Ех , Казанлък , Казанлък ! - 2

  • 103 405
  • 775
# 375
Ама Галиноо Joy
Маже гърло и уж предотвратява/спира развитие на ангина.
Ама за мене е много,много спорно тва,така,че сама се мажа,когато се наложи.
Детето на такива процедури-не.
Виж целия пост
# 376
Ама Галиноо Joy
Маже гърло и уж предотвратява/спира развитие на ангина.
Ама за мене е много,много спорно тва,така,че сама се мажа,когато се наложи.
Детето на такива процедури-не.
....ааааа тенкю за инфото Laughing...мчи говори ми тва мазане..ама аджеба ко беше???ааа ангина викаш Thinking...хм..спомням си..сега,че и мен ме мазаха..ама мойта бабичка Heart Eyes..
Виж целия пост
# 377
Нуце да ти кажа че от както се помня вечно ме е вазала тази баба, много помага , обаче е много гадно и затова малките деца много ревяха само като я видят и тя понеже им бърка в гърлата да маже, вечно имаше някое повръщащо там Laughing то не е смешно, ама
Анче ви кво тя бабата вече доста остаря та затова докато още не сме и ние да си се върнем на старата темичка ..... Joy
Виж целия пост
# 378
Абе я оставете жената на мира, че от вас няма да може да тръгне! Анче, ти що си още тука? Виж кое време стана, че и събота е даже  Mr. Green
Виж целия пост
# 379
аааа след една седмица Party
Виж целия пост
# 380
таратора готов ли е Mr. Green
Виж целия пост
# 381
Тъкмо му слагам чесън.
Виж целия пост
# 382
Здравейте, момичета.
Имам един въпрос и се надявам някоя от вас да може да ми отговори. Понеже в Интернет случайно открих туристическа фирма "Петров травъл" от Казанлък ми стана любопитно дали някоя от вас знае нещо за нея. Интересувам се, понеже офертите са им доста добри. Някой пътувал ли е с тях? Отзиви?
Предварително ви благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 383
добро утро

една бутилка узо и пакет бонбони чакат един таратор Mr. Green Whistling........
Виж целия пост
# 384
добро утро

една бутилка узо и пакет бонбони чакат един таратор Mr. Green Whistling........
Ти си ненормална ма.
Ай утре по обяд Mr. Green
Виж целия пост
# 385
добро утро

една бутилка узо и пакет бонбони чакат един таратор Mr. Green Whistling........
Ти си ненормална ма.
Ай утре по обяд Mr. Green

Хей , да свирнете ако се събирате!
Виж целия пост
# 386
скайпа го знаете Peace-чакам Peace
Виж целия пост
# 387
Ай добре дошла!!!

Утре по обяд кво кво  Whistling
Виж целия пост
# 388
Здравейте, момичета.
Имам един въпрос и се надявам някоя от вас да може да ми отговори. Понеже в Интернет случайно открих туристическа фирма "Петров травъл" от Казанлък ми стана любопитно дали някоя от вас знае нещо за нея. Интересувам се, понеже офертите са им доста добри. Някой пътувал ли е с тях? Отзиви?
Предварително ви благодаря   bouquet

В Казанлък тази фирма не е популярна с това име. Мисля че Людмила Калайджиева използва техния лиценз, за осъществяване на туроператорска дейност. Аз не съм пътувала с нея, но имам доста непретенциозни познати, които са доволни.
Офиса на Людмила - (така я знаят) се намира над "Бързи закуски", във входа отзад, срещу "Палас". Там преди години се помещаваше Туристическо дружество "Орлово гнездо".
Виж целия пост
# 389
Здравейте, момичета.
Имам един въпрос и се надявам някоя от вас да може да ми отговори. Понеже в Интернет случайно открих туристическа фирма "Петров травъл" от Казанлък ми стана любопитно дали някоя от вас знае нещо за нея. Интересувам се, понеже офертите са им доста добри. Някой пътувал ли е с тях? Отзиви?
Предварително ви благодаря   bouquet

В Казанлък тази фирма не е популярна с това име. Мисля че Людмила Калайджиева използва техния лиценз, за осъществяване на туроператорска дейност. Аз не съм пътувала с нея, но имам доста непретенциозни познати, които са доволни.
Офиса на Людмила - (така я знаят) се намира над "Бързи закуски", във входа отзад, срещу "Палас". Там преди години се помещаваше Туристическо дружество "Орлово гнездо".

Да, Людмила Калайджиева се казва жената. Много ти благодаря   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия