
Изкарахме страхотно!






Не се притеснявай за бърборенето, отведнъж ще се разприказва, момченцата по-късно започват. На Калоян не му се затваря устата в момента, даже записвахме коледни и новогодишни пожелания на разни телефонни секретари и обрахме овации, но неговият напредък го отдавам на яслата. Покрай по-големите дечица пада голямо бърборене. То не че аз съм от мълчаливите де 



Ние си забравихме фотото...и по-добре
лятото чак алергична реакция направи от тез комари гадни
..то не бяха мазила,пръскала,за контакт,за навън-спирали...ужас беше...
Не мога да си го обесня.Лятото си стискаше и си казваше,нищо не пускаше докато не дам гърнето,на обед спеше без пампа изобщо бяхме без пропуск.А сега само до обед се е напикала 5 пъти,чак се чудя възможно ли е толкова често да пишка.Забелязвам,че когато отиде в другата стая и се усети,че е сама,отива зад вратата и пишка нарочно,после бяга към мен викайки"Мамоуу акууу ЕЕЕЕЕЕ!"и хвърля гърнето пред себе си
Днес реших да я оставя известно време напикана,за види,че е некомфортно,но пак без успех.Детето си игра без да обръща внимание,че е с мокри гащи,просто гледаше да не сяда,игра си права 

Абе всичко с което се захванеш го правиш страхотно.Твоите мъже са щастливци!

Илианката и той много бърбори , даже вече не се нуждае от преводач.


Препоръчани теми