колкото за кафето,тиквичке..няма дерт..там сме...ще търкаме паветата на центъра,де без нас Mr. Green
Носи си...и си го пий Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия