



Аз съм втора седмица с бронхит и АБ,а днес забелязвам,че и Стела кашля,а от известно време си повръща и АМ-то
Какво друго да давам до тогава
Половинка ефизол дали може...

[/colo Бубе много са пораснали и са още по хубави пу-пу,показвай ги по често де 

[/siz





На мама успешен старт утре ако не бъркам 
Поздравления и за тортата
Вели яде ли? 




Много ви обичаме мъничета
Ще очаквам да пишеш как ще празнувате. Аз съм доста объркана в това отношение. Не ми се събират на едно място моите родители и свекървата, а пък за детско парти ми се струва още рано. Нещо си мисля за рожден ден на който да сме си само четиримата, но не съм сигурна дали е редно. При нас и менюто е твърде ограничено заради баткото, така че съвсем се усложняват нещата.

.
Успех! Такава красавица, няма как да не е създадена с много любов.
.


.Така че ,според мен,има резултат.Ще видим и по-нататък как ще се справи.Ако понамали повръщането и качи още малко грамчета и аз минимум на 6м. ще захраня.
).Ми не знам,утре ще се пробвам,пък да видим 



Препоръчани теми