Едното няма връзка с другото. Има връзка с на кого колко му се занимава да извежда децата до двора и да ги прибира обратно. Както и да е.
Едното няма връзка с другото. Има връзка с на кого колко му се занимава да извежда децата до двора и да ги прибира обратно. Както и да е.
От както я пуснахме - все е болна, че и ние покрай нея се заразяваме. Последния опит приключи още на първия ден - на обед вече беше с температура, а до вечерта си "пусна" и екстрите - сополи и кашлица. Отказвам се да я водя повече. То така едно че не може да свикне и друго че все си седим в къщи и даваме пари за лекарства.

:понеже се очертава една почивка в родният ми град
...и с мен естествено има и един багаж-наречен Никола
..благодарско предварително

цената в к-к колко е?
)се опасявам поради спирането на спорта(тя ходи всеки ден тук
)..да не качи някой друго килце 
Да не забравиш да дръннеш да се видим. Пък ако не намериш какво да спортува щерката аз лично се наемам да осигуря активни занимания - ние си седим с тебе и смучем фрапе, а тя търчи след дребните
Да не забравиш да дръннеш да се видим. Пък ако не намериш какво да спортува щерката аз лично се наемам да осигуря активни занимания - ние си седим с тебе и смучем фрапе, а тя търчи след дребните 
Ти що са покри, сбаждай са поне....
Ти що са покри, сбаждай са поне....
...
...
Препоръчани теми