Сезоните си идват и отиват, а празниците за Септемврийчетата ни не спират!

  • 40 530
  • 741
# 390
Честита първа пролет, момичета! Бързо оздравяване на всички!

Саши ще тръгне на градина след месец и половина отсъствие. Пращам го здрав, дано оцелеем по-дълго!

Ирини, и ние сме там. Мисля, че следобеден час ще е по-удачен за партито. Да се вземем от градина и да дойдем. Все ми е едно къде ще е събитието.

Весел и усмихнат ден на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 391
Здравейте мамунки...
Ляци е с гнойна ангшна, въпреки че може и вече да съм го споделила, но така е вече четвърти ден.. температурата си идва циклично, сливиците са подути все още .. на градина естествено няма да ходи още, но аз съм ортимист , време е да се оправя вече, ръзчитам на днешния антибиотик да е решаващ...
За партито аз съм налиния, всяко дете заслужава да получи внимание за рожденния си ден, а аз съм сигурна, че майка като нас и деца, като нашите ще помогнат на това дете да усети наистина празника.. сещам се и за една моя приятелка, чиято дъщеря е на 5  и познавайки я ,тя не би отказала , така че ще я доведа и нея... Наистина за подарък трябва да помислим, сигурна съм че детето има нужда и от някой дрешки , но знаеше истинското щастие в очите на дете, когато получи играчка.. така, че ако искате да обсъдим по колко можем да съберем и да вземем заедно нещо по- голямо.. така предлагама аз де, ако искате пък всеки по отделно да вземе нещо, така пък ще получи повече като количество... Приветствам идеята като цало и поздравявам Ирини за инициативата и голямото й сърце...
Предвид болестта ни сега, не планирам Лаци да е болен пак скоро.. хехех така , че това ще е и прекрасен повод да се съберем и ние...
Лаци ДЪРЖИ да ми покаже нещо . оставям ви ..
Виж целия пост
# 392
ехооо

Честита Пролет и от нас  Wink

Завъртяхме и ний болест последните 2 седмици, ангина Ивайло, оказа се бронхит Боян... дано няма повече... че то било много гадно да се вкараш в такъв кръговрат  Confused

Ирини, за партито, много ми се иска да успеем, предполагам и добре ще дойде компанията на 5 годишния Ивайло... със сигурност в подарък ще се включим  Hug

И срам... Но вчера сме си имали Пролетна рожденничка... ЧРД на Алекс, много щастлива и обичана!
Виж целия пост
# 393
Срам, не срам и от мен ЧРД на патериици Алекс, да си много щастлива, здрава и изпълнена с любов!!!
Виж целия пост
# 394
Приветки, дружки! Grinning

Ние не знам дали писах бяхме лепнали разтройство с повръщане в комбинация и Елица и Даная... Но вече сме 6... Wink Няма да казвам, че ще я пращам Дани на градина, защото като кажа и все става нещо и не отива... Като цяло сме добре.

Ири това което правиш е чудесно, чудесно! А, сега да празнувате РД е идеална идеята ти... Мисля, че ще е много весело за детето! Не съм гледала точно това предаване, гладала съм други но е супер идеята ти! Успех!

mama_meggie , миличкият Лаци, бързо да се оправя!  Hug

ЧРД и от мен на Алекс! Много здраве, щастие и любов!  bouquet

Честита първа пролет! Тук вчера наистина беше пролет, даже лято... Wink Сега ставам, че имам куп дрешки за гладене, до като спи Ели, а Даная се е заиграла... До скоро... Hug
Виж целия пост
# 395
Абе хора.. то верно, че и аз ще се изложа , ама Ави вчера ме пита коя Алекс има рожден ден (че нали и аз поздравявам смело) щото Алексал е септември... миии не можах да й кажа... Рени, я внеси яснота
Виж целия пост
# 396
Ъъъ, и аз мислех да питам същото, но се отказах... Embarassed
Та, коя Алекс казвате има РД?
Виж целия пост
# 397
 Laughing Ще да ме извинявате момичета

Чаках го онова Алекс (ал) да внесе яснота... като си пише каквото си иска из нета  Mr. Green ама явно много учи за изпити...
А опасното Ави ме светна всъщност, че не е на 21.03, а на 24.09. и заключи, да черпи тогаваа  Laughing

Та това е, объркала съм се, Извинете пак  Blush

Меги, надявам се Лаци да е добре вече... само да кажа, че на Ивайло явно недоизлекуваната ангина почти го повтори  Confused Сега е почти ок де...

и да покажа първата построена къща от децата Laughing и покривче  Whistling
Виж целия пост
# 398
А,благодаря за пожеланията,Рени LaughingНаистина нямам рожден ден на 21.03,но пък какво толкова,може да ми честитите по два пъти в годината!Между другото и аз щях да питам Рени,коя е Алекс  EmbarassedРени,само не разбрах,къде съм писала друг рожден ден,освен 24.09 newsm78
Иначе още не съм на лекции,почивка съм в момента,но нещо все не остава време! WinkА ви следя редовно Laughing
Виж целия пост
# 399
Гледам пролетно са ни нападнали вирусчета ... ама и ни се празнува  Laughing и аз щях по енерция да поздравя Алекс  Blush

На мен яко ми е отслабнал организма явно щото тая уж хрема, от нея са ми заглъхнали ушите вече 4 дена, глава ме наболва, носът ми е кошмар, а тази сутрин осъмнах и с херпес и за капак за да ми е по весело ми дойде ... та съм парцал ...  немога да се нарадвам пълноценно на красивата, топла пролет ... но заради децата колкото и да нямам сили се мъкна навън на въздух и така ...

Иначе и децата не са здравички  Tired имат сополи в изобилие  ooooh!  незнам кога ще се отървем  Rolling Eyes Кристи освен това натдаде много бързо и сега имаме всички симптоми на рахит ... и се поизплаших ... е взехме всички мерки та и това ще мине  Praynig  Пека я на слънце и има такива червени бузани, като доматче е  hahaha


Меги, Рени дано сте преборили ангината, а Рениии много сладки строители ... от малки градят  Wink

Айде бягам, Софи ме дърпа да си правим театър  Crazy
Виж целия пост
# 400
Момичета, страхотни сте!!! Изключително щастлива съм заради отзивчивостта ви и заради големите ви сърца  Heart Eyes Ще направя списък с мамите, които ще присъстват- нашият отбор тук и други момичета от предаването и ще ви държа в течение. Мисля РД-то да е от 18ч, за да мога мамите, които работят, а искат да присъстват спокойно да се присъединят.
По отншение на подаръка - и аз съм раздвоена - дали да е нещо голямо или много по-малки подаръци. Честно да ви кажа - мен ме влече повече второто. Ади никога не е празнувал шумно и с много гости, което означава и че никога не е получавал толкова много подаръци накуп...После в къщи ще има емоции - ще разопакова, ще чете картички... Вие какво мислите?

При нас серията от боледуване е с продължение. Тази сутрин Спаси вдигна температура. По-късно стана още по-висока. Не ходи на градина. Не съм го водила на доктор. Видях, че гърлото му е зачервено и ... се моля да не е така модерната в темата ни ангина  Praynig

Рени, момчетата ти вече са за казарма - толкова големи ми се виждат... Май някй се е сдобил и с нов фотоапарат, съдейки от качеството на снимките. Ако съм права - ЧЕСТИТО и прекрасни мигове да запечатваш с него!  Hug
Ави, как минаха първит едни в г/р/адината?
айде оздравявайте всички!
Виж целия пост
# 401
Добро утро, момичета!

Едно ми е поспаливо в този сив и мрачен ден. Саши цъфна в 6:30 часа. Все по-рано става и се радвам, че ще бутнем часовника с час напред.  Днес е трети ден на г/р/адина, Ири. Засега е добре. Първата сутрин ми каза, че не иска, но нямаше проблеми. А там го чакаха с нетърпение.

Очакваме рождения ден на Ади и срещата си с вас. Много ми е тъжно като чета, че толкова дечица са ни болни. Дано бързо оздравеят и се радват на пролетта. Като мина на Саши шарката питах доктора с какво да го засиля малко и той ми препоръча Изопринозин. Саши го пи три седмици - дано има ефект. Ева78, оздравявай и ти!

Рени, наистина много са пораснали момчетата и явно са завършили обекта си в срок  Wink. Как върви къщичката? Развесели ме с поздравите за Алекс. Помислих си, че съвсем съм изперкала като не се сещам за каква Алекс става дума. Алексал, няма лошо два пъти да те поздравяваме, но и два пъти ще трябва да черпиш  Laughing!

Базел, как сте?

Вени, отдавна купих книжките на ВВС, но едва от няколко дни им пускам "I like pizza". И двамата много се забавляват.

Чочи, и ти си уникална! Яни да не ти казва после "майка ми - бояджийката". Сигурно в следващите дни ще сте на родна почва!

Марлелке, вие също!

У дома е страшно тихо... и така до довечера!
Виж целия пост
# 402
Само да кажа, явно съм в грешка с Великден и само да сме здрави  Praynig  и ние със Софи може да дойдем тъкмо и добър повод да ви видя и да се запозная с повечето от вас  Hug
За подаръци .. аз мисля, че за мен ще е удобно да купя нещо самостоятелно
А и часът 18.00 ме устройва защото ще оставя Криста на тати или на баба  Wink

Ирини бързо оздравяване и на вас !

Ави  Hug и за вас и за ранното ставане  Tired напълно те разбирам, Криста се буди някъде по това време и по 30 мин се напъва да ака, и пръцка и всякакви такива звуци  Crazy та и кака си буди (тя също спи с мен  ooooh! )
Та тази сутрин ... и с тея болести направо свят ми се виеше за сън ... и метнах Криста на Ицо да си доспим със Софи  Blush

Хубав ден, и въпреки мрачното време ние хващаме пътя ...
Виж целия пост
# 403
ехооо

мдааа... пораснаха ми дечицата, както се разбра, докат се натутаме ний с къщата, взеха тяхна да си градят  Laughing

И да Ирини, новото ни фото е факт... и е толкова различно, все едно до сега снимането ми е било мъка и по задължение, а сега е Въздух и Свобода... ама как го описах само  Mr. Green Да ти се връщат и на теб хубавите пожелания  Wink

За РД-то на Ади, съм за повече подаръци... но пък ако има нужда от нещо по-голямо?! а може и комбинирано, част да съберем за нещо по-голямо, част самостоятелно... както кажете  Wink

Много болнички нещо, всички да се оправят... аз не съм свикнала така да е у дома и последните седмици се чуствах ужасно  Wink
Първата ангина я борихме с темп-понижаващи и антибиотик... при втората го оставих темп да се бори с гадинките, както и хомеопатични... просто не понесох идеята за 2 седмици 2 антибиотика да му дам.... мисля че вече е ок  Praynig

Чакаме чужбинските мами да се обадят вече...

хубав ден  Heart Eyes
Виж целия пост
# 404
Рени, наистина ли е толкова добро новото фото...

Ние вече сме добре. АБ си свърши работата и веднага се почуства подобрение. Светна ми пред очите, че детето ми се оправи и пак си скача като зайче, и яде като за световно.

Гледах хотели за великденските празници, е тези във Велинград ми взеха акъла. То бива цени, ама тяхното е множко.

Да се оправят всички болни, че ни чакат празници.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия